Skocz do zawartości

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Salto

Brony
 • Zawartość

  530
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

465 Wzorowa

O Salto

 • Ranga
  Szczur
 • Urodziny 10/13/1998

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  Księstwo Cieszyńskie
 • Zainteresowania
  Parkour, wchodzenie na wysokie budynki, przygody, broń konwencjonalna, LOL, piwo, heroes 3, anime.
 • Ulubiona postać
  Tęczowy kucyk

Ostatnio na profilu byli

4251 wyświetleń profilu
 1. Jestem anarchistą, więc zdecydowanie zgadzam się z tym postulatem. Szkoda że sprowadzasz "przejmowanie się innymi" do tego, ile w danym państwie jest refundacji. Można pomagać prywatnie i właśnie taka pomoc budzi we mnie uznanie. Kradzież to kradzież, niezależnie od pobudek. Rozwiązaniem problemu nie są kolejne wydatki, tylko ograniczenie obecnych. Może to niezbyt miłe co powiem, ale za to prawdziwe. Nikt tym ludziom nie broni wyuczyć się dobrze płatnych zajęć i zarabiać 20000zł. Jakby każdy pomyślał o sobie, to o wszystkich byłoby pomyślane. Czemu absurdalną? Depresja może być wywołana brakiem czegokolwiek. Dla Ciebie może to być bzdura, a dla kogoś innego sens życia.
 2. W tym przypadku życie ludzkie nie jest w żaden sposób bezpośrednio zagrożone. Samobójstwo można popełnić z miliona innych powodów i nie widzę żadnego uzasadnienia dla pompowania pieniędzy publicznych akurat w osoby z takim, a nie innym problemem. Jakbym powiedział że się źle czuję w ciele bez tatuaży, to mam dostać na nie kasę? Gdzie jest granica? Nie zgodzą się też, że najważniejsze jest ludzkie życie. To obraza dla ludzi, którzy oddali swoje za dobro wspólnoty, czy nawet zachowanie godności. Jeśli komuś bardzo zależy na zmianie płci, to powinien dać radę uzbierać na konieczne zabiegi. Ludzie z wadami serca czy ciężkim upośledzeniem umysłowym nie są w stanie. Jak można to wgl porównywać? Myślę że nikt nie miałby nic przeciwko, jakbyś pomagał takim osobom. Niesprawiedliwa to jest sytuacja, w której ludzie ciężko pracują i próbują się uporać z własnymi problemami, a muszą płacić na tego typu rzeczy.
 3. "Szepty w mroku", ale miałem z 10 lat wtedy.
 4. Mówienie komukolwiek o wszystkim to przeważnie głupi pomysł. Z większości ludzi w trudnych sytuacjach wychodzi najgorsze ścierwo, wiec trzeba uważać kogo się obdarza zaufaniem. Świat kucyków nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Tam zawsze prędzej czy później przyjaciele się pogodzą, przeproszą i dalej żyją, jakby nic się nie stało. Może też się zdarzyć, że ktoś przez przypadek powie za dużo o naszym sekrecie.
 5. Osobiście preferuje klimatyczne horrory, długo budujące napięcie. Im bardziej coś odbiega od rzeczywistości, tym mniej się tego boje. Nie lubię filmów o duchach , egzorcystach, zombie, wampirach, wilkołakach itp. Wilczyce obejrzałem z ciekawości, bo w końcu polski horror. Niestety w tym filmie jedyne co się udało to ładne plenery i kostiumy. Od początku nie miałem zbyt dużych oczekiwań, więc nie mogę powiedzieć że się zawiodłem, ale nikomu bym nie polecił tego filmu.
 6. Bardzo wciągająca muzyka, idealna do wieczornego spaceru po opuszczonym cmentarzu. Może nawet obejrzę to anime.
 7. Nie wiem co napisać o tym filmie, więc po prostu wrzucę.
 8. Te czasy kiedy jeszcze Eminem robił dobry rap, zamiast rzucać się na wszystkich wokoło jak dziecko z chorobą psychiczną.
 9. Na pewno tak się stanie
 10. Tak od razu cały to nie, ale drobnymi krokami bez większego problemu. Jak ograniczy się wolność wypowiedzi małej grupie, to rzadko kiedy społeczeństwo stanie w jej obronie.
 11. W sumie nie wiem co to, ale kilka lat temu znalazłem na torach kolejowych. Mi tam się wszystkie pająki podobają, ale do normalności mi daleko xD
 12. Ten rysunek jest fest dobry. Teoretycznie proporcje są źle dobrane, ale właśnie to tworzy oryginalny, wciągający klimat ( nie wiem jak to nazwać, ale łazi o to że ma "duszę" ). Ja w tym roku kończę 20 lat i nie czuję się dziwnie oglądając kucyki. Robię to co lubię i tyle
×