Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
Youkai20

Kilka ciepłych słów... :)

Recommended Posts

Gwiazdka za pasem, zatem życzę wszystkim forumowiczom zdrowych i wesołych świąt! 
Mam nadzieję, że czas spędzony w miłym rodzinnym gronie, zrekompensuje Wam z nawiązką tegoroczną, cokolwiek mało grudniową aurę.
Życzę Wam również smacznej jutrzejszej kolacji (a co tam - dzisiejszej też :) )... tylko nie zadławcie się ością ze świątecznego karpia!
A przy okazji - nie zapomnijcie nadstawić uszu, wszak w Wigilię zwierzęta mówią ludzkim głosem, pewnie kucyki również...
Ciekawe, co też powie Wam Twilight i reszta naszych małych bohaterek, jestem pewny, że będą to same dobre słowa!
I na koniec - życzę Wam szampańskiej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego nowego roku... oraz pierwszego stycznia bez kaca.  ;) 

Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia w nowym roku!
Youkai20

Spoiler

A tymczasem ja może wreszcie wezmę się za "Best Gift Ever", bo zapowiedziałem sobie, że świąteczny odcinek specjalny to zobaczę dopiero "when the time is right" :)     

• Upvote 3

No to ja tak standardowo. Wzajemnie:shrug2:

A tak bardziej poważnie. Wspaniałe życzenia, do których również pragnę się dołączyć i dorzucić parę groszy. Niech te święta, będą dla was lepsze od poprzednich, aby radość zagościła w waszych sercach. Niech jadła nie zabraknie na wigilii, a fajerwerki nie wybiją szyb w sylwestra. Zapomnijcie o tym, co złego uczyniliście wy i uczyniono wam, tak jest zdrowiej (przynajmniej Luna tak mi mówiła rok temu :9rovb:). Wszystkim pracującym podwyżki, a uczącym lepszym ocen. Natomiast twórcom życzę nowych pomysłów, nowego zapału do tego co robicie i wielu wyświetleń.

Jeszcze raz. Życzę wam takich świąt, jakich chcielibyście mieć. 

~Dawid Wilk aka Sinusoid.

Spoiler

Odcinek całkiem fajny, ale polecam wbić również tutaj, bo Hasbro wrzuca shorty świąteczne :D 

https://www.youtube.com/playlist?list=PLNXV9Mb7egjF3LS1ZJYqDdI6JNzFM3o7o

Edited by Sinusoid
  • Upvote 1