Skocz do zawartości

Pozdrawiam i witam.


Król Etirenus

Recommended Posts

Na samym wstępie chcę powiedzieć, że to chyba najbardziej rozbudowane forum, do którego postanowiłem się zarejestrować. 

Jednym z powodów niewątpliwie był pewien tekst, na temat którego wypowiedziałem się trochę nietypowo tzn: nie przedstawiając się. 

Ale mam też inne powody, jak zmierzenie się z tym fandomem (spróbować co może napisać i rysować) zwłaszcza, że zdarza mi się oglądać animację o przygodach kucyków, chodź może być to trudne z uwagi na brak motywacji mimo pewnych pomysłów (koncepcji, założeń), oraz faktu, że może od czasu do czasu będę potrzebował małej pomocy (konsultacji, co do niektórych kwestii). Czas pokaże, czy to, co chcę dokonać, urzeczywistnię.

 

 

Edytowano przez Król Etirenus
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
13 godziny temu Król Etirenus napisał:

pokarze

Jeżeli chcesz napisać POKAŻE to przez Ż. A tak poza tym to witaj, baw się dobrze na forum, korzystaj z jego uroków, działów postaci, ale przedtem warto zajrzeć do regulaminu ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem regulamin. Poza tym jestem w takim wieku, że człowiek wie, jak się zachowywać. 

 

PS. W końcu się mi udawało zalogować. Normalnie wywalało mnie z forum. Wyskakiwały jakieś błędy (sprawy techniczne).

Jeżeli zaś chodzi o twórczość to podane koordynaty (tagi) nie są jakoś kłopotliwe wobec moich oznaczeń, mimo że mogą one być nie zrozumiałe.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...