Skocz do zawartości

Księżniczka Celestia Odpowiada


Tarreth

Recommended Posts

Dołączona grafika

Art by JohnJoseco

Witajcie, mieszkańcy Equestrii!

Jak zapewne wiecie, jestem Księżniczka Celestia. Przybyłam do was, by móc odpowiedzieć na wszystkie dręczące was pytania.

Nie krępujcie się więc i pytajcie, a ja spróbuję zaspokoić wasz głód wiedzy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy pierwszego pytającego! Jest nim Warmen. Oto pytania:

"Hiya Tia, mam do ciebie kilka pytań:

Czy miałaś ochotę kiedyś siać terror? (nie chce mi się rozpisywać, napisałem tak ogólnie)

Co jest twoim ulubionym jedzeniem?

Pijesz alkohol?

Lubisz się obijać?

Planujesz wprowadzenie Inkwizycji?

Jak wygląda obecnie technologia zbrojeniowa w Equestrii?

Używacie ołówków?

Istnieje coś poza Equestrią? Czy planujesz to podbić?

Znasz jakąś inną magię oprócz magii przyjaźni?

Cóż...na dzisiaj to tyle, nie przyłożyłem się wystarczająco. Ciężko jest nołlajfić na forum, wstawać do szkoły i utrzymywać stałe 300% normy w obijaniu się. Bai Tia, na pewno ktoś jeszcze do ciebie przyjdzie Big Grin (huehuehue, chyba zacznę częściej tak pisać) "

Dużo tego, jak na start... Ech... no to do roboty!

W żadnym razie terroru nie planowałam. Pragnę, by Equestria była zamieszkana przez szczęśliwe kucyki, a nie udręczone.

Jeśli chodzi o jedzenie, to dość trudne pytanie... Ale wydaje mi się, ze najchętniej jem sałatki owocowe. Proste i smaczne! Polecam!

Kiedyś próbowałam i szczerze powiem, ze jest to strasznie niedobre, nie wspominając o efektach ubocznych.

Powiedzmy sobie szczerze - kto nie lubi leniuchować? Wszystko oczywiście w granicach rozsądku, mój mały brony!

Inkwi-co? Ach... Pewnie Tarreth znów za dużo nasłuchał się muzyki, tworzonej przez bronych z całego świata plus oczywiście znów godzinami wpatrywał się w mój rysunek w postaci ludzkiej w zbroi jakiegoś tam imperatora... Ale daruj mu - to dobry brony. A odpowiadając na pytanie, to nie. Bo i po co? Hm... A może...? ;>

Oj, to akurat tajemnica wojskowa - nie odpowiem na to pytanie.

Tutaj masz odpowiedź!

Oczywiście, ze istnieje, ale po co to Equestrii? Mamy dość... Na razie >:3

Znam.

Dziękuję i miło było odpowiedzieć na te pytania ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czemu Rarity, która ma białą sierść(?) wygląda jak pianka, a Celestia nie?" - Neiter

Dziwi mnie, że mówisz o mnie w 3 osobie, kiedy mnie o coś pytasz...

nie mniej jednak jest to proste: Ja od zawsze miałam lekko różową sierść. Za młodu moja grzywa była cała różowa! A Rarity? Jej sierść jest po prostu śnieżno biała. Do tego dochodzi fakt, że jestem dużo wyższa, co sprawia wrażenie, ze Rarity wygląda, na kluskę. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Salut Celestia!

Powiedz mi proszę, co oznacza symbol tęczy w Equestrii(yep, nie miałem pomysłu). " - Kuba Dmode Coke

A jak myślisz?

Dołączona grafika

Co przychodzi Ci na myśl, widząc ten obrazek? Tęcza od zawsze była symbolem szczęścia i radości. Po deszczu zawsze się pokazuje, dając kucykom zwiastun lepszego czasu!

Czy to nie jest proste? O czym Ty w ogóle myślałeś...? =.=

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kochana księżniczko Celestio!

Interesuje mnie jedna rzecz - czy wygnanie Nightmare Moon na księżyc było jedynym rozwiązaniem? Czy potem żałowałaś swojej decyzji? Jak się czułaś, kiedy sama rządziłaś Equestrią?" - Applejuice

Droga Applejuice... Nie było dnia, ani godziny, bym nie tęskniła. Każde wzniesienie księżyca było bolesne. Tysiąc lat nieprzerwanego koszmaru...

