Skocz do zawartości

[Konkurs][Event] Świąteczna Szopka Fluttershy


Aaaa

Recommended Posts

-Hej Wszyscy!

-Witajcie przyjaciele :fluttershy4:

-Chcieliśmy pokazać Wam coś, co może się spodobać!

-Tak, nasz prezencik powinien przypaść do gustu... Chyba... mam nadzieję :flutterblush:

-Oj przypadnie! A oto... Świąteczna Szopka!

Dołączona grafika

-Och... ale to nie tylko nasza robota...

-Jasne, że nie! Pomógł nam w tym CherryGrove!

-Brawa da niego :yay:

-Ale to nie wszystko!

-Nie...?

-Jasne, że nie! Do tego dochodzi opis tejże Szopki!

-Ach tak... zapomniała :fluttershy5:

-A oto i opis:

"Szopka piękna jest o tak!

Daje wszystkim dobry znak

Jest to szopka doskonała

Bo to Fluttershy ją wybrała

Szopka ta jest odlotowa

Na niej osioł, kotek, krowa

A wśród chmur wataha motyli

Wszyscy dla siebie są mili

Widać Feniksa Celestji

Najpiękniejszego ptaka w Equestri

Znaczkowa liga maleństwo podziwia

małego feniksa co światem się zadziwia

A Fluttershy to wszystko obserwuje

pierwszej gwiazdki na niebie wypatruje

Radość w swoim sercu czuje

Kłopotami się nie przejmuje."

-Dziękujemy osobie, która to opisała :fluttershy4:

-Czyli Religious Brony!

-I Życzymy Pogodnych Świąt...

-I wesołych! Oraz zapraszamy do szopki!

A teraz czas na krótkie wyjaśnienie. Otóż jak widzicie, jest to konkurs dwuetapowy. Pierwszy jego etap zaczyna się teraz i polega na tym, by narysować Waszą wizję Świątecznej Szopki Fluttershy. Jak ma być wykonane? Jak chcecie! Czy wektor, czy własny art, czy rysunek i zdjęcie walnięte... Wszystko jedno! Praca jednak ma być WASZA! Czyli nie, że sobie ktoś znajdzie w interentach i podrzuci :ming: Prace można wysyłać do mnie lub Future Pony. Na tę cześć macie 2 tygodnie licząc od dziś. Wielkość arta nie ma znaczenia... bo i tak się pomniejszy :derp2: Tak więc ołówki, czy co tam chcecie, w dłoń i powodzenia! xD

PS. Co do nagród, to trwają negocjacje... Ale postaram się Wam coś załatwić. W najgorszym razie nagrodą będzie Sława! I może jakąś

Halę Sław stworzę gdzieś w dziale... kto wie? :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pozostało już tylko 6 dni! Ale mam dla Was dobrą nowinę! Czy też "wesołą" :ming: Oto Skajsplit zgodził się nadać rangę "Przyjaciel Fluttershy" dla zwycięzców konkursu! Dokładnie! Za pierwsze miejsce w rysunkowej będzie ranga i za pierwsze w opisowej!

Niestety jest tez sprawa taka, że dotarła tylko jedna praca rysunkowa, a to do niej będzie opisowa... a minął tydzień... ale jak chcecie :dunno: Wszak nie zmuszam do niczego ^^

Pozdrawiam i zapraszam do wzięcia udziału!

~Av. Stachul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór nie należał do najprostszych, ale w końcu wybrałem szopkę... Zwycięzcą zostaje CherryGrove! Po ugadaniu sprawy z Skajsplotem, otrzyma on nagrodę! A teraz pora na część drugą konkursu!

Do zamieszczonego obrazka, który wygrał, oczekuje super uber opisu! Jak ma wyglądać? Ano wypadałoby, by opisywał to, co widać na obrazku... ale można także dodać nutkę fantazji! Sam styl opisu dowolny... czy to z perspektywy przechodnia, czy to wierszem, czy zwykły opis... wszystko jedno!

Pracę przyjmuje do 22.01.13! Czyli macie 2 tygodnie na to!

Miłej pracy!

~Av. Stachul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak oto konkurs dobiegł końca! Gratuluje RB i muszę przyznać, że opis skromny, ale jednak bardzo fajny! W sprawie nagrody zgłoś się do mnie, bo musimy coś obgadać! To tyle i dziękuję wszystkim za zaangażowanie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...