Jump to content

Request na okładkę i kilka innych artów


M.a.b
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Potrzebuję rysownika, który by się podjął zadania narysowania dla mnie paru artów. Jeśli byłby ktoś zainteresowany, proszę o kontakt albo na gg (pisać śmiało) albo wiadomości. Oczekuję profesjonalnego podejścia do sprawy od samego rysownika. Rysunki mogą być zarówno rysowane (preferowane) albo vectorowane, lecz wszystkie muszą być w formie png albo innym bezstratnym sposobie zapisu. Na dole napisałem zarys rysunków, resztę informacji to zapraszam na Priv albo GG (jak już wspominałem wyżej)

 

1) Okładka

Okładka do "Dróg", składająca się z dosłownie pola pszenicy na tle Canterlot, do tego drewniany znak z napisem "Equestria" i zawieszonym medalionem na nim. Słońce, księżyc oraz feniks w postaci trójcy, z czego feniks na dole. 

2) Minki

Tu mi głównie chodziło o stworzenie coś na wzór "Face Mimic Chart" czyli kilkanaście różnych min OC, co niektórzy używają do tworzenia filmików na YT.

3) Ilustracje

Tutaj jest to związane z przygotowywanym przeze mnie projektem, którym nie chcę się dzielić wszem i wobec (przynajmniej na razie). Tylko prywatne wiadomości i oczekuję dyskrecji. 

 

Pozdrawiam.

Edited by M.a.b
Link to comment
Share on other sites

Cóż, wolałbym o tych szczegółach porozmawiać na prywatnie, ze względu na "wykruszanie" się tych, co najpierw mają chęci, a potem rezygnują. Jeśli jednak będzie potrzeba, zedytuje pierwszy post.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Witam, ponawiam Request, ponieważ osoby, którym powierzyłem zadanie, za przeproszeniem, spaprały robotę po całości. Te same rzeczy co w pierwszym poście, płacę żywą kasą za rysunki, o ile te dotrą (nie dam się nadziać drugi raz).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...