Ale tak - to było jedyne wyjście, jako że moja siostra dysponowała tak samo wielką mocą, jak ja i zrezygnowanie z użycia Elementów Harmonii mogłoby się dla Equestrii źle skończyć...

"Hmm...

Jak sądzisz dlaczego w fandomie powstało tak wiele twoich ,,odmian"? Czemu nie jesteś rozpoznawana głównie jako prawdziwa ty?" - Cahir

Gdybym tylko znała odpowiedź na to pytanie...

"Salut Celestia!

Czy sądzisz że Discord może kiedyś powrócić i ponownie siać Chaos?" - Kuba Dmode Coke

Dołączona grafika

Uwierz mi, nie wróci.

"Dear Princess Celestia!

Za co przebrałaś/przebrałabyś się na Halloween? (wiem, dziecinne pytanie)

Your not faithful not student not Twilight Sparkle." - Flutteryay

Ha! Liczyłam na to pytanie! Odpowiedź jest prosta - Twilight Sparkle! ;>

"Princess Celestia...

1. Co myślisz o swoim avatarze(czyt. Tarretha)? Jak ci się z nim układa?

2. Czemu właściwie jesteś tylko księżniczką a nie królową?" - Ecape

1. Tarreth... Tarreth jest dobrym bronym. Pielęgnuje nauki, które przesyła wam Przyjaźń. Jednak czasem jego wyobraźnia sprawia, że gada głupoty. ^o^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy twoja grzywa nabrała kolorów? Wspominałaś wcześniej, że wcześniej była cała różowa..." - Niklas

Oj, to proste. To się stało jakoś po użyciu Elementów Harmonii, by wygnać Nightmare Moon. Według mojej teorii - która nawiasem mówiąc zgłębiałam, bo nie jest przecież normalna nagła zmiana koloru włosów - jest to efekt uboczny użycia Magii Harmonii przeze mnie.

Widzisz... Jak wiesz, Elementow Harmonii jest aż sześć. Istoty tej magii używające są swego rodzaju medium, przez które ta energia przepływa. Tamtego dnia byłam jedyną, która użyła ich mocy i wydaje mi się... Że to jest po prostu efekt uboczny przepływu takiej mocy przeze mnie samą. Chociaż nie twierdzę, że chętnie wróciłabym do poprzedniego koloru... Teehee.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Droga Księżniczko Celestio!

Ostatnio dotarłam do starożytnych ksiąg, których tytułu nie potrafię ani napisać, ani wypowiedzieć, w których typuje się, że najpotężniejszą magią nie jest magia przyjaźni, tylko magia miłości...

Czy to prawda...?

Twoja Wierna Uczennica,

Twilight Sparkle" - Twilight Sparkle

Magia miłości... Nie mogę powiedzieć, by była potężniejsza, bądź słabsza od magii przyjaźni, jako że obie są ze sobą powiązane.

Przecież kochamy tych, których naszymi przyjaciółmi zwiemy i na odwrót.

Wiele lat temu, na długo przed Twymi narodzinami prowadzone były badania na temat tej magii. Jedni mówili, ze to odłam magii przyjaźni, inni, ze to bliźniacza moc. Jeszcze inni twierdzą, że magia ta nie ma postaci takiej, jak posiada magia przyjaźni, nie posiada swych elementów, przez które przepływa niespotykana moc, jako że nikt jeszcze nie odnalazł tych elementów, a nie są one nawet spisane - Ta część twierdzi, że jest to magia wewnętrzna, która czerpie moc z naszych serc, umacniając nasze ciała i dusze.

A co do tych ksiąg... Wyślij je do mnie. Przetłumaczę je i oddam Ci wersje w znanym języku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A pytanie ode mnie: pamiętasz swoich rodziców? Co się z nimi stało?" - Cahir

Moi rodzice... Pierwsze, co mogę powiedzieć to nie mieli imion - oni po prostu byli. Od zawsze. A dla mnie byli, są i będą mamą i tatą.

