Skocz do zawartości

[EVENT] Winona odpowiada!


Moonlight

Recommended Posts

ODPOWIEDZI WINONY!

Dołączona grafika

Winona słuchaj.

Ale ja słucham, cały czas słucham, no mów!

Nie dałaś mi dokończyć. A więc…

Tak!? Co? Co mam zrobić? Przynieść piłkę? Uwielbiam piłki!

Nie, masz odpowiedzieć na pytania.

Ale jak?

Próbuje Ci to wytłumaczyć.

A to przepraszam, będę milczeć. Będę cicha jak myszka, ale nie jak taka szara zwykła myszka. Będę cicho jak taka ultra cicha myszka!

To dobrze…A więc to jest dyktafon

Ale przecież to jest telefon

Ma wbudowany dyktafon

Ale..

MIAŁAŚ BYĆ CICHO!

Masz słabsze nerwy od Opal.

Dziękuję, dyktafon włączyłam gdy weszłyśmy do pokoju, co najwyraźniej nie było dobrym pomysłem. Na ten dyktafon nagrywa się wszystko co mówimy. Dlatego będę CI czytać na głos pytania, a Ty będziesz na nie w miarę krótko odpowiadać, dobrze?

TAK! Czytaj pytanka!

Ok. Pierwsze jest od Green

Hm, od czego by tu zacząć... *podaje Winonie kość*

1. Jak długo mieszkasz na Akrach Słodkich Jabłek?

2. Ulubione zajęcie?

3. Co robisz w wolnych chwilach?

Ach bardzo dziękuje za kość. Zakopię ją w ogródku na później. Właściwie zrobię to teraz!

Ale.....WINONA!

Tak szybko?

Ma się wprawę cukiereczku. A więc:

1. Mieszkam tu od kiedy pamiętam, czyli dosyć długo. Nawet bardzo długo. Wiedziałaś, że psy nie potrafią liczyć lat? Zabawne nie? Taaa zabawne!

2.Ulubione zajęcie hmmmm dużo tego. Bardzo bardzo bardzo dużo tego! Lubię gonić za piłką, przynosić patyk, spać, jeść. Jedzenie jest ekstra! Uwielbiam zaganiać owce, bawić się z Applejack, pilnować podwórka i moich kości. Wara od moich kości! One są moje!

Spokojnie nikt nie chce twoich kości

To dobrze. One są moje! Ale podzielę się jesli ładnie poprosicie.

3.W wolnych chilach....co to są wolne chile? Aaaaaa wolne chwile. Strasznie niewyraźnie czytasz! Ja....ja nie mam wolnych chwil! Cały czas coś robię. Biegam, skaczę! Skaczę niczym zając! Albo wyżej! Zające to małe przebiegłe zwierzątka kradnące marchewki. Nie lubię zajęcy!

Ok.... a oto następna seria pytań. Tym razem od Bellaminy:

1. Czy Applejack cię przygarnęła?

2. Czym zajmujesz się na farmie?

3. Lubisz zaganiać bydło?

4. Kogo z rodziny Apple lubisz najbardziej?

5. Podoba ci się mówienie?

6. Kiedy utracisz ten dar?

1.Czy mnie przygarnęła....hmmm nie pamiętam. To było tak dawno.

Applejack przygarnęłaś mnie? Byłam wtedy szczeniakiem... Wtedy działo się tak dużo świetnych rzeczy. Applejack czemu nic nie mówisz!? Odpowiedz mi! JUŻ! TERAZ!

Nie...Big Macintosh Cie przyniósł.

A no tak, pamiętam! On jest świetny. Daje mi mnóstwo kości. Nie wiem skąd je ma, ale są pyszne! Kości, kości, kości, uwielbiam kości!

