Catkitty Napisano 1 godzinę temu Share Napisano 1 godzinę temu Prędzej wyrasta się ze źrebięcych marzeń czy oślego uporu? Czy logiczne decyzje są zawsze słusznymi krokami, czy może jednak warto czasem kroczyć z głową w chmurach? Czy „naprzód” jest jedynym możliwym ruchem i czy zawsze da się go rozpisać prostym rachunkiem wektorowym? Jak siebie zbudować i jak siebie odbudować? Sulari, dorastający ogier ze stolicy oślej republiki musi odpowiedzieć na każde z tych pytań – i musi odpowiedzieć na nie wyłącznie sobie samemu. Zgubiłem obu korektorów, chętnie jakiegoś przygarnę, bo nie ufam swojej interpunkcji ani szykowi zdań. Rozdział I: Brzask [PDF] [GDocs] Rozdział II: Przebłysk (w korekcie) Rozdział III: Zmierzch (w trakcie pisania) Technicznie jest to napisanie od zera mojego fanfika z 2012-2015 dostępnego pod namiarem ISBN 978-83-941278-0-0. Absolutnie nie czytajcie tamtej wersji, bo wspólne będzie może 10%. Link do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Recommended Posts
Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony
Utwórz konto
Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!
Zarejestruj nowe kontoZaloguj się
Posiadasz własne konto? Użyj go!
Zaloguj się