Co się z nimi stało...? Ciekawe pytanie. Kiedy spojrzysz w niebo, gdy ujrzysz konstelacje gwiezdne, gdy zobaczysz wstęgę gwiazd, które tworzą galaktykę... Kiedy zobaczysz mgławice - sam ich spytaj. Być może odpowiedzą...

Ech... Ten temat zawsze mnie rusza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dear Princess Celestia, czy to twoja zasluga za na biegunach w twoim swiecie nie ma lodu , jesli tak to dlaczego zrobilas globalne ocieplenie, a moze go tam nie bylo?

Sprawa bardzo mnie ciekawi ." - system6

A kto Ci powiedział, że tam nie ma lodu? Byłeś? Widziałeś? ;>

Prawda jest taka, że na biegunach jest lód. Tylko jeśli się nie mylę, używasz mapy, którą stworzył jeden z bronych. Całkiem niezła, lecz nie obejmuje kół podbiegunowych.

"Muszę przyznać ,że fascynujesz mnie droga księżniczko.Jestem ciekaw czy gdyby powiedzmy smok zagrażał

twoim poddanym byłabyś w stanie ich obronić?Twój spokój mi imponuje czy istnieje coś co jest w stanie regularnie

wyprowadzać cię z równowagi? Oraz czy istnej coś czego nie byłabyś w stanie wybaczyć poddanemu kucykowi?

W sensie nałożyć na niego za jakąś zbrodnie banicje." - Ronnin

O rany... Znowu się zaczyna ._.

Jakbyś przeżył tyle lat, co ja, to również mało co byłoby w stanie Cię zaskoczyć...

Kocham swój lud i gdyby zaszła potrzeba - broniłabym go osobiście. Lecz życie nauczyło mnie, że nie jestem tak niezbędna do spraw takich, jak smok. To w rękach zwykłych kucyków spoczywa nasz los - nie w moich. To mieszkańcy Equestrii kształtują siebie - nie ja. Ja jedynie ich prowadzę po dobrej drodze.

A co do niewybaczalnych czynów - może jestem opanowana i mało rzeczy jest, które mnie zaskoczą. Jednak nie jestem też głupia. Jako władczyni Equestrii muszę podejmować najlepsze decyzje, a jesli jeden z moich poddanych dopuściłby się zdrady, która mogłaby doprowadzić do upadku świata, bądź wykazał się inną straszliwą rzeczą - poniósłby straszliwą karę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Droga celestio jestem chętny aby niszczyć heretyków Moją bronią czy mogę do ciebie dołączyć

I jak będzie z tym deszczem czekoladowym?" - kuoth56

Dołączona grafika

Znowu się zaczyna...

Już mówiłam, że Tarreth walczy z Lunarną Republika i Solarnym Imperium, bo są one zaprzeczeniem tego, czym jest Equestria i tym, kim jestem ja i Luna... Ale zlituj się... Niszczyć heretyków?

Co do czekoladowego deszczu, to podaj mi jeden prosty powód, który zrobi z czekoladowego deszczu zjawisk niezbędne naturze: a będziesz mieć deszcz czekolady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witaj Księżniczko Celestio, pozwól że zadam ci parę pytań...

1.Co trzeba zrobić, żeby zostać królewskim gwardzistą?

2.Czy kucyki ziemne mają szansę?

3.Macie gobliny w Equestrii? " - Goblin Józef

Bardzo dobre pytania, mój drogi! Jednak odpowiedzi są bardzo proste:

Królewska Equestriańska Gwardia posiada swą akademię nieopodal Canterlotu, gdzie każdy kucyk, który pragnie wstąpić w szeregi, może spróbować swych sił.

Niestety jednak... Nie posiadamy oddziałów kucyków ziemnych. Nie bezpośrednio ode mnie zależy stan armii. Sztaby, dowództwa ustalają, co i jak ma wyglądać. Jednak z tego, co mnie wiadomo... To jest w planach powołanie regimentu kucyków ziemnych. Niestet... Nie wiem, na jakim etapie.

