Jump to content

Podstawy DJingu - ankieta


Ankieta!  

9 members have voted

 1. 1. Jaki temat poradnika chciałbyś, by się pojawił?

  • Podstawy produkcji muzyki
  • Podstawy DJingu
  • EDM i gatunki muzyczne
  • Zaden z powyższych (poddaj mi pomysł w komentarzu!)
   0
  • Nie chcę poradników, daj mi coś innego! (podaj w komentarzu co)
   0


Recommended Posts

Ano witam Was klaczki i ogiery, to znów Vinyl i ja!

Ostatnim cudem sesja trochę dała się we znaki, ale już po, także mam czas wreszcie zadać Wam pytanie, które chciałem zadać dawno - jako że już trochę siedzę w temacie muzyki, czy są tu takie odważne kucyki, które chciałyby zacząć swoją przygodę z DJką, bądź inną gałęzią muzyki? Ostrzegam, profesjonalistą wielkim nie jestem, ale myślę że jeśli chcielibyście poznać jakieś podstawy, to mogę napisać miniserię poradników, które dadzą Wam choć garść wiedzy!

Także, głosujcie! :D

 

Link to comment
Share on other sites

Vinyl i ja serdecznie dziękujemy za odpowiedzi, co prawda ankietę jeszcze pewien czas zostawiam otwartą, ale zwycięzca jest raczej pewny. Cały ten i przyszły tydzień poświęcam przygotowaniom na Snowfall Ponymeeta, ale już po 9 marca zabiorę się za to. Ostrzegam, nie mam profesjonalnych kursów/szkoleń, a wiedzę mam opartą głównie o własne doświadczenie.

Na pierwszy ogień pójdzie dostępny za darmo na platformę Windows DAW (to pojęcie też wyjaśnię) Caustic, ponieważ jest tym z gatunku easy to learn, hard to master, oraz nie ma dużych wymagań systemowych.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
 • Create New...