Jump to content

Emronn Marvelous

Brony
 • Posts

  403
 • Joined

 • Last visited

About Emronn Marvelous

 • Birthday 01/04/1994

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Bolesławiec
 • Zainteresowania
  Konsole, Japonia, Rysunek.
 • Ulubiona postać
  Rarity, Twilight, Celestia, Trixie oraz Blueblood.

Recent Profile Visitors

5324 profile views

Emronn Marvelous's Achievements

Nastoletni kucyk

Nastoletni kucyk (5/17)

21

Reputation

 1. Nie rozmawiać nie na temat. Fajnie, że piszecie o koleżance, ale nie róbcie z tego sobie rozmowy po zdanie, bo będę musiał znowu pokasować posty. A następnym razem wyciągniemy odpowiednie konsekwencje.
 2. Mam na ten temat oko. Posty tego typu nie będą tu mile widziane, a wręcz usuwane - ciągle jesteście na forum, więc dbajcie o to, by treść miała sens i zawierała więcej, niż kilka słów.
 3. Znalazłem wakacyjną paczkę, może komuś się spodoba. Cosplay utworzony wczoraj.
 4. Część się zgadza z Angeliną Jolie, ale nie dam sobie ręki uciąć. Dlatego stawiam na nią.
 5. Ładna, ale już wiesz Anathiela jak się mam do bieli. Miła dla oka koronka, ogół jest przemyślany i elegancki, jednak nie mogę tego określić czymś specjalnym; jednak piękno tkwi często w prostocie 7/10 Czerń, czerwień... lubię te połączenie:
 6. Obecnie mnie mało, bo ograniczony dostęp, zaś pod koniec sierpnia będzie jeszcze mniej - tak samo przez cały wrzesień. Powody prywatne, ale wystarczy informacja, iż będę wchodził rzadziej, niż częściej, a przez niektóre dni może nawet i wcale. Pozdrawiam, Emronn.
 7. *Wycisza na chwilę swoje ulubione lolicore* Tak. Doskonały klimat. Przypomina świetność nie tylko World of Warcraft, ale i samej serii. Wskazany track jest bardzo dobry, jednak nie taki najlepszy. Właściwie, to kojarzy mi się z ostatnim WoW'em, w jakiego chciało mi się grać. Śmiało mogę dać 7/10. Kawałek jest świetny, ale wolałbym go słuchać raczej w WC3FT, niż WoW:WotKL. Jeśli ktoś grał w Fable III, to z pewnością skojarzy kawałek z pożerającym mrokiem na bezlitosnym pustkowiu, dla którego specjalnie przechodziłem grę po kilka razy: http://www.youtube.com/watch?v=Umpntgd66iM
 8. "YYYYYYYłuuuu, YYYYYYYłuuuu, yyyyłuuuu..." ~ Łazik Przepiękny soundtrack, który wspaniale przedstawiał Nam niemal każdą okolicę, w jakiej się tylko wylosował. Doskonale buduje klimat gry i pasuje zarówno za dnia, jak i nocy. Jeremy Soule świetnie się spisał i my, gracze, możemy być z niego dumni. Osobiście muzykę z tejże serii uważam za arcymistrzowską, chociaż nieco mi się przejadła - nie można się jednak dziwić, gdy się jej słucha od czasów premiery (że tak napisze o tym szczęśliwy nabywca premierowego, kartonowego boxu). Śmiało wystawiam 9/10 i nie żałuję. Nie wiem jak się przyjmie kawałek z czasów świetności NES, lecz z pewnością docenią go użytkownicy znający pierwsze odsłony serii Final Fantasy. Przedstawiam oto utwór występujący jedynie w trakcie walki z ostatnim przeciwnikiem w Final Fantasy III, Dark Cloud:
 9. Racja, nie lubię dawać manekinów, ale ciuszek bardzo mi się podobał i uznałem i tak za warty pokazania Może i biała, ale ta jest bardzo ładna! Wygląda wręcz jak z jakiejś baśni. Podoba mi się, ma swój specjalny urok. Śmiało mogę dać 8/10. Znów niebieski, ale mam nadzieję, że przypadnie do gustu:
 10. Nie podoba mi się złota suknia, ogólnie zwykle nie przepadam za tą barwą; nie podeszło mi na sukni. Wydaje się zbyt prosta i standardowa, odsłaniając niemal pas. Ujmując: jak dla mnie bardzo średnie, 5/10. Niestety nie mam z modelką, ale...
 11. Podoba mi się: niby taka prosta, a jednak zawiera pewne elementy, które nadają uroku Poza tym, bardzo lubię czerwony kolor - 8/10 Skoro nie tylko mi się dobrze przyjął róż, to atakuję następnym:
 12. Hej, mi się tam moja propozycja nawet podobała XD Bardzo ładna suknia ślubna, piękny welon. Większość sukni ślubnych mi się nie podoba, za to ta jest bardzo miła dla okna - 8/10 Odpowiem również suknią ślubną, ale... różową, czyli coś nietypowego:
 13. Kolejna spamiarnia. Potraficie po dwie osoby naprzemiennie spamować po byle jakim zdaniu wyciągniętym z profilu, zamiast wynikającym z prawdziwej choćby malutkiej znajomości, zasłyszeń. W ten oto sposób naspamowało się na skalę kilkuset stron, a temat stracił całkowicie sens. Temat niepotrzebny. Zamykam i przenoszę do archiwum.
 14. Za to ja wielbię zimę i uważam za najpiękniejszą z pór roku, gdzie gdy chcę się ogrzać - ubieram cieplej, a chcę chłodu - nie muszę niczego robić Superanckie barwy! Ten niebieski świetnie pasuje do czerni! Najbardziej mnie dziwi, że tak łatwo ze mnie wyciągasz te dziesiątki... Tak, znów 10/10! Niebieski i czarny to piękny zestaw Coś, co wygląda niczym gwiazdy na nocnym niebie:
×
×
 • Create New...