A gobliny? Hm... Od dawna o żadnym nie słyszałam, ale były. Możliwe, ze przeniosły się poza granice Equestrii...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie nudzi ci się codzienna rutyna jaka cię spotyka? Prawdopodobnie w dzień w dzień musisz wznosić słońce, wypełniać formalności, uczęszczać na uroczystości itp. Czy kiedykolwiek brałaś jakiś dzień wolny od tego wszystkiego?" - Ecape

Moje obowiązki zawsze były, są i będą moimi obowiązkami. Nie mogę brać dni wolnych, bo to ode mnie zależy w tym momencie dosłownie reszta świata. Nie mogę zawieść.

Kocham Equestrię i każdego jej mieszkańca, więc... Wypełnianie swoich obowiązków jest dla mnie przyjemnością. ^^

Poza tym... Po tysiącu latach tej samej czynności dzień w dzień przestałbyś nawet odczuwać, ze coś takiego robić, teehee...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Księżniczko Celestio, czy "Rainbow Factory" to prawda?!

Co tam się dzieje?" - ridio428

Rainbow-co? Nigdy o czymś takim nie słyszałam... Znaczy się wiem, że Tarreth dostawał ataku wścieklizny, warcząc coś o Pinkamenie i Rainbow Dash... Ale o to chodzi?

O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam kolejne pytania dla wielkiej Księżniczki Celestii...

ekhem...

1.Czy gdyby ludzie znaleźli sposób przedostania się do Equestrii, pozwoliłabyś im zamieszkać w swojej krainie?

2.Czy tylko Twilight Sparkle otrzymała jajo smoka jako test? Czy może każdy jednorożec uczący się magii otrzymuje własne jajo smoka? Trixie nie posiadała chyba takiego?

3.Czy gobliny mogą uczyć się kucykowej magii?" - Goblin Józef

Coraz ciekawsze pytania! Cieszy mnie wasza ciekawość, którą chętnie zaspokoję.

Po pierwsze... Nie wiem. Tarreth mi dużo mówił o talencie ludzi do niszczenia wszystkiego wokół siebie... Więc raczej wolałabym, by ludzie Equestrii nie odnaleźli. Z drugiej jednak strony byłaby to szansa, by ludzkość nie była taka, jaka jest... Nie wiem... Na prawdę.

Po drugie... Hm. Testy wymyśla akademia magii w Canterlot, nie ja. Jednak prawda... To ja ustaliłam, ze Spike i Twilight będą przyjaciółmi. Taki "misterny plan" na przyszłość ^.^

No i ostatnie pytanie!

Drogi Józefie - magia jest dostępna dla wszystkich. Wystarczy w magię wierzyć, wystarczy wiedzieć, jak ją obudzić w sobie, a magię się uzyska. Jednak nie zawsze wygląda ona tak, jakbyśmy tego oczekiwali. Manipulowanie sferą magiczną to już raczej cecha jednorożców...

Jednak to jest temat na długi wykład...

Pozdrawiam serdecznie,

Księżniczka Celestia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Drodzy fani,

Przepraszam was, że tym razem nie byłam w stanie odpowiedzieć dość szybko na wasze pytania, ani nawet użyć kamery, którą załatwił mi Tarreth.

Ten rok w Equestrii upływa pod znakiem wielu zmian, których muszę pilnować, przez co mam mało czasu.

Jakie to zmiany? Cóż... Nie chcę psuć wam niespodzianki.

Tak więc pisemni odpowiem na wasze pytania:

"Kochana księżniczko Celestio! Mam do ciebie jedno pytanie, które od dłuższego czasu nie daje mi spokoju:

Elementy Harmonii to najpotężniejsza magia znana kucykom. Czy istnieją jeszcze jakieś inne Elementy?" - Applejuice

Każdy rodzaj magii posiada swoje elementy. Nie zawsze sprawują one tą samą funkcję, jak u Elementów Harmonii, gdyż są ze sobą bardziej, lub mniej zintegrowane. Zwykłe przenoszenie przedmiotów posiada swoje elementy: Skupienie, wolę i wiarę w czyn.

"Droga księżniczko Celestio, mam do Ciebie parę nowych pytań.

1.Czy kucyki żenią się w ten sam sposób co ludzie, czy tylko związki konkubinalne?

2.Są kucyki-księża? Albo masz swoich kapłanów?

