Skocz do zawartości

WH40k quiz Bruvas!!!


Nikern

Recommended Posts

Dzień Dobry. A więc jak sama nazwa wskazuje quiz będzie o młotku wojennym 40 patoli. Jako że na tym zacnym forum jest pewna ilość osób która się tym interesuje (napisałem tak bo trochę to pojęcie względne :rainderp: ) to może znajdą się chętni do zabawy. Nie wiem jeszcze czy będzie jakaś nagroda. Robimy to dla Imperatora! A teraz sprawy organizacyjne. Nie wiem czy tak możne i nie widziałem zakazu( jeszcze do Domine napiszę) będzie tu dwóch zadających pytania. To jest SINDRI i ja. Tak się składa, że jesteśmy bruvasami w dosłownym tego słowa znaczeniu i wpadliśmy na taki pomysł. Niestety mamy taką sytuację, że w tygodniu mamy mocno ograniczony dostęp do kompa (nauka, te sprawy) i jak któryś będzie na forum to będzie się tu zajmował. A więc pytania. Jak pisałem w tygodniu jest ciężko z kompem ale będą się pojawiać. Zadbamy o to. Wszystko mam z Sindrim ustalone. W weekend oczywiście pytani będzie więcej. Mam nadzieję, że wam odpowiada taki układ i życzę miłej zabawy. Punktacja pytań będzie podana przy pytaniu. Aha i ważne bo bym zapomniał. Pytania będą z całego universum WH40k. Nie tylko z Dawn of War, ale też z bitewniaka itd. Nie będzie pytań w stylu: " Podaj jaką WW mają Taktyczni Marines, albo jak zmieniają statystyki egzarchini Banshee lustrzane miecze" A więc na początek dwa pytania: 1. Na jaką planetę wysłał Imperator Horusa w celu ukaranie jej tuż przed jego herezją, i jaki był powód kary? ( 3pkt.) 2. Kim był Eldrad Ulthran i jak zginął? ( 2 pkt za odpowiedź na pytanie, bonusik za dodatkowe nie wymagane info.) Miłej zabawy życzę. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...