2.Na farmie zajmuje się odpędzaniem szkodników. Na przykład marchewko zjadaczy! Nieznośne zające.... są takie szare i myślą, że są fajne. Ale nie są! Te ich małe słodkie pyszczki....brrrrr

Oprócz tego pomagam zaganiać owce! Owce są bardzo miłe, czasem próbują ze mną rozmawiać. Umiem się przywitać po owczemu. Zaprezentować? Mogę, mogę, mogę!?

Czemu nie? Zaprezentuj.

Beeeeee e e e e !

To było cudowne kochana!

A dziękuję. Ma się ten talent.

3.Tak lubię zaganiać bydło. Czuje się wtedy taka mocna. Mam wtedy władzę. Mogę wszystko! Bydło idę po Ciebie! Buuaaahahahauhauhauhau!!!

Winona.....pytania!

A no tak...

4.Lubię wszystkich! Applejack za to, że się mną zajmuję, bawi się ze mną, przytula mnie, gdy mam koszmary o zającach i kotach. Zajace....

Apple Bloom za to, że ze mną rozmawia. Choć to bardziej jest monolog Apple Bloom, ja wtedy patrzę na nią i przechylam głowę. Kocham to robić, wyglądam wtedy tak słodko i AB robi wtedy - Oooooo !

Babcię Smith za to, że gotuje mi pyszne obiadki! Tak pysznego dżemu z jabłek zap z dodatkiem psiej karmy nie znajdziesz w żadnym innym miejscu! Mmmmm dżemik, kocham dżemik, dajcie mi dżemik!

To później psinko, masz jeszcze kilka pytań.

No dobrze. Ale potem dacie mi mój dżemik! Inaczej pójdę po Opal!

5.Oczywiście! Mówienie jest super! Mogę przekazać tyle informacji. Ja mówię! Móóóóóóóóóóówię! Nie szczekam! Choć szczekać też mogę! Hau hau szeczek hau! Łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Komunikacja jest super!

6.A ja go stracę!? Coooooooooo!? Ja nie che! Nie chce! Nie oddam głosu! Kiedy go stracę?

W piątek o północy. Ale nie martw się. Jak ładnie poprosisz częściej będziemy dawać Ci głos.

Yaaaaaaay! Ja umiem bardzo ładnie prosić! Umiem jedną łapą, dwiema łapkami, słodkim spojrzeniem nie znoszącym sprzeciwu. Dużo tego mam. Yay! Lalala łiiiiiiiiiiiiii ja mówię!

Dziekujemy Bellaminie za pytanka. Następny jest Immoteh

*przeciera oczy* godzina 0.40 wow *ziewa* przepraszam zasneło mi sie .witaj Winono pozwolisz że zadam kilka pytań

1. Jak ci sie pracuje z rodziną Apple ?

2. cieżko byc psem AJ?

3. lubisz jabłka?

4. Podobała ci się piosenka AJ?

5. Na ilu zjazdach Rodziny Apple byłaś?

Oczywiście miałem jeszcze pare pytań ale zapomniałem. Właśnie ide porozmawiać z moim psem ! *gwiżdze* Dobranoc Psy Rulez

Witaj Immoteh! Tak pozwolę Ci je zadać!

Winona...on je już zadał.

To nic!

1. Pracuje sie świetnie! Oni są świetni! Karmią mnie, czeszą mnie, bawią sie ze mną. Kupili mi piłkę! Mam piłkę! Jest taka kolorowa. Przynajmniej tak myślę. Nie widzę zbyt dużo kolorów.

2. Nie...fajnie jest być psem. Możesz jeść co chcesz, spać gdzie chcesz, si......siedzieć gdzie chcesz...

Ale pytanie było o to, czy ciężko być psem Applejack.

Aaaaaaa... dla mnie nie. Lubie pracować! Lubie ruch! Lubie biegać! Choć czasem mam ochotę schować się za drzewem i śnić o kościach. Wspominałam, że lubię kości?

3.Tak lubię! Jabłka są pyszne! Wszędzie jest ich pełno! Mieszkam w jabłkowym raju!

