Skocz do zawartości

67 kartek z bazgrołami


Arctic Cat

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 428
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zarąbiście rysujesz, naprawdę! Gdzie się uczyłeś? Rysujesz z pamięci, czy z gotowego wzoru? Rysujesz od razu gotowy, czy bawisz się pierw w te "kółka i kreski" (zapomniałem jak to się nazywa xD). I ostatnie: nauczysz mnie? :D

Tego się nie uczy. Z tym trzeba się urodzić :twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej dzięki :) Jak rysuje coś pierwszy raz ( albo pierwsze sto razy :D) to po prostu patrzę się na jakieś zdjęcie, żeby zachować proporcje, itd... Potem jak mi zaczyna nieźle wychodzić to staram się z pamięci. W te "kółka i kreski" jeszcze się nie bawię bo szczerze to nie specjalnie mi to wychodzi. Pewnie przez przez jakiś czas nic nie powrzucam bo ..... No co tu dużo mówić rodzice się czepiają o oceny. A no i nie musisz się odwdzięczać, cała przyjemność po mojej stronie. Jak dam rade to może w czwartek wrzucę Spitfire z ładniejszymi włosami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz dopiero teraz zorientowałem się, że zamiast Cadence narysowałem Celestię :facehoof: przepraszam :flutterblush:

A więc Celestia a jakoś w sobotę wrzucę Cadence , jeszcze raz przepraszam......

Poprawiłem Lunę a właściwie narysowałem od nowa, bo tamtej poprawić się nie dało.

I jeszcze narysowany trochę za szybko taki tam właściwie bazgroł bo jest niemiłosiernie krzywy.

Czekam na następne zlecenia, o ile ktoś będzie coś chciał.....

Edit* Tak, żyję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazgroł wyszedł fajnie xD Jeśli masz czas i chęci to narysuj dla mnie jakąś rogalową wróżkę (nie wiem jak ona wygląda) - liczę na Twoją kreatywność. I będę szczęśliwy jeśli walniesz tam napis "Dla Rogalika/Nogalika". Ten napis to jeśli nie chcesz to nie musisz. Z góry dziękuję. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie (no można tak to nazwać) wyzwanie. Narysuj króla Sombre. Jestem ciekawy jak wyjdzie Ci ta postać, bo zapewne jest dość ciężka do narysowania. Rysunki wychodzą naprawdę fajnie! Trzymaj tak dalej!

Postać ogólnie nie jest ciężka, zbroja jest bardzo ciężka do narysowania. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...