3.Masz ponad 1000 lat i w ogóle... Miałaś lub masz jakiegoś partnera?" - Goblin Józef

1. Hm... Czytałam o waszych zwyczajach i tak, w Equestrii posiadamy podobne zwyczaje, jednak nie są one tak popularne. Miłość jest miłością i nie wymaga takich dowodów.

2. ... Czy Tarreth napakował Twój umysł tymi bzdurami?

Hej, już tego nie robię! >.<

3. Bez komentarzy.

"Ponieważ poprzednik wszedł w ciekawe tematy, sam też mam kilka pytań:

1) Jak wiele jest kucyków?

2) Czy kucyki to dominująca rasa na planecie?

3) W miasteczkach są burmistrzowie bądź inni lokalni przedstawiciele władz. Czy Equestria jest silnie scentralizowaną krainą, czy raczej czymś w rodzaju federacji?

4) Jak wygląda system prawny Equestrii? Zapewne wszelkie możliwe spory nie trafiają przed Twe oblicze, bo to by zajmowało za dużo czasu. Czy ten system ma charakter systemu anglosaskiego, czy raczej kontynentalnego?" - Avanidius

1. Cała Equestria.

2. Zależy, co przez to rozumiesz.

3. Oj, ktoś nie uważa podczas seansu... ;>

4. ... Następne pytania tłumacz. Musiałam prosić Tarretha, żeby podrzucił mi informacje na temat tych systemów... System odpowiada raczej temu "anglosaskiemu".

"Pomimo problemów z serwem dam jakieś pytania:

1. Skąd te plotki, że jesteś niby tyranem?

2. Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyczny?

3. Czy słyszałaś o twoich.. nazwijmy to innych osobowościach?" - Ecape

1. Historia ludzi jest bardzo ciekawa. Ocieka w intrygi, walkę o władzę, dyktatury, wojny i niesprawiedliwość. Te plotki są efektem przyzwyczajenia rasy ludzkiej do niesprawiedliwości i brutalności we władzy.

2. Hm. Gustuję raczej w delikatniejszych, tradycyjnych brzmieniach, jednak byleby to nie była jakaś tandeta, grana na galach, oficjalnych przyjęciach... Muzyka musi pasjonować. Muzyka musi pobudzać wyobraźnię i uczucia. Muzyka musi żyć! Wtedy jest to muzyka dobra.

3. Tak, słyszałam. Czasem nie mogę zrozumieć ludzi... ._.

"Droga Księżniczko Celestio,:

- Czy przez te wszystkie lata, kiedy z pewnością widziałaś wiele zła, wiele bólu, cierpienia i nienawiści, czy choć raz poczułaś że nie możesz tak dalej? Że to kres twoich możliwości i że nie stać cię na więcej?

- Czy kiedykolwiek byłaś bezsilna wobec zła które było wobec ciebie? Czy kiedyś nie mogłaś zaradzić złu które było wokół ciebie?

- Czym jest Polska dla Equestrii? Czy to dwa różne wymiary? A może to dwie znacznie oddalone od siebie planety? I czy jest jakakolwiek możliwość przejścia do Equestrii albo z niej?

- Czy kiedykolwiek byłaś zmuszona zastosować najwyższy wymiar kary dla jakiegoś kucyka? Czy kiedykolwiek musiałaś kogoś zabić?

- Czy kiedykolwiek spotkałaś kogoś kto miał moc porównywalną do twojej?

- Czy spotkałaś kiedyś innego alicorna niż Luna bądź twoi rodzice? I jeśli tak kim on był?

- Czy w Equestrii istnieją inne chimery niż Discord?

- Czy kiedykolwiek miałaś jakiegoś bardzo bliskiego przyjaciela? Kogoś z kim mogłaś rozmawiać na dowolne tematy, kogoś z kim godzina mijała w pięć minut, kogoś komu mogłaś powierzyć swoje sekrety? Kogoś kto był ci bliski niczym Luna bądź Twilight?

Twój nowy wierny uczeń,

Retm"

Oj, Retm, Retm... Co, jak co, ale kiedy Ty zadajesz pytania to aż latać mi się chce!

1. Nie. Kochałam, kocham i zawsze kochać będę Equestrię i jej mieszkańców. Nie ma przeszkody, której nie można pokonać!

2. Hm... Bywało, że czułam się bezsilna, to prawda. Jednak nie oznaczało to, że się poddawałam. Adnotacja do wcześniejszej odpowiedzi.