4. Tak! Applejack śpiewa mi ją przed snem. Teraz ja też mogę ją śpiewać!

Yee-hoo!

Raise this barn, raise this barn

One, two, three, four! AUUUUUUUU!

5. Nie liczyłam. Trochę ich było. Na nich jest wtedy tyle kucyków, I wszystkie mnie głaszczą. Rzucają patyki. Rzućcie mi patyk! Albo nie, musze odpowiadać. Dajcie wiecej pytań, wiecej, więcej!

To już wszystkie od Immoteha. Ciekawe co powiedział mu jego pies. A teraz kolejna seria pytań od PitPl (boję się odmieniać nazwy)

Witaj, mam do Ciebie kilka pytań. Zaczynajmy:

1. Co sądzisz o Applejack?

2. Jakie są Twoje ulubione zajęcia w wolnych chwilach?

3. Jaką pogodę najbardziej lubisz?

Witaj wędrowcze, wejdź do mej budy i napij się najlepszej wody z kałuży w okolicy!

1. Applejack jest moją panią. Kocham ją mocno. Jest miła, uczciwa, ślicznie śpiewa i daleko rzuca! A to jest bardzo ważna dla psa. Gdy patyk ląduje blisko to nie ma sensu po niego biec.

2. Coś już chyba mówiłam o wolnych chwilach. Uwielbiam wtedy biegać, skakać, jeść, spać, gonić, łapać, szczekać, mówić, turlać się, drapać się no i jeść!

Ale mówiłaś już o jedzeniu.

JEDZENIE! GDZIE!?

3. Najbardziej lubię słoneczne dni. Gdy mogę biegać na dworze nie mocząc sobie futerka. Łapię wtedy motyle, odkopuję kości, zakopuje kości, gonie zające. W słoneczne dni jest mnóstwo okazji do zabawy, a i praca idzie lżej. Nie trzeba wtedy harować jak wół. Mmmm wołowinka.... Z czego się robi wołowinkę?

Lepiej nie pytaj...Skończyła się ta seria pytań, ale nic straconego, Wizio też pokusił się o paczkę. Oto ona:

Witaj Winono. Mam dla ciebie kilka różnej długości pytań.

1. Jakie jabłka lubisz najbardziej? Kwaśne, słodkie czy słodko-kwaśne.

2. Jaki jest twój ulubiony kolor?

3. Jak długo mieszkasz u Applejack i czy ci się u niej podoba?

4. W jaki sposób trafiłaś do Applejack.

5. Lubisz placki?

Hejo! Taaaak! Różnej długości pytania! Wooohooo!

1. Kwaśne są za kwaśne, za to słodkie są za słodkie. Słodko-kwaśne są idealne! Rozkosz dla psiego podniebienia! Są i słodkie, i kwaśne! Lepszej kombinacji nie ma! Chcesz jabłko? Trzymaj jabłko!

2. Biorąc pod uwagę to, że nie rozróżniam kolorów to powiem szary. Ale oczy Applejack są zielone.... a ja tak lubię patrzeć jej w oczy.. Hmm nie wiem.. Jest tyle ładnych kolorów, których nie rozróżniam... Jest zielony, niebieski, żółty, czerwony no i pomarańczowy...Applejack jest pomarańczowa! A ja podobno jestem brązowa. Jestem brązowa Applejack!? Jestem!?

Tak słodziutka, jesteś.

Yaaaay! Jestem brązowa! A nie szara! Moje życie nabrało kolorów!

3. Mieszkam u niej od momentu przyniesienia mnie na farmę. Długo tu jestem. Kocham mój mały ciepły kącik wśród stogów siana. Podoba mi się tu bardzo. Jest tu mnóstwo miejsca do harców. Można biegać pomiędzy drzewami, skakać przez krzaki, gryźć połamane gałązki. Ja tak lubie biegać i skakać! Mogę to robić godzinami! Gońcie mnie!

