Nika

Brony
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

245 Great and Powerful Reputation

About Nika

 • Rank
  Szukająca Znaczka
 • Birthday 06/19/1999

Kontakt

 • Discord ID
  Nika#1107

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Ponyville.
 • Zainteresowania
  Astronomia.
 • Ulubiona postać
  Applejack, Apple Bloom, Starlight Glimmer i Moondancer.

Recent Profile Visitors

4,467 profile views
 1. Wszystkiego najlepszego!

 2. Przypomniałam sobie właśnie, jak bardzo lubiłam ten fanfik. Mam nadzieję, że doczekamy się kontynuacji
 3. Nika

  Weszłam, spojrzałam i wiedziałam: muszę się zalogować, aby pochwalić tę pracę Wygląda genialnie, jejku, jestem pod wrażeniem.
 4. Hmm, przeczytałam, nie powiem, to było ciekawe. Przede wszystkim, połączenie [Alternate Universe] z [Equestria Girls] jest mocno intrygujące i czuć to już od samego początku. Szczerze, to opowiadanie faktycznie jest przykre. Nie było tego dużo, ale... Czułam coś nieprzyjemnego podczas lektury (co w tym wypadku muszę uznać za zaletę). Dobre postaci w dobrych rolach. Co do końcówki: osobiste wrażenia: To dobry, solidny fanfik, choć moim zdaniem dość nietypowy.
 5. Przeczytałam już dawno. Miałam skomentować, nie wiem, dlaczego tak długo to odkładałam. Dalej potrzebuję wprawy w pisaniu komentarzy, ale chociaż spróbuję W każdym bądź razie, podoba mi się ten świat stworzony przez autora. Postaci są świetnie oddane, ciekawie się czyta. Co prawda, odebrałam wrażenie, że jest nieco bardziej... Spokojne, niż poprzednie opowiadanie, ale to w żadnym wypadku wada. Klimat jak zwykle wspaniały. Osobiście czekam na kolejne fanfiki z tej serii.
 6. Witam! Wbrew wszelkim pozorom, wciąż doglądam tego opowiadania. Wiem. Była długa przerwa. Ale postanowiłam wreszcie zebrać się w sobie. Czerwony olbrzym [Część I] Chciałabym podziękować @Hoffmanza wszystkie poprawki i sugestie Link znajdziecie również w pierwszym poście. Druga część "Czerwonego olbrzyma" wymaga jeszcze poprawek, ale chciałam przede wszystkim dać znać, że ten fanfik "żyje"
 7. Hmm, pewnie nic nowego nie wniosę, ale dam znać, że przeczytałam Jest troszkę błędów (przynajmniej moim zdaniem nie ma ich dużo), ale to nic. Nie czytałam pierwszej wersji tego opowiadania, nie mam więc porównania. Czy historia mnie zaciekawi: niestety jeszcze nie wiem, mało się zdarzyło. Mam nadzieję, że przyszłe rozdziały mnie zachęcą. Gdyby były też dłuższe, byłoby bardzo przyjemnie, ale najważniejsze, by tobie się dobrze pisało. Życzę dużo weny! (nie musisz dziękować )
 8. Wszystkiego najlepszego, oraz dalszych sukcesów w pisaniu. 

  Spoiler

   

   

  1. Nika

   Nika

   Dziękuję :)

 9. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, przede wszystkim dużych pokładów weny i dobrych wyników matur. Sto lat!

 10. życzę ci Nika wszystkiego najlepszego z okazji twoich 19 urodzin!:partycannon:

  1. Nika

   Nika

   Dziękuję :)

 11. Przeczytałam i moim zdaniem świetne Fabuła niezła, a kreacja bohaterek wprost cudowna. Wciąga i bawi. Niektóre fragmenty i cytaty są wybitne. Anthro nie przeszkadzało, wprost przeciwnie, choć muszę przyznać, w swojej głowie częściej widziałam ludzi, niż pół-kucyki. To opowiadanie świetnie wpływa na wyobraźnię. Gdyby pojawiło się kiedyś jeszcze coś podobnego, przeczytam na bank.
 12. Nika

  Nic nowego czy odkrywczego nie powiem, ale nie byłabym tak przeciwna przeniesieniu (jest to opcja bezpieczna, a zawsze znalazłby się sposób, by jakoś to nadrobić / odbudować), gdyby nie właśnie to rozszerzenie tematyki. Praktycznie powtarzam to, co jest na górze, no ale to moja opinia, którą chcę się podzielić. Może i odzywam się rzadko, ale to nie znaczy, że mi nie zależy. Osobiście mi się ten pomysł nie podoba, gdyż przebywam tutaj głównie jako fan MLP, koniec serialu nie oznacza przecież końca fandomu, a powstać ma jeszcze generacja 5. Forum i tak jest już dość rozbudowane o inne działy, moim zdaniem zrobi się niepotrzebny bałagan (To będzie forum o wszystkim dla fanów MLP? Forum dla wszystkich o wszystkim z dodatkiem MLP?). Nie chcę, by te forum było forum ogólnym. Zwyczajnie nie zachęca mnie taka wizja.
 13. Moim zdaniem to jest fenomenalne. Coś niesamowitego. Brawo
 14. Dziękuję za komentarze Ogólnie, wybaczcie, że po czasie odpisuję (już niedługo matury ), ale zawsze jestem wdzięczna, że poświęciliście swój czas na przeczytanie tekstu i napisanie opinii. @Cahan Jak już wspominałam, miło mi słyszeć, że w twojej opinii jestem uznanym autorem, gdyż zawsze mi się wydawało, że moje fanfiki są co najwyżej średnie i z reguły mało kto je czyta. Cieszę się, że spodobał ci się ten tekst. Kontynuacji nie będzie, to zamknięte opowiadanie i resztę pozostawiam czytelnikom Te powtórzenia to "efekt zamierzony", ale widzę, że niekoniecznie wyszło to dobrze. Z tego miejsca jeszcze raz dziękuję wszystkim korektorom, gdyż bez nich, możliwe, że tego tekstu nie dałoby się w ogóle czytać. W następnych opowiadaniach postaram się nie popełnić tego błędu. Wciąż pracuję nad tym, by nie tworzyć tak dużej ilości akapitów, mam z tym ogromny problem. Dochodzę również do wniosku, że nie umiem pisać długich tekstów (nie wiem tylko, czy to zaleta, czy wada). Ten również widziałam bardziej jako taki jednostrzałowiec. @Arkane Whisper Cieszę się, że ci się podobało. Styl opowiadania faktycznie może być specyficzny, choć domyślam się, że czasem faktycznie coś przekombinowałam. Na przyszłość może inaczej będę dawkować informacje. Jednak, miło słyszeć, że klimat był odpowiedni. Przyznam, nie oglądałam tego anime. Widzę, że macie różne skojarzenia do tego tekstu , ale cieszy mnie to, inspirację można znaleźć wszędzie.
 15. Dziękuję za opinię Tam czepialstwo, krytyka jest w cenie Ocena wyższa niż w moim wierszydle-straszydle, więc chyba lepiej wychodzą mi teksty bez rymów. Jest na tym forum wiele fanfików o niebo lepszych od moich, więc jak ten się doczekał tego 8++/10, to szczerze wierzę, że znajdziesz coś, czemu będziesz mógł z czystym sumieniem dać 10 lub nawet 11