Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Emronn Marvelous

Brony
 • Content Count

  403
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutral

About Emronn Marvelous

 • Rank
  Rycerz Księżniczki Wszystkiego
 • Birthday 01/04/1994

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Bolesławiec
 • Zainteresowania
  Konsole, Japonia, Rysunek.
 • Ulubiona postać
  Rarity, Twilight, Celestia, Trixie oraz Blueblood.

Recent Profile Visitors

3984 profile views
 1. Emronn Marvelous

  Nie rozmawiać nie na temat. Fajnie, że piszecie o koleżance, ale nie róbcie z tego sobie rozmowy po zdanie, bo będę musiał znowu pokasować posty. A następnym razem wyciągniemy odpowiednie konsekwencje.
 2. Mam na ten temat oko. Posty tego typu nie będą tu mile widziane, a wręcz usuwane - ciągle jesteście na forum, więc dbajcie o to, by treść miała sens i zawierała więcej, niż kilka słów.
 3. Emronn Marvelous

  Znalazłem wakacyjną paczkę, może komuś się spodoba. Cosplay utworzony wczoraj.
 4. Emronn Marvelous

  Część się zgadza z Angeliną Jolie, ale nie dam sobie ręki uciąć. Dlatego stawiam na nią.
 5. Emronn Marvelous

  Ładna, ale już wiesz Anathiela jak się mam do bieli. Miła dla oka koronka, ogół jest przemyślany i elegancki, jednak nie mogę tego określić czymś specjalnym; jednak piękno tkwi często w prostocie 7/10 Czerń, czerwień... lubię te połączenie:
 6. Emronn Marvelous

  Obecnie mnie mało, bo ograniczony dostęp, zaś pod koniec sierpnia będzie jeszcze mniej - tak samo przez cały wrzesień. Powody prywatne, ale wystarczy informacja, iż będę wchodził rzadziej, niż częściej, a przez niektóre dni może nawet i wcale. Pozdrawiam, Emronn.
 7. Emronn Marvelous

  *Wycisza na chwilę swoje ulubione lolicore* Tak. Doskonały klimat. Przypomina świetność nie tylko World of Warcraft, ale i samej serii. Wskazany track jest bardzo dobry, jednak nie taki najlepszy. Właściwie, to kojarzy mi się z ostatnim WoW'em, w jakiego chciało mi się grać. Śmiało mogę dać 7/10. Kawałek jest świetny, ale wolałbym go słuchać raczej w WC3FT, niż WoW:WotKL. Jeśli ktoś grał w Fable III, to z pewnością skojarzy kawałek z pożerającym mrokiem na bezlitosnym pustkowiu, dla którego specjalnie przechodziłem grę po kilka razy: http://www.youtube.com/watch?v=Umpntgd66iM
 8. Emronn Marvelous

  "YYYYYYYłuuuu, YYYYYYYłuuuu, yyyyłuuuu..." ~ Łazik Przepiękny soundtrack, który wspaniale przedstawiał Nam niemal każdą okolicę, w jakiej się tylko wylosował. Doskonale buduje klimat gry i pasuje zarówno za dnia, jak i nocy. Jeremy Soule świetnie się spisał i my, gracze, możemy być z niego dumni. Osobiście muzykę z tejże serii uważam za arcymistrzowską, chociaż nieco mi się przejadła - nie można się jednak dziwić, gdy się jej słucha od czasów premiery (że tak napisze o tym szczęśliwy nabywca premierowego, kartonowego boxu). Śmiało wystawiam 9/10 i nie żałuję. Nie wiem jak się przyjmie kawałek z czasów świetności NES, lecz z pewnością docenią go użytkownicy znający pierwsze odsłony serii Final Fantasy. Przedstawiam oto utwór występujący jedynie w trakcie walki z ostatnim przeciwnikiem w Final Fantasy III, Dark Cloud:
 9. Emronn Marvelous

  Racja, nie lubię dawać manekinów, ale ciuszek bardzo mi się podobał i uznałem i tak za warty pokazania Może i biała, ale ta jest bardzo ładna! Wygląda wręcz jak z jakiejś baśni. Podoba mi się, ma swój specjalny urok. Śmiało mogę dać 8/10. Znów niebieski, ale mam nadzieję, że przypadnie do gustu:
 10. Emronn Marvelous

  Nie podoba mi się złota suknia, ogólnie zwykle nie przepadam za tą barwą; nie podeszło mi na sukni. Wydaje się zbyt prosta i standardowa, odsłaniając niemal pas. Ujmując: jak dla mnie bardzo średnie, 5/10. Niestety nie mam z modelką, ale...
 11. Emronn Marvelous

  Podoba mi się: niby taka prosta, a jednak zawiera pewne elementy, które nadają uroku Poza tym, bardzo lubię czerwony kolor - 8/10 Skoro nie tylko mi się dobrze przyjął róż, to atakuję następnym:
 12. Emronn Marvelous

  Hej, mi się tam moja propozycja nawet podobała XD Bardzo ładna suknia ślubna, piękny welon. Większość sukni ślubnych mi się nie podoba, za to ta jest bardzo miła dla okna - 8/10 Odpowiem również suknią ślubną, ale... różową, czyli coś nietypowego:
 13. Emronn Marvelous

  Kolejna spamiarnia. Potraficie po dwie osoby naprzemiennie spamować po byle jakim zdaniu wyciągniętym z profilu, zamiast wynikającym z prawdziwej choćby malutkiej znajomości, zasłyszeń. W ten oto sposób naspamowało się na skalę kilkuset stron, a temat stracił całkowicie sens. Temat niepotrzebny. Zamykam i przenoszę do archiwum.
 14. Emronn Marvelous

  Za to ja wielbię zimę i uważam za najpiękniejszą z pór roku, gdzie gdy chcę się ogrzać - ubieram cieplej, a chcę chłodu - nie muszę niczego robić Superanckie barwy! Ten niebieski świetnie pasuje do czerni! Najbardziej mnie dziwi, że tak łatwo ze mnie wyciągasz te dziesiątki... Tak, znów 10/10! Niebieski i czarny to piękny zestaw Coś, co wygląda niczym gwiazdy na nocnym niebie:
×
×
 • Create New...