Skocz do zawartości

Akademia Królewska


Arjen

Recommended Posts


Csjcz.png?3662

Witajcie w Akademii Królewskiej!

 

lKT6erf.png


To wyjątkowe miejsce, gdzie można spotkać wiele znanych i lubianych osobowości, które przewinęły się przez życie Regnum Lunae. W tym temacie chciałem nagradzać je specjalnymi dyplomami za konkretne czyny w naszym dziale. Osoby które się tu znajdą, nie będą tu przez przypadek - będziecie mogli się dowiedzieć co takiego zrobili, że znaleźli się w tym temacie.

Wyróżnienia będą wręczane nieregularnie, co jest chyba dość oczywiste - nie mam zamiaru szukać kogoś na siłę.

Pamiętajcie, że każdy, absolutnie każdy może znaleźć się w tym temacie. Pracowitość, wkład w rozwój działu, wyróżniające się zachowanie, innowacyjne pomysły - to wszystko są sposoby by trafić tutaj, no i przede wszystkim uczynić z tego działu jeszcze lepszą częścią forum.

Przechadzając się nocą korytarzami zamku Canterlot, widzisz tabliczkę informującą o rozkładzie zamku. Decydujesz się ruszyć schodami w górę i w prawo, do skrzydła oznaczonego napisem "Zasłużeni dla Regnum Lunae"...

 

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzisiaj parę przyjemnych prezentów o których zapomniałem trochę.

1. Snails aka Ślimak za zwycięstwo w I Edycji Lunarnego Quizu otrzymuje Princess Luna Award oraz award "Przyjaciel Luny".

2. Fragin za zwycięstwo w II Edycji Lunarnego Quizu także otrzymuje Princess Luna Award oraz sam award "Przyjaciel Luny".

3. Lukiner także dostał award "Przyjaciel Luny".

4. MacTavish otrzymał award "Przyjaciel Luny" za bardzo duży wkład w Galerię Luny.

Princess Luna Award:

IVk1X6N.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Puk puk. Pomyślałem sobie, że wetchnę trochę życiodajnej energii do tego tematu. No i zmienię jego formułę.

 

"W Służbie Księżniczki!"

 

Od tej pory Akademia Królewska będzie na bieżąco nagradzać wszelkie przejawy chwalenia Księżniczki. Każdy rysunek, piosenka, wiersz, model, fanfic lub cokolwiek innego nawiązującego do najpopuLarniejszego kUcyka w Naszym dziAle będzie miał duże szansę. Inne postacie naturalnie także mogą być.

Co jest wymagane? Żeby potraktować to jak małe wyzwanie i zawiesić sobie poprzeczkę wyżej, sprawdzić swój realny poziom. Naturalnie każdy ma inny poziom umiejętności, ale tu nie chodzi o to jakim poziomem dysponujesz, tylko jak bardzo chcesz go poprawić.

 

Do wyboru są dwa awardy, dumnie informujące o sympatyzowaniu z Luną:

 

6c9368541b.png

 

Dla wszelkich pomysłów z Luną, oraz:

 

a7328aa087.png

 

Odpowiednio dla Nightmare Moon!

 

 

Wszystko co zrobiliście wrzucajcie tutaj w postach. Natomiast komentować możecie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...