Skocz do zawartości

Zapisy do klasy prof. Twilight Sparkle


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Imię: MoonSun

Wiek: dorosła

Płeć: Klacz

Gatunek: alicorn, pół-Podmieniec

Wygląd: http://mlppolska.pl/Watek-MoonSun--4020?pid=171856#pid171856

Talent: Potrafi przesuwać słońce i księżyc, ale trochę słabo. Lepiej jej idzie układanie konstelacji, zrzucanie gwiazd, powodowanie deszczu meteorytów.

Miejsce urodzenia powstania: Changea (Kraina Podmieńców)

Miejsce zamieszkania: Ponyville

Charakter: Zawsze wyciągnie pomocne kopytko, jeśli ktoś zadrze z jej przyjaciółmi, to gorzko tego pożałuje, przy nieznajomych nieśmiała.

Rodzina: Mąż to Podmieniec, ma też dwa małe źrebaki, które użyły zaklęcia zmiany w kucyki. Jedna wygląda jak mała Celestia bez skrzydeł, a drugi jak mała Luna bez rogu.

Życiorys (krótki) : Kiedyś była jedynym Podmieńcem, który chciał być zwykłym kucykiem. Włamała się pod postacią Celestii do skrzydła Starswirl'a Brodatego i w połowie spełniła swe marzenie. Niestety Celestia jej przerwała. MoonSun uciekła i ukryła się w Ponyville z zamiarem przeczekania gniewu Solarnej Księżniczki. Zaprzyjaźniła się z CMC. Dorastała wraz z nimi, ale ukrywała skrzydła. Dołączyła do CMC, ale miała już znaczek, także ukrywany. (Od teraz zmienione, ponieważ nie chcę zdradzać nieopublikowanej części.) Kiedy dorosła, poczuła, że nie musi być w pełni kucykiem aby mieć wspaniałych przyjaciół. Zdradziła swe prawdziwe oblicze i sprowadziła z Changei swojego ukochanego i założyła rodzinę.

Po co przyszła?: uczyć się magii. Także przyszła aby zdobyć nowych przyjaciół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Dakelin

Rasa:Jednorożec

Wiek:13

Płeć:Ogier

Cutie Mark:Brak

Charakter:Otwarty na kucyki, zawsze mi dokuczali pomyślałem więc że mogę tutaj spokojnie się uczyć i poszerzać moją wiedzę bez złośliwych komentarzy. Chcę tu się uczyć, gdyż zawsze staram się przyjaźnić z innymi ale nie na siłę. Od kiedy byłem źrebięciem znałem dużo ale chciałem wiedzieć więcej ale nie za dużo.

Talent: Zainteresowanie magią, pilna nauka oraz pomysłwość

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Green Flare

Rasa: Jednorożec

Wiek: 15

Cutie Mark: 2 iskry i niewielka różdzka

Wygląd: Średniego wzrostu, szczupły kuc z zieloną sierścią. Jego ogon i grzywa są koloru żółtego. Ma oczy koloru jasnoniebieskiego.

Charakter: Nieśmiały, spokojny kucyk. Stara się być zawsze opanowanym. Troszkę leniwy. Zachowuje się grzecznie i uprzejmie w stosunku do innych. A przynajmniej próbuje..

Historia: Urodził się i mieszka razem ze swoją rodziną w Canterlot. Uczęszcza do jednej ze szkół, gdzie uczy się na temat magii. Nie idzie mu zbyt dobrze, jest jedną z gorszych osób. Dzieje się tak, ponieważ magia wychodzi mu bardzo słabo. Nieważne jak bardzo się stara, zwykle wychodzi słabo. Pewnego razu na zajęciach, gdy omawiane były różne zaklęcia, jakiś kucyk zapytał się o zaklęcie teleportacji. W odpowiedzi dostał, że ten czar jest jeszcze za trudny, by o nim w ogóle mówić. Wtedy, mimowolnie znalazł się tuż obok stojącego, wcześniej 2 metry nauczyciela. Wszystkich ogarnęło zdziwienie, a na boku małego kucyka pojawił się cutie mark. Mimo tego, magia wciąż nie jest jego mocną stroną, a zaklęcia wychodzą tak słabo, jak przedtem. Jednak, coś się zmieniło. Przez pewien okres czasu ćwiczył zaklęcie teleportacji, by dojść do ogromnej wprawy.

Talent: Potrafi używać perfekcyjnie zaklęcia teleportacji, może używać tego w dowolny sposób. Jednak, umie teleportować tylko siebie.

Powód składania podania: Ma nadzieję, że lekcje z kimś takim, jak Twillight poprawią jego słabe, magiczne zdolności oraz pozna najpotężniejszą magię – magię przyjaźni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, Moi Drodzy! Dziś zapisy dobiegają końca! Niniejsi uczniowie zakwalifikowali się do Grupy Profesor Twilight Sparkle:

Alanthorn - Amendil

djsound - Shilytude

Julia - Courtney

Melody - Melody Soft

Astoria - Astoria Mittrow

Bellamina