Skocz do zawartości

Heroes 2,3 i 5 vs Heroes 4


Applejack12

Recommended Posts

Czyli co mają Herosy 2,3 i 5 czego 4 brakuje. No to ja zacznę i to chyba jest łatwe do zobaczenie że w Heroes 2,3 i 5 przed rozpoczęciem misji w kampanii mogliśmy wybierać premię , a UWAGA 4 tego nie ma więc jest to 1 z utrudnień występującej w tej grze. 2 utrudnienie w Heroes 4 że bohater walczy , a jak zginie , a jednostki przeżyją to porażka jest jak jest cel misji nie strać danego bohatera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu robi w ogóle taki temat, od tego był dotyczący serii - tam śmiało można było poruszyć taką dyskusję.

Jak od 5 jest dla mnie nawet lepszy Saper, tak nie rozumiem rzucania powodów która część jest lepsza. Chyba, że to temat tylko dla osób, które lubią 2/3/5 lub 4. A przecież wszystko ma swoje wady i zalety.

Edit:

TUTAJ jest odpowiedni temat dla tej dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że rozpocząłeś. Myślę po prostu, że sprecyzowany byłby, gdyby inaczej sformułować temat. Przykładowo wypowiadanie się na temat "Heroes IV a inne części", gdzie w treści byłby opis co ogólnie i z założenia jest innego w H4 + własny komentarz porównujący z dowolnymi częściami serii. Ja na przykład nie trawię H5, przy którym H4 jest klejnotem: co wtedy? To już nie będzie "vs", a neutralna opinia. H1/2/3/4 to jedyne dobre części według mnie.

Dobra, możliwe że się zbyt bardzo czepiam. Jeśli nie mam racji to niech mnie ktoś packą w wąs strzeli.

Może by tak założyć temat, w którym byłyby zapisy i stworzyłoby się turniej? Jest już lista graczy z podanymi GG, ale turniej to druga sprawa.

Przy okazji bardziej mi się podoba walczący Bohater w stylu IV, ale gra niestety jest strasznie nierówna... W dyskusji opisywałem sytuację niepokonanych dżinów. Strategia cała pada, gdybym też całą armią się na nie rzucił i próbował je wyeliminować, bo wtedy sam podejdę bezsensownie do przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...