Jump to content

Recommended Posts

Imię: Chisel Brush

Ksywki: Brushy

Wiek: 16 lat

Urodziny: 3 czerwca

Płeć: klacz

Rasa: jednorożec 

Talent: malarstwo i poezja

CutieMark: pędzel i pióro w kształcie serca

Rodzina: 

- SweetCherry, matka

- Yarkon, ojciec 

 

Wygląd: 

Chisel Brush to młoda klacz o blond grzywie zaplecionej w warkocz i kremowo-brzoskwiniowej maści. Ma szare oczy i białe pończochy oraz gwiazdkę między oczami. Ponad chrapami widać różowy plaster, który jest dla niej charakterystyczny z powodu lekkiej niezdarności (rozbiła sobie pysk). 

 

Opis charakteru: 

Klaczka, która postanowiła przeżyć swoje życie tak, jak sobie to wymarzyła. Zawsze miała wielkie ambicje. Już od dziecka musiała się w jakiś sposób wyróżniać. Nie jest stworzona do życia jak tysiące innych kucyków. 

 

Jest artystką, malarką i poetką. Ma mnóstwo zainteresowań, dużo myśli i analizuje, uwielbia dużo mówić i dużo pisać. Wyrażać siebie i swoje emocje/poglądy na płótnie bądź papierze. 

 

Jest do bólu szczera, bywa sarkastyczna i złośliwa, ale w gruncie rzeczy jest bardzo empatyczna i pomocna. Kocha książki, naturę, podróże, herbatę, filmy, muzykę i psychologię. 

 

Historia:

Historia w czasie powstawania. 

ponysona.jpg

  • Upvote 2
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

wowowowowwowowowowowowowowowowowowow. 

Na razie wygląda super, ale poczekam na kluczowy punkt, czyli historię, bo w zasadzie to na podstawie właśnie historii głównie oceniam. Tak już zupełnie na przyszłość - OCki wrzucaj od razu, gotowe. Więcej osób przeczyta gotowego od razu niż podzielonego na części, bo chociażby może ktoś zapomnieć o twojej postaci. Póki co bardzo ładnie to wygląda, mam nadzieję, że historia będzie tak samo pięknie dopracowana jak to co zrobiłaś dotychczas! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...