Lightning

Sabaton - No Bullets Fly [SFM MLP VERSION] ~FieryLightningProductions

Recommended Posts

Pewnie nie jeden z was zna sławny zespół o nazwie Sabaton. Mocny rock z tematyką na ogół wojenną, o Polsce, Ameryce no ogół WOJNA. Każdy pewnie też z was zna Amerykańskie legendy o nazwie B-17 Latająca Forteca. Mam pomysł na kolejną animacje ^^ Na bazie tego filmiku, tylko bardziej dopracowanego, że nie ma pod koniec czarno/białych ClipArtów ect. Co już mam:
-Model białego B-17 Wersji G

-Modele samolotów wroga typu Bf 109 F4 jak pamiętam

-Modele samolotów sojuszniczych typu Spitfire albo Mustang nie wiem co wybrać

-Model moich 3 OC: Fiery Lightning, DarkShy, Solar Spark

-Pomysł

-Technikę na niektóre momenty

CZEGO NIE MAM:

-Mapy do walki powietrznej ale to jest 5 godzin roboty w hammerEditorze

-Porady jak ogarnąć mam krew na modelach... czy mam edytować ich skina w rodzimym modelu czy jakieś efekty?

-BRAKUJE MI JESZCZE 4 KUCYKÓW i teraz oferta dla was... Możecie podać w komentarzu zdj swojego OC oraz króciutki opis. Warunki do spełnienia:

▬TO MA NIE BYĆ ALICORN...
▬Miło by było gdyby jego wygląd nie był jakiś wymyślony z księżyca... Troszkę problem potem mam z ReTextuirowaniem...

▬Nie chętnie będę też patrzeć na kucyki które mają jakieś ozdoby na standardzie, bo to znowu wymaga dodatkowych zabiegów żeby to sie w kupie trzymało.

Co oferuje za to? (w zamyśle, za OC które byście dali do animacji)
Podziękowania na koniec, szybkie zdjecia OC (po 5 sek na jednego jak nie mniej) oraz fakt, że wasz OC będzie w filmiku na YT :D

(zdjęcie na zachętę :D) PS: tak wiem w górnej wieżyczce coswystaje... to róg Luny :v zapomniałem o nim teraz zauważyłem xDDDD a i jeszcze jedno, czerwona poświata w kabinie to ostrzeżenia z kontrolek, a nie "RAGE" kucyków ;) a i jeszcze jedno.. Tam jest rainboow żeby pokazać zasadniczą różnicę, bo ktoś kiedyś napisał pod moją 1 animacją że Rainboow z Luną... no.. włosy podobne ok, ale pyszczek już nie :v  bo ogiera

LAST3000030.thumb.png.6b17faeed12f4a8f01bdda2b3a287a39.png

Link do Filmu

Edited by Lightning
  • Upvote 1