Skocz do zawartości

Thorax w siódmym sezonie! [SPOILERY]


Szonszczyk

Recommended Posts

Pół roku temu zadałem wam następujące pytania:

Cytat

 

1. W ilu odcinkach pojawi się Thorax?

2. Czy będzie on tylko postacią epizodyczną?

3. Kto przemieni Chrysalis, i czy w ogóle tak się stanie?

4. Czy będziemy mieli jakikolwiek odcinek poświęcony tylko nowej rasie changelingów?

5. Wielka wojna Thorax vs. Chrysalis będzie openingiem czy endingiem sezonu?

6. Czy jeszcze kiedyś Team Starlight wkroczy do akcji?

7. Czy Thorax będzie odwiedzał Spike'a?

 

Jesteśmy już około 1/4 sezonu siódmego za nami i mniej więcej wiemy co się wydarzy w kolejnych odcinkach:

Otóż według kanadyjskiej rozpiski odcinków, 6 czerwca będziemy mieli zaszczyt oglądnąć 15 odcinek 7 sezonu zatytułowany:

Triple Threat

Wg. polskiej wiki:

Cytat

Spike przypadkowo zaprasza Ember i Thoraxa do Ponyville w tym samym dniu. Smok jest pewien, że dwóch nowych władców nie dogada się ze sobą, więc stara się trzymać ich za dala od siebie nawzajem.

 

Szkoda, że dopiero 6 czerwca, ale zapowiada się całkiem ciekawy odcinek! A co do pytań które zadałem wcześniej:

 

1. W więcej niż trzech! (w pierwszym odcinku był, a także 19 odcinek nosi nazwę To Change a Changeling )

2. Może epizodyczną, ale to co się wydarzyło w gnieździe w endingu sezonu 6 miało duży wpływ na Starlight w sezonie 7

3. Dalej nic o tym nie wiadomo ...

4. Możliwe, że 19 odcinek sezonu 7.

5. Może ending, ale nikt nie wie tego na pewno.

6. Patrz: odp. nr. 5.

7. 15 odcinek sezonu 7! Potwierdzone!

 

W trakcie dowiadywania się więcej o spoilerach z 7 sezonu, będę aktualizował swoje odpowiedzi.

Mam do was takie pytania:

1. Co stanie się w Triple Threat?

2. Co wydarzy się w To Change a Changeling?

3. Czy ending 7 sezonu będzie zawierał w sobie przemianę Chrysalis (np. na taką co jest w mojej sygnaturze)?

Edytowano przez Szonszczyk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ani nie śledzi tego tematu ani nic, ale ...

 

https://www.equestriadaily.com/2017/05/zap2it-reveals-ton-of-season-7-synopses.html

Equestria daily głosi, że odcinek pt. To Change a Changeling będzie o tym jak Trixie i Starlight chcą uzmysłowić bratu Thoraxa, Pharynx'owi, że nowa droga changelingów jest lepsza i warto żeby się przemienił (w takim moim wolnym tłumaczeniu xD). Premiera 18 czerwca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...