Kto nie zamknął okna!? Applejack zrób coś

WINONA!

Tak!? Słucham? Mam coś zrobić? Zagonić bydło? Przegonić zające? Proszę żeby to były zające!

Niestety nie. Zostało jeszcze kilka pytań.

A więc.

4. Big Maintosh mnie przyniósł.

5. Tak, lubie placki.

Teraz mogę iść pobiegać?

Tak, ale tylko przez chwilę. Ja pójdę poszukać Hippisa, on też zasługuje by się trochę z tobą pomę...porozmawiać.

Siemanko Winono! Dzień dobry pani profesor. Mam tu komuś przeczytać kilka pytanek?

Taaaaak! Czytaj! Chce mówić! Czytaj, no czytajże! Czekam!

Te pytania są od RainbowDash123456789

Hej Winona!

1.Czy łapanie kijków/piłek to fajna zabawa?

2.Jadłaś kiedyś jabłko?

3.Lubisz pływać?

4.Często zaganiasz bydło z Applejack?

5.Byłaś kiedyś w Appleoosie?

1.Taak! Gdzie jest kijek!? Piłka, kijek!? Kto mi rzuci?! To jest takie fajne! Grrr... Piłka! Rzuć piłkę! Applejack, rzuć piłkę! Rzuć! Prooszę!

2.Jasne! Ono jest super smaczne! Jem go czasem gdy zgłodnieję! A te z naszej farmy są najlepsze! Mniam!

3.Grr... Hau! Tak! Ale w pobliżu nie ma jeziorka ni nic! Czasem wyjedziemy poza Ponyville i pływam! Jest fajnie! Woda taka ciepła! A ja przepływam nawet całe jezioro wszerz!

4.Oczywiście! Często to razem robimy! Sprawia mi to wiele frajdy! Gdzie są krówki?! Ja chcę zagonić! Ja umiem! Ja zagonię! Krówki! Muuu Muu!

5.W Appleloosie? Tam gdzie mieszka Braeburn? Nigdy! Ale Applejack obiecała, że mnie zabierze! Zabierzesz mnie tam, prawda?! Chce poznać wujka!

Może kiedyś, przy okazji zabiorę Hippisa i Moon.

Ja z miłą chęcią z wami pojadę. Wycieczka dobra rzecz.

Grrrrrrrr! Gdzie moje pytanka!?

A tu! Oto jedno śliczne pytanko dla ślicznego pieska od Katherine.

Czy dobrze cię tu karmią? :rariderp:

Oczywiście! Zawsze dostaję poż.. poyż... Dobre mięsko! I to nawet z jabłkiem! A to wszystko takie smaczne! Po tym jestem taka najedzona! Po prostu to jest pycha! Super jedzonko!

Teraz kilka pytań od FlutterFly:

Witaj Winono mam do ciebie parę pytań...I kość *daje kość Winonie*

1.Czy chciałabyś zawsze już umieć mówić,tak jak teraz?

2.Wolałabyś mieszkać nadal z AppleJack czy jednak zamieszkać z FlutterShy?

3.Chciałabyś mieć jakąś psią kumpele?

4.Podoba ci się twoje imie?

No to tyle..Skończyły mi się pytania...

Jejku! Kość! Mmm.. Dobra! Gdzie ją kupiłaś? Masz więcej? Daaaj! Proszę!

1.Tak! To mówienie jest takie ekscytujące! Mogę się wygadać, wyszaleć! Super! Chcę tak mówić cały czas! Mam tyle do opowiedzenia!

Będę mieszkać z Applejack! Fluttershy jest miła i wiesz.. fajna, ale od początku mieszkałam z Applejack i chcę być z nią!

2.Oczywiście, że tak! Miałabym z kim porozmawiać! Wiecie, te psie sprawy, no i o psach. Ciekawe czy gdzieś w Equestrii jest taki przystojniak, który by mi się spodobał? A ty jak myślisz? Jest, czy nie?

