Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Krzysztof

Dragon Ball ultimate tenkaichi i Naruto ultimate ninja Storm revolution

Recommended Posts

O ile w Dragon Ball' a grałem i jest to świetna produkcja, tak w Naruto( tą część), akurat nie miałem okazji zagrać. Ale mam zamiar sobie tą część zakupic, więc jeśli ktoś z was grał w tą część to może tutaj pisać o swoich wrażeniach. O Dragon Ball ultimate tenkaichi oczywiście też możecie śmiało udzielić swojej opinii. Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Dragon Ball ultimate tenkaichi grałem i powiem że bardziej podoba mi się budokai i budokai tenkaichi od 1 do 3 i xenoverse 1,2.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się w ultimate tenkaichi podoba muzyka, animacje, rozwalanie ziemi no i możliwość stworzenia własnego wojownika. W Xenoverse grałem, ale to w pierwszą część. Też dobra, lepsza według mnie od raging blast, lecz z tych części co wymieniłem to i tak w ultimate tenkaichi grało mi się najlepiej. I to chyba że względu na tą piękną animacje i muzykę. A jeśli chodzi o Naruto. Też świetna bijatyka. Grałem w ninja storm 1, 2 i 3. I zobaczę, jak spodoba mi się sama część pod nazwą Naruto ninja storm revolution. Ale to na święta:fluttershy4:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...