Skocz do zawartości

67 kartek z bazgrołami


Arctic Cat

Recommended Posts

Za jakąś godzinę wrzucę Cadence ( sorki, że tak późno ale dopiero teraz wróciłem do domu z zajęć). Nogaliku ta Twoja rogalowa wróżka, jest gorsza niż sądziłem :D więc jeśli, mi się uda( wymyślić jak ma wyglądać :facehoof: ) to wrzucę jutro , późno bo od rana do 15 mam lekcje no a potem jest "Too Many Pinkie Pies". A zaraz po tym biorę się za króla. Obiecuję, że postaram się uwinąć szybko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 428
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gdybyś tylko napisał tak od razu ..... :twilight3:

Jest i Cadence, no może nie za ładna, ale nie miałem specjalnie pomysłu jak ją narysować lepiej.

Mam nadzieję, że warto było czekać ;)

Wybacz, że nie powiedziałem od razu.

A co do Cadence, to jej uśmiech, kształt twarzy i oka przypomina mi Zecorę. I czegoś mi brakuje, tylko nie wiem czego. :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie szkodzi, właściwie to ja Cię przepraszam za ten rysunek.

Nie specjalnie umiem rysować ludzi ( szczególnie twarzy), więc nie jest ładnie :flutterblush:

Jeśli chcesz jakiś inny rysunek kucyka, samochodu właściwie czegokolwiek co nie jest człowiekiem to chętnie zrobię coś lepszego......

Więc jest rogalowa paskuda,

miałem pomysł, żeby dać chociaż ładny napis, ale nie znam stylu odpowiedniego do tematyki więc jest zwykły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce go zanimować? znaczy zrobić tak żeby wygladał jagby był robiony na komputerze a nie na kartce

Spoko, jeśli chcesz to proszę ja nie mam nic przeciwko. Jak poprawisz, zanimujesz to tylko pokaż co zrobiłeś, bo bym umarł z ciekawości :D


Nowy rysunek, tym razem Rarity i Sweetie belle

http://oi46.tinypic.com/14dojtw.jpg

Lepsze kontury niż zwykle. Nie jest idealnie, ale mam nadzieję, że się podoba.

Ps

Nic nie szkodzi Nogaliku :D fajnie znać Twoje zdanie ( jeśli ktoś ma wątpliwości to NIE ma tu żadnej ironii )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...