Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Król Etirenus

Brony
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Good

2 Followers

About Król Etirenus

 • Rank
  Kucyk

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Król Etirenus

  https://www.deviantart.com/ghbmsc/art/INST-Cci30052018-00000-2-847680359
 2. Król Etirenus

  Jak na razie widzę, jest jeden rysunek na konkurs.
 3. Król Etirenus

  Tak się zapytam z ciekawości. Czy ktoś z was zamierza narysować i wysłać rysunek (art) na konkurs?
 4. Król Etirenus

  Nie zdążę napisać tekstu na konkurs (napiszę go dopiero jutro), ale mimo tego dam go w tym temacie (jakby był w konkursie). Pozdrawiam i niech wygra najlepszy. No i życzę całemu forum wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku 2020. Dużo tekstów, mało błędów , rozwoju , oraz więcej unserów, a administracji, jak najmniej kłopotów technicznych, i tych związanych z użytkownikami.
 5. Król Etirenus

  Kwestia jest bardziej złożona. Sam list w normalnej sytuacji nie jest dla mnie problemem. Problemem jest sama sytuacja i specyficzny ciąg powiązań między postaciami. Dawno już bym pisał, gdyby nie ta kwestia. Zdradzę nawet nie więcej o co mi chodzi. Nie w sposób fabularny, lecz raczej w zdaniach.
 6. Król Etirenus

  Motyw nawet nawet. Mam koncepcję, jak go napisać, ale potrzebuję maleńkiej podpowiedzi związanej z tym listem. chodzi mi o sposób dostarczenia tej korespondencji.
 7. Król Etirenus

  Jeżeli z Twilight zrobili ogiera to pewnie wskutek pewnej dyrektywy unii europejskiej, z której to wynika , że wszystkie konie i koniowate to ogiery, by zachować język łaciński (a może i polski też) .
 8. Król Etirenus

  Nie powiedziałem, że smocza krew to bursztyn, tylko powiedziałem, że może być to coś w rodzaju bursztynu (a nie nim samym) A stwierdzenie że bursztyn, jest minerałem miał raczej charakter przypuszczający (i dotyczył tylko samego bursztynu).
 9. Król Etirenus

  Mi się wydaje, że to raczej jest żywica pewnego gatunku drzewa z ameryki południowej, Teoretycznie po milionach lat może przerodzić się w coś w rodzaju bursztynu, i w tym kontekście może być to minerał (jeżeli uznamy bursztyn, jako minerał). Ale nie jestem pewny do końca, czy ta odpowiedź jest prawidłowa.
 10. Król Etirenus

  Glutaminian Sodu
 11. Król Etirenus

  Można też pokusić się o stwierdzenie, że pani dnia korzystała z metody odchudzania niemieckiego uczonego (ewentualnie sportowca) przez co dostała gratis/w promocji taki mały nierzucający się w oczy prezencik.
 12. Król Etirenus

  Ten odcinek skomentowałem chyba bodajże w spoilerach, a jeżeli nie to czynię to teraz.. A więc. Po pierwsze jest to odcinek, który namieszał mi w kronikach, ale na razie nie będę wnikał (głównie względem siebie jeżeli chodzi o moje ostatnio żółwie zapędy pisarskie), więc przejdę do kwestii drugiej mającej charakter pytania. Kim jest ta klacz której znak sugeruje, że jest to córka Starbursta i być może Starlight Glimmer, albo innej klaczy. I czy to jej córka (bądź ich).
 13. Król Etirenus

  Ja co prawda wypowiadałem się na temat tego odcinka w spojlerach (taki tam skromny brak takiej jednej księgi naszego wieszcza - edycja zwyczajna (podobno) tzn takiego uczonego), ale dodam tutaj kwestie pewnych jabłek. Jedno z nich było miniaturowe. Discord najwidoczniej pracował w miejscu, gdzie się ma 5 zł od bombki (takie tam kuliste, w kształcie grzyba, lub cygara - ewentualnie asortyment od A do N). Pomijam kwestię że są to podobno bombki choinkowe w stylu czy pan(i) jeszcze może... Ale te jabłka dają wiele do myślenia nad tym skąd pochodzą.
 14. Król Etirenus

  A to pikuś, ponieważ po 23 odcinku np nie widać przykładu stosowania metody trzymania figury pewnego niemieckiego uczonego (a może to był taki piłkarz, czy jakoś tak) zapisanej nawet (podobno takiej księdze naszego wieszcza). Chodź z drugiej strony na forum taki skromny i nierzucający się w oczy temat budzi małe zainteresowanie nie wspominając o promocji (podobno darmowej i chyba w czekoladzie). Pomijam kwestię dzwonka (naszego ,,pasterza łowieczek'' tzn tego do samochodu) i grupie wzajemnej adoracji którzy się przewijają w odcinkach 24 i 25 oraz naszego wędrowniczka. Ten czuje się ostatnio niewyraźnie. Może to skutek ,,filipińskiej choroby.'' przez co musiał udać się do pokoju zwierzeń i zaginął w akcji Jest to moim zdaniem niedoprecyzowane przez Hasbo. Nie wiem czemu się tak stało. Może przekaz nie doszedł.
 15. Król Etirenus

  Nie do końca rozumiem wykładni kilku ostatnich wyrazów, (chodzi o precyzję zdania), bym mógł się do niego ewentualnie odnieść. Ja odnośnie odcinków mogę podzielić się nieco informacją pośrednio (zasugerować) czego można się spodziewać we wspomnianych odcinkach, jeżeli chcecie, ale ze względu na fakt, że moglibyście natknąć się na nie i obejrzeć tego na razie nie czynię.
×
×
 • Create New...