Skocz do zawartości

Curiosity: What's inside the cube?


Bonifacus

Recommended Posts

Witajcie... chciałbym wam zaprezentować dzisiaj chyba najtrudniejszy eksperyment/grę na Ziemi.

Gra nazywa się Ciekawość: Co może być w sześcianie. (eng. Curiosity: What's inside the cube)

Gra wygląda tak:

Dołączona grafika

Jest to masowa gra multiplayer stworzona na platformy Android i iOS.

Na czym polega?

Ten wielki sześcian jest złożony z ponad 100.000.000 malutkich minecraftowych kwadracików.

Ale czekaj, to jest proste, skoro tyle ludzi będzie w to grało, to 100 milionów to mało...

Tak, ale ciekawe jest to, że to jest 1 warstwa tego sześcianu.

Na tą chwilę czarna warstwa została prawie zniszczona i ludzie będą się dokopywać do zielonej... co jest dalej? Nikt nie wie.

Gra posiada różne upgrade'y, które pomagają nam w niszczeniu malutkich sześcianów.

Za niszczenie sześcianów są pieniądze, za pieniądze np. bomba niszcząca 9 kwadracików na raz.

Jeden kwadracik niszczony palcem, to jeden przycisk.

Dołączona grafika

Ja akurat nie posiadam komórki z obsługą Androida lub iOS, ale serdecznie was zapraszam do gry, bo gra jest ciekawa i ciekawość zjada po prostu ludzi, bo w środku może być dosłownie wszystko.

Istnieją pogłoski, że w środku znajduje się wiadomość- jaka? Nie wiem... nikt nie wie, prócz autora.

Może tam się znajdować nawet bilet lotu na orbitę okołoziemską- dosłownie tam może być wszystko.

Tak więc cóż... zapraszam was do gry i życzę powodzenia, bo przyda się wam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ciekawie się zapowiada widzę,szkoda że też nie mam funkcji Androida w swoim telefonie bo bym się skusił.Chyba że ta gra jest na pc też,to wtedy inna sprawa xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...