Ziemowit

Brony
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

193 Great and Powerful Reputation

About Ziemowit

 • Rank
  Gówniarz
 • Birthday 01/03/2004

Kontakt

 • Discord ID
  Dżemowit#9366

Informacje profilowe

 • Gender
  Gołąb
 • Miasto
  Toruń
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, trochę historia, pociągi też wsm spoko

Recent Profile Visitors

4,080 profile views
 1. Najgorsza dzielnica w Krakowie, gdzie najprędzej usłyszę pytanie "Wisła czy Cracovia"? 
   

 2. Ziemowit

  Wietnam
 3. Jakby co to od lata mieszkam w Krakowie, jakby ktoś z okolic chciałbym się spotkać czy coś, to ja zawsze otwarty :> 

  1. Ziemowit

   Ziemowit

   ofc nadchodzącego lata 

  2. Decaded

   Decaded

   Pizza? Kebab? Both?

  3. Ziemowit

   Ziemowit

   oczywiście, że oba 

 4. Ziemowit

  Martwiłem się.
 5. Ziemowit

  Zależy w jakiej sferze mojego życia, ale generalnie to nie. Dieta to dobry pomysł na nowy rok?
 6. Ziemowit

  "Napoli, Napoli, humor ci spierdoli" Liverpool przegrywa na własne życzenie. Mamy wyraźne problemy z ofensywą i teraz wychodzi na jaw, że potrzebujemy szerokiego składu, jeżeli chcemy o coś walczyć w Lidze Mistrzów. Real? Wciąż mają mocną ekipę. Nie zapominajmy o świetnej defensywie, bardzo ładnie gra Modrić, Bale, uruchomił się też Benzema, więc póki co muszą ogarnąć plagę kontuzji i wrócą do normalności.
 7. w sumie chciałem coś napisać, że ojacieoboże wróciłem z powrotem i żyję, a zacząłem bawić się szyframi wychwalającymi makaron i spisywać tekst do czytania dla pani w pociągach PKP. 

   

  dobry wieczór 

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   Cóż to za szyfry?

 8. szanowni państwo

  zbliżamy się do stacji Kutno. Wysiadających prosimy o zabranie bagażu oraz rzeczy osobistych. Życzymy miłego pobytu lub dalszej przyjemnej podróży. Do widzenia. 

 9. Najpierw występy publiczne wiązały się ze stresem, lekkim przerażeniem. Na szczęście nauczyłem się trochę improwizować, starałem się czuć swobodniej. W sumie tremy już nie czułem, ani razu - a jeśli odczuwałem, to nie była ona wielka i byłem w stanie normalnie wystąpić, czy coś. Teraz lubię trochę przemawiać, trochę publicznie czytać, udzielać się w dysputach etc. Co do sposoby? Niestety, jestem bezradny, bo raczej całe poczucie stresu przed występami po prostu z czasem zniknęło.
 10. *niezręcznie Mi się wydaję, że trochę głupio wrzucać coś przed publikacją. Tak jak być pracował w cukierni, rozwiesił plakat z powiedzmy jakimś nowym ciastem, klient by o ciasto poprosił, a ty byś odpowiedział, że nie czytałeś jeszcze na nie przepisu. Naprawdę, takie tematy są zbędna i można się powstrzymać od publikacji, czegoś czego nie widać (jakkolwiek dziwnie to nie brzmi.
 11. Ziemowit

  Ano mam i to dość sporę. Chciałbyś być okropnie bogaty?
 12. Ziemowit

  Liverpool, Napoli, PSG - definitywnie grupa śmierci. Atletico, Dortmund z Monaco też szykuje się ciekawie. Generalnie całe losowanie na plus i emocje będą. Kto wyjdzie? Za wcześnie na takie przewidywania, zwłaszcza, że w tych większych ligach za nami 3-4 kolejki. To zdecydowanie za mało, by cokolwiek typować, bo weźmy takie Atletico. W superpucharze grali super, teraz nagle w La Liga zaczynają się u nich problemy. Za 1-2 tygodnie będę mógł z przekonaniem stwierdzić kto przejdzie dalej.