3.Podoba? Czy się podoba? Oczywiście, że tak! Nadała mi je babcia Smith! Noszę je z dumą i radością! Podoba mi się jak ta kość, którą dałaś!

Mi też się bardzo podoba. Czas na kolejną serię pytań, tym razem od użytkownika o nicku Dolar84. Jest ich aż 6, dasz sobie radę?

Ja!? Oczywiście! Czytaj je! Szybko!

Czas na garść pytań z mojej strony:

1. Czy to prawda, że za Twoje pojawienie się na farmie odpowiada Big Mac?

2. Jak długo pomagasz już AJ?

3. Jaka jest Twoja ulubiona potrawa?

4. Co sądzisz o przyjaciółkach AJ?

5. Czy masz wśród nich jakąś ulubienicę?

6. Jak wiele innych psów znasz w Ponyville?

To na razie wszystko a tutaj mały podarunek świąteczny ode mnie i mojego psa (też gada)

1.Tak, prawda! Big Mac mnie przyniósł na farmę! Znalazł mnie jak leżałam w kocyku przy drodze do Canterlotu! Zlitował się i zabrał na farmę! Było mi tak fajnie! O patrz! Ważka lata! Ja złapie, ja złapie!

2.Applejack pomagam odkąd pamiętam, czyli odkąd jestem na farmie! Na początku tylko przynosiłam wodę, cydr i takie tam, a teraz pomagam jej we wszystkim! Jest taka kochana!

3.Ulubiona potrawa, potrawa? A co to?

Aaa... To mięsko z kawałkami jabłek! Jest przepyszne, a jak się pokropi cytryną.. Niebo w pysku!

4.Jej przyjaciółki są ekstra! Najfajniejsza jest Fluttershy! Czasem do niech łażę jak mi się nudzi i nie ma nic do roboty! Jest super, świetnie się mną zajmuję! I mam u niej kilka koleżanek! Hmm.. Zjadłabym jakieś jabłko.. Macie jabłka? Daj jabłko!

5.No tak! Mówiłam, że lubię Fluttershy? Ona jest świetna, super i wiecie! Lubię ją! Applejack! Daj jabłko, daj, daj!

Łap słodziaku.

Jabłko! Yay! Zjem jabłko! Słodko-kwaśne jabłko!

6.Psów? W Ponyville nie ma żadnego psa prócz mnie! A przynajmniej nie spotkałam! A Ty AJ? Myślisz, że są tu jakieś psy? Oprowadź mnie?! Poszukamy razem, co, co? Prooszę! Poszukajmy! I gdzie są moje jabłka?!

Przed chwilą jedno dostałaś. Więcej nie będzie, bo Cie brzuch rozboli. Jutro pójdziemy poszukać psiaków, masz moje słowo.

Hej! Kolejne kości do gryzienia! Super, super, super! Są przepyszne! Chyba się od nich uzależnię! Mniam!

No i ból brzucha murowany. Trzeba będzie iść do sklepu kupić zapas tych przysmaków. Ale przed tym przeczytam pytania od Luna-Willow

Lubisz pomagać swojej pani?

Lubisz babcię Smith?

Jasne, że tak! Applejack jest najlepsza i pomagam jej najlepiej jak tylko mogę! Nie chcę wylecieć z domu za niesu... niesub... niesubordynację!

A babcia? Jest świetna! Ona nadała mi imię, mówiłam Wam o tym? Nawet teraz je noszę! I jestem dumna i w ogóle! Lubię babcię! I lubię ją lizać! Ona też się cieszy! O! Znowu ta ważka! Ja ją złapię! Ja złapię!

Nie bo ja ją złapie! MAM! Yyyyy... to teraz pytanie od Rrrainbow Dash xD :

Już zawsze będziesz 2 pinkie pie? :o

Ja? Drugą Pinkie? No coś Ty?! Tylko jak zjem za dużo cukru! Nie jestem, aż tak szalona, prawda?! Prawda?

Nie.... zachowujesz się trochę jak Moon gdy zbyt krótko śpi... A wracając do tematu. Oto zestawik od PrincesCelestia

O rajuśku gadam z Winonom :fabulous:

1.Zapędzimy razem krówki do zagrody? :D

2.Przejdziemy się na spacer.

3.Daj łapkę :fluttershy4:

1.TAAAK! Tak, tak! Gdzie są krówki!? Ja zapędzę! Ja chcę! Gdzie one są! A gdzie zagroda!? Zmieszczą się?! Są duże?! A mleko dają?! Ja zapędzę!

2.SMYYYYCZ?! Gdzie smycz? Idę na spacer?! Szybko, gdzie jest smycz!? Muszę na spacer!

Trzymaj!

Ślicznie Winona, ja tez dostanę?

Jak przeczytasz pytania! No i gdzie mój spacer!? Ja ide na spacer!

Czytaj! Czytaj, czytajże! Czekam! Grrrrrrwau!

Dobrze, spokojnie. Te są od DerpDash:

Herp Derp. Nie wiem jak pies może odpowiadać na pytania na myślenie. Ale oto pytanie:

Winono... Byłaś kiedyś zakochana? I czemu jesteś najfajniejszym zwierzakiem?

Zakochana? Nie! Chyba, że w mojej rodzinie! To ciągle ją kocham! I nigdy nie przestałam! Uwielbiam ją!

Dlaczego... Bo jestem charyz... chaz... chazry... piękna! I wiesz i ładna i mała i słodka i prześliczna! I dlatego, że jestem pupilkiem Applejack!

Cuz za skromność. A gdzie moja piątka?

Tutaj!

Twixon też pokusił się zadać pytanko

Witaj Winono' date=' takie krótkie pytanie - czy lubisz spędzać czas ze swoją właścicielką, czy wolisz raczej zajmować się swoimi "psimi" sprawami?[/quote']

Hej, hej! Oczywiście, że lubię spędzać czas z Applejack! Ale jak ona nie ma czasu, lub ma inne sprawy, to wtedy zajmuję się sobą! Wiesz.. Chodzę po Ponyville i zachodzę do Fluttershy! Tak, ona mnie rozumie! Jest super, mówiłam, że jest super?! Bo jest! Jednak lepiej mi z Applejack!

Winona skup się zostały jeszcze tylko dwie osoby. Dasz radę. Mrs.Octavia:

1.No jak to jak? Normalnie! Wy nie umiecie? No to takie proste! No wiecie, ja tylko robię "hau hau"! To prościzna! Nauczyć Was?! O! Kolejna ważka! Złaaapie!

2.Moja zabawa... Ganianie własnego ogona! Kiedyś go dorwę! Trochę mnie denerwuje! Ciągle się brudzi... Ale kiedyś go złapię!

3.Jasne, że tak! To jest... Łapa i... bieganie za patykiem.. I daj głos... Masa tego! Uwielbiam te sztuczki! Tak się popisuję i każdy się cieszy! Hurra!

Moją ulubiona sztuczką jest numer z lassem. Tylko ostatnio coś zbyt mocno mnie związałaś.

Zostało ostatnie pytanie od Arameje i czas hasiu.

Applejack jest najmilszym kucykiem jakiego znam! No jeszcze jest Fluttershy! Ale AJ jest super miła! Jest świetna i w ogóle! A widzieliście jak ona gotuje?! Ahh... Jest boska! Kocham ją! I ona chyba mnie też.. Ale tego jeszcze nie potwierdziła! Kochasz mnie, co, co?! Powiedz!

Oczywiście, że Cię kocham głuptasie. A teraz czas na sen. Dobranoc wam!

Kolorowych snów!

Spokojnej nocy.

I żadnych koszmarów o zającach!

Link do komentarza
  • 9 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...