3. Na to pytanie odpowiedzi nie znam. Mieszkańcy Equestrii nie znają Polski - znają Ziemię. I to też nie całkiem. Czeka nas długa droga do poznania, a potem szukania drogi...

4. Tak i nie.

5. Luna, Discord...

6. Ograniczmy pytania odnośnie mojej rodziny do tematu Luny, zgoda? Nie lubię, nie chcę i nie wypada mi opowiadać o korzeniach alicornów.

7. Hm... Dobre pytanie. Być może? Nie spotkałam osobiście żadnego, poza Discordem.

8. Wiesz... Tysiąc lat to wiele czasu. Jak Ci się wydaje? ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ponownie list. Jednak mam nadzieję, że wam to wystarczy. Jeśli tylko będę mogła, udzielę wideo-odpowiedzi.

"Witaj Celestio! Czy u was w Equestrii istnieje coś takiego jak przemoc ?" - Wolf0507

Niestety tak. Świat bez przemocy to utopia. Nawet Equestria nie może zostać tak nazwana. Przykład przemocy? Oj, sami byliście świadkami. Pamiętacie odwiedziny Gildy?

"A mnie zastanawia jedno:

Discord nie był jedyną rzeźbą w twoim ogrodzie. Czy właśnie w ten sposób radzisz sobie z kucykami, które zagrażają twojemu królestwu? Zamieniasz je w kamień i po prostu znikają bez śladu? Wiem, że władza absolutna jest ciężka do utrzymania i wymaga wielu trudnych decyzji..." - OjtamOjtam

Haha! Wiedziałam, że w końcu ktoś o to zapyta. Od kiedy Tarreth pokazał mi jeden z komiksów, zrobionych przez fanów, to ilekroć patrzę na pałacowy ogród, o chce mi się po prostu śmiać. ;D

I nie, nie jest tak, jak mówisz. Discord znalazł się tam dlatego, że... tam pasował. Reszta to zwykłe rzeźby.

"Księżniczko, mam do ciebie jeszcze kilka pytań:

1. Czy kiedykolwiek odwiedzałaś inne krainy, typu Zebrica, Camelu, Cervidas, Królestwo Gryfów? Jeśli tak, to czy są tam jakieś... wyjątkowe rzeczy, które znacznie różnią się od Equestrii? Co cię tam zadziwiło?

2. Tak naprawdę, to po co Equestrii wojsko? Przecież żyjecie w krainie, w której wojny na pewno nie będą miały miejsca. Chyba, że... tylko dla "szpanu" i ochrony ciebie i Luny?

3. Nie licząc wznoszenia słońca, czego używasz częściej: rogu czy skrzydeł?

4. Czy nadal żyją wybitni pisarze, znawcy magii, z którymi utrzymujesz kontakt?

5. Jaka była twoja najtrudniejsza decyzja w życiu?

6. Czasami wydaje mi się, że Tarreth mówi o nas, ludziach, same złe rzeczy... Czy mogłabyś go namówić, by spojrzał na nasz świat z innej perspektywy?" - Applejuice

1. Tak, odwiedzałam. Wiesz, jak to bywa w dyplomacji. I oczywiście - każda kraina posiadała coś unikatowego. To, co przede wszystkim uderza, to egzotyka zarówno naturalna, jak i kulturowa. Jednak z tego sobie chyba wszyscy zdajecie sprawę ;)

2. Naturalnie, że nasz świat nie jest spowity wojnami, nie pamięta żadnych. Jednak wojsko jest potrzebne. Mieszkańcy czują się bezpieczniejsi, a inne państwa też inaczej patrzą. Wojsko to wojsko. Być niestety musi.

3. Naturalnie. Przecież gdybym nie robiła nic poza tym, to bym zarosła pajęczynami!

4. Wciąż rodzą się nowi artyści i wielkie umysły, więc nie da się ukryć, ze tego typu kontakty posiadam.

5. Hm... Banicja Luny.

6. Do tego przejdę za chwilę.

"Kilka krótkich aczkolwiek ciągle drażniących mnie pytań dla ciebie, Księżniczko trollCelestio:

Czemu akurat Księżyc był więzieniem Nightmare Moon?

Jak widzisz siebie w Trzecim sezonie?

Czemu Twój Avatar Jest taki... Wolę nie mówić jaki, ale czemu właśnie Taki? Nieprawdaż, iż trochę dziwnie patrzy na nas?" - WhiteRaven

Gdzież bym indziej mogła zamknąć istotę, która pragnęła Wiecznej Nocy? Poza tym była związana z księżycem i było to po prostu łatwiejsze.

Jak siebie widzę w trzecim sezonie? Hm. Normalnie, tak mi się wydaje.

I teraz odnośnie Tarretha...

Zapytajcie go sami, moi milusińscy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witajcie, kochani! Ostatnio mało pytań zadajecie... Wprawdzie mam przez to więcej czasu na moje królewskie obowiązki, ale mimo wszystko lubię z wami rozmawiać, odpowiadać na wasze pytania! Nie wstydźcie się i pytajcie!

Tylko zadawajcie normalne pytania =.= Bo mnie już szlag trafia od tego Ziomiszowego proszku do pieczenia... Co za-

Tarreth!

Przepraszzzz... -.-

No... W każdym bądź razie dziś mam dwa pytania. Oto one:

"Czy lubisz czytać tak samo jak twoja uczennica? Jeśli tak, to jakie gatunki lubisz najbardziej?" - Tokarief

Już wiele w życiu się naczytałam. Nie czytam już tyle, co Twilight, ale kiedy byłam młodsza, to bardzo dużo czytałam. Nocami, kiedy mieszkańcy Equestrii spali, ja czytałam. No.. Następnego dnia byłam nie do życia, ale... Hehe... Ta młodość...

"Jaka equestria była gdy kucyki były takie no... dzikie?" - sweetgrove

Nie do końca rozumiem, co masz na myśli. Jakie "dzikie"? O.o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, ile pytań! Dobrze, że Tarreth przypomniał mi o odpisywaniu na wasze pytania... Inaczej do tej pory byłoby tu pusto!

Swag! :3

Tak, Tarreth. Wszyscy Ci dziękujemy... No dobrze, pytania...

"Witaj Księżniczko, to ja (nah, wats da saprajz xD), mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętasz. Otóż mam kilka pytań i liczyłem na to, że znajdziesz odpowiedź.

Lubisz pomidorówkę?

Chciałabyś zamienić się z ludźmi światami?

Potrafisz znienawidzić albo chociaż..znielubić kogoś kto nie byłby twoim wrogiem, tylko zachowywał się nie tak jak powinien?

Co sądzisz o naszej technologii? Czy któryś jej aspekt watro by było przenieść do Equestrii?

Twój wierny Inkwizytor, Warmen (oj mam dzisiaj nastrój, nahaha!)" - Warmen

Jasne, że chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Czy lubię pomidorówkę? bądźmy szczerzy: Kto jej nie lubi?

Hm... Nie, raczej bym tego nie zrobiła. Wiesz.. Equestria to jednak dom mój i wszystkich moich poddanych.

Technologia Equestrii rozwija się swoim tempem... Nie powinniśmy w to ingerować.

No i... Ech...

... Co? Co ja zrobiłem?

Nic... Następne pytania!

"Droga księżniczko Celestio...

Czy mógłbym się na Tobie chociaż raz przejechać? :soawesome:" - Vermiiik

... Ty tak poważnie? =.=

"Czy kiedykolwiek robiłaś rzeczy, z któtych nie jesteś dumna?

Podzielisz się szczegółami na ich temat?" - Kuoth

Oj... Zawsze starałam się robić to, co dobre i słuszne. Jeśli coś zrobiłam źle, to było mi przykro, ale wiedziałam, że robiłam, co mogłam, żeby było... Dobrze.

"A Tarreth woli czesać Fluttershy i Twilight niż Ciebie!

Co ty na to? ^^" - Cahir

Serio? Nie zauważyłam. Wiesz coś o tym, Tarreth?

Odpowiedzią na Twoje pytanie, Księżniczko jest: Cahir. Zawsze szuka dziury w całym.

Cahir... Ty nawet nie wiesz co i kiedy robię ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...