Skocz do zawartości

Przedstawienie mojego OC - Flash Storm


Flash_Storm

Recommended Posts

Dołączona grafika
Imię i nazwisko: Flash Storm
Wiek: 16
Płeć: Klacz
Rasa: Pegaz
Talent: Możliwość kontolowania wiatru za pomocą skrzydeł
Cutie Mark: fioletowe tornado
Wygląd: żółta sierść, fioletowo - czarna grzywa, niebieskie oczy. Nosi okulary.
Miejsce zamieszkania: Tymczasowo Ponyville, wcześniej Manehatten,
Charakter: "Ciekawska gaduła" - można o niej powiedzieć, pomimo - najpierw myśli, potem robi. Jest ruchliwa i zwinna. Przyjaźnie nastawiona do wszystkich. Jak to mówią jej przyjaciele: "Widzi świat przez różowe okulary" - co po części jest prawdą, gdyż je nosi.
Historia:
Flash Storm urodziła się w bardzo dużym mieście - Manehatten. Ojciec jest pegazem o imieniu Flight Storm, z zawodu budowniczy. Matka to jednorożec - White (Shadow) Storm, pracuje jako pielęgniarka.

Flash nie sprawiała większych problemów jako dziecko (oprócz tego że chciała być wszędzie). Jej marzeniem było "zostać osobą znaną przez wszystkich", chociaż można powiedzieć że to marzenie jest nadal aktualne. W szkole radziła sobie bardzo dobrze. Jej ulubionym przedmiotem był WF oraz muzyka, ale nie lubiła historii. Ciężko było jej zapamiętać daty związane z Manehatten a co dopiero z całą Equestrią.

Mimo że była optymistką czasami żałowała że jest pegazem. Chciała poużywać magii co się wiązało ze staniem się jednorożcem. Przez to że nie mogła nim być umiała chodzić cały dzień przygnębiona, ale potem wracała do siebie.
Na przyjaciół (których miała dużo) umiała się gniewać nie dłużej niż minuta.

Jednak pewnego dnia jej ojciec został zwolniony z pracy bez powodu. Starał się szukać innej, ale nie nie mógł nic znaleźć. Wszystko stanęło na głowie matki. Pracowała za dwóch. Brała nocne zmiany i mało spała. Flash z tatą ustaliła że się przeprowadzą bo nie mogli patrzeć jak White Storm chodzi z podkrążonymi oczami.

Tak, Flash Storm bardzo brakowało znajomych. Ale według niej rodzina była zawsze na pierwszym miejscu. Wprowadzili się prawie na sam środek Equestrii - Ponyville. Tam White Storm znalazła prace w pobliskim szpitalu a Flight Storm znów pracował na budowie.

Flash ciężko było się przyzwyczaić do nowego miejsca, pomimo że było piękne. Mieszkają obok lasu Everfree którego za młodu trochę się bała, ale uwielbiała przygody.
Gdy przyzwyczaiła się do otoczenia zaczęła myśleć nad zdobyciem swojego Cutie Marka. Prawie wszyscy w jej wieku już go mieli.
Flash Storm zdobyła swój CM w najmniej oczekiwanym momencie. Mianowice któryś z kolegów dał jej wyzwanie że nie rozpędzi chmur znad lasu Everfree. Flash uśmiechnęła się i podleciała nad wierzchołki drzew. Zastanawiała się jakby je przegonić aż nagle usłyszała warkot z lasu. Potem znowu i głośniejszy. Coś zaczęło wznosić się w powietrze. Była cała spanikowana. Zaczęła się rozglądać. Na niebie obok niej latało coś na podobieństwo gryfa, tylko wyższe i bez dzioba. Została złapana w szpony i gdy zwierzę chciało odlecieć Flash poczuła że może... Zmienić kierunek wiatru! Tu uczucie było niesamowite. Zaczęła poruszać skrzydłami na boki a wiatr robił to co chciała. W końcu doszła do perfekcji, zrobiła tornado - lecz nie było ono normalne. Można było zobaczyć w nim duże fioletowe smugi. Wiatr uderzał w stworzenie z taką siłą że puścił klaczkę a sam wrócił do lasu.
Pomimo że nie wygrała zakładu, zyskała coś innego - Swój znaczek.
Do teraz mieszka w Ponyville. Puki co myśli o przeprowadzce do Canterlot.

Dziękuję za przeczytanie! Wszystkie opinie będą mile widziane!

Edytowano przez Flash_Storm
  • +1 1
Link do komentarza

"Możliwość kontolowania wiatru za pomocą skrzydeł" - przepraszam, ale po prostu mam porytą wyobraźnię i skojarzyłem to z "możliwością kontrolowania wiatrów" Przydatne gdy po zjedzeniu grochówki "na wylocie" rośnie ciśnienie, a nie ma za bardzo możliwości "odkręcenia zaworu" :qKFPC: A historia? Ciekawa choć trochę długa. Ale jak ktoś lubi długie opisy to nie powinien narzekać.

Link do komentarza

"Możliwość kontolowania wiatru za pomocą skrzydeł" - przepraszam, ale po prostu mam porytą wyobraźnię i skojarzyłem to z "możliwością kontrolowania wiatrów" Przydatne gdy po zjedzeniu grochówki "na wylocie" rośnie ciśnienie, a nie ma za bardzo możliwości "odkręcenia zaworu" :qKFPC:

A historia? Ciekawa choć trochę długa. Ale jak ktoś lubi długie opisy to nie powinien narzekać.

Wcale nie myślałam o tym. :lie:

A jeśli chodzi o historie - "Rozpisywanie dodaje szczegółów". Wiesz ile ja chciałam jeszcze tego dopisać? xD Dobrze że się powstrzymałam xD

  • +1 1
Link do komentarza

Nie zwracaj na mnie uwagi. Sam zwracam uwagę gdy ktoś się rozpisze, ale w swoim ficu często łapię się na tym, że to już nie ściana a mur chiński tekstu... I zamiast pisać dalej poprawiam poprawki poprawek :lyra2:

Ja jak pisze coś tam i zauważę że tego tekstu jest " HO HO HO" ( <-- Jak świątecznie xD) to dokańczam szybko zdanie i zostawiam jak jest (Ewentualnie poprawki). Tutaj też tak zrobiłam dla tego tak sztywno jest zakończone :twilight3:

  • +1 1
Link do komentarza

Fajna klacz :fluttershy4:

Pomysłowy cutie mark, i fajna długa historia, (nie lubię jak są za krótkie)

Co do wyglądu to też super, te okulary troszkę zasłaniają oczy, ale jak wolisz z okularami, to spoko :aj5:

Dziękuje za opinię!

Jeśli chodzi o okulary - tej klaczy one dodają piękności (co można zobaczyć w sygnaturze) :fluttershy5:

  • +1 1
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...