Victoria Luna

Przyjazne cosplay'e!

Recommended Posts

- Twilight! Zobacz, co znalazłem! - zawołał Spike, niosąc pewną książkę. Była ona dosyć ciężka, sądząc po wysiłku mojego asystenta. Siedzieliśmy w bibliotece, gdzie popijałam kakao i czytałam kolejne dzieło stworzone przez Starswirla Brodatego, które było dołączone do ostatniej przesyłki od niego.

- Co to jest? - zapytałam. Szczerze mówiąc, pierwszy raz widzę tą książkę. A to się rzadko zdarza, zwłaszcza, że znam swoją kolekcję na pamięć.

- Znalazłam ją przy Magicznym Lustrze. Był też list od Sunset Shimmer!

Wzięłam księgę od smoka, chcąc mu oszczędzić dalszego wysiłku. Spike odetchnął z ulgą, po czym usiadł obok mnie i chwycił swój kubek z parującym napojem. Znalazłam list między kartkami księgi. Szybko przeczytałam jego treść, po czym zaczęłam przeglądać zawartość prezentu.

- I co ci napisała? - zapytał Spike.

- Jakiś czas temu był bal przebierańców,.. Sunset przesłała mi zdjęcia z imprezy, gdzie większość studentów była przebrana za mnie...

- Woo... - przerwał na chwilę. - Chwila, że co?

- Sam zobacz. - Pokazałam mu przykładowe zdjęcie z uczennicą upodobnioną do mnie.

- Ta najbardziej przypomina ciebie, Twilight. - Wskazał pazurem na inne zdjęcie.

- Przejrzymy je? - zapytała zaintrygowana zawatrością księgi.

- Mamy chwilę czasu... - odpowiedziałam, po czym przewinęłam na kolejną strone

Spoiler

my_little_pony_by_hc_karol-d62tfhh1.jpg

Spoiler

94c54e8eacb2888c029240db75fe239f.jpg

Spoiler

6c9d409bd3d211ff3a6fa9901e3b1d4c.jpg

Edytowano przez Victoria Luna

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się