Skocz do zawartości

Mój totalnie beznadziejny OC czyli Eiffel...


Ahito

Recommended Posts

Imię:Eiffel

Typ:Kucyk Ziemski

Wiek:18lat

CM:Kij Baseballowy

Płeć:Ogier

Wygląd:Kolor oliwkowy,wzrostu Fluttershy,Rarity i ogólnie całej reszty z Mane 6...,kolor włosów czarny,kolor oczów żółte,włosy takie jak u Dołączona grafika .

Historia:Eiffel urodził się w Ponyville,jednak razem z rodzicami wyprowadzili się do Manehattanu,gdy Eiffel miał 3 latka,więc praktycznie Ponyville nie pamiętał.

W wieku 8 lat zaczął chodzić na lekcje baseballu,szybko odkrywając,że ma do tego talent.

Prawie od razu został przyjęty do szkolnej drużyny "Grom Manehattanu"

zostając gwiazdą szkoły,do której chodził.

w wieku 16 lat skończył Liceum,i związku z tym,nowe drogi zostały przed nim otwarte,miał do wyboru:albo pozostać w swoim starym,dobry klubie "Grom Manehattanu" albo być nowym zawodnikiem światowej klasy klubu "Manehattan Lakers",to też Eiffel dołączył do tego drugiego klubu.

Po dwóch latach szło mu tak dobrze,że został MiędzyEquestriańską gwiazdą Baseballu i wielkim celebrytą.

Wszystko się jednak mogło zmienić,kiedy w wieku 18 lat pojechał,aby odwiedzić swój stary dom w Ponyville...

jak na razie nic dalej nie wymyśliłem,wiem że ten OC jest do kitu,ale to mój jedyny,jaki wymyśliłem,więc powiedzcie,co o nim myślicie...(jestem gotowy na krytyke)

ps.Wiem że Lakers to drużyna NBA,ale dla jaj dałęm,że to drużyna baseballowa...

Link do komentarza

Hm, duży plus za jego zwyczajność, czy też może raczej "realistyczność". Na twoim miejscu kontynuowałbym rozwój jego historii, bo ma potencjał, np. historia jego wybitnie niskiego, jak na ogiera, wzrostu. Dużo błędów interpunkcyjnych i ortograficznych. Więcej nie można napisać na podstawie tak krótkiego opisu. Ale OC approved.

Link do komentarza

Hm, duży plus za jego zwyczajność, czy też może raczej "realistyczność". Na twoim miejscu kontynuowałbym rozwój jego historii, bo ma potencjał, np. historia jego wybitnie niskiego, jak na ogiera, wzrostu.

Dużo błędów interpunkcyjnych i ortograficznych.

Więcej nie można napisać na podstawie tak krótkiego opisu. Ale OC approved.

Dzięki za miłe słowa,być może będe kontynuował tą historie...

a co do interpunkcji to jest to niestety moja słaba strona...

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...