Skocz do zawartości

Legend of Equestria


Kaziu

Recommended Posts

ehm... Pre-Alpha, żeby być dokładnym. Zrobiona głównie po to by sprawdzić jaki ruch wytrzymają serwery... Właściwie mało co tam można zrobić, oprócz chodzenia na około Ponyville i oglądania śmiesznych czasem błędów animacyjnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem, pochodziłem, wyłączyłem. Gra zapowiada się ciekawie, ale teraz nie ma sensu grać. Zresztą jak wyjdzie pełna wersja, to jak to będzie wyglądało? Mają w planach jakiś system walki, czy będzie to wyglądało mniej więcej tak? (nie śledzę projektu, więc jeśli była o tym mowa, to dziękuję za informację)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem, pochodziłem, wyłączyłem. Gra zapowiada się ciekawie, ale teraz nie ma sensu grać. Zresztą jak wyjdzie pełna wersja, to jak to będzie wyglądało? Mają w planach jakiś system walki, czy będzie to wyglądało mniej więcej tak? (nie śledzę projektu, więc jeśli była o tym mowa, to dziękuję za informację)

Też nie śledzę projektu. Dopiero wczoraj mi FOXX powiedział że już jest Pre-Alpha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System walki mają w planach, ale go nie przedstawili wcześniej. Z opisu wynika, że rasy będą miały bardzo wiele wspólnego z klasami, nie do końca lubię ten pomysł, wolałbym jednak bardziej "wolny" system rozwoju. Planują tak zrobić, że niekoniecznie każde starcia będzie się rozwiązywało w sposób siłowy. Potwierdzone bronie obejmują podkowy, ciasta, jabłka i inne "bardzo zabójcze" przedmioty... Moim problemem jest to, że nie do końca pasuje mi idea typowego mmo "grindera" do kucyków i mam nadzieję, że to jakoś obejdą. Wiem, że gdzieś w tym Pre-Alpha jest mini gra -> Pack Man. No i na Canterlot Gardens pokazywali tor dla pegazów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NiBl Dziękować. Rasy bedą mieć wiele wspólnego z klasami? Nie brzmi dobrze... "Planują tak zrobić, że niekoniecznie każde starcia będzie się rozwiązywało w sposób siłowy" To się zapowiada dobrze, jeśli będzie działać na zasadzie "dyplomacja lub przemoc, twój wybór" Nad broniami to mogli się lepiej postarać... W każdym razie nie na codzień takie gry wychodzą (w sensie w tych realiach) i za darmo, więc zagrać na pewno zagram. Pytanie tylko ile dam radę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ogólnie tak mnie jakoś naszło, że gdzieś to powinienem wrzucić. Dlatego macie tutaj.

Zdaje się, że ktoś wypił za dużo cydru:

Dołączona grafika

Co do informacji: to wydaje się, że jednak nie chcą łączyć "klas" z rasami (ale kuce ziemne nadal mają być bardziej wytrzymałe, pegazy szybsze, a jednorożce mają być Twilight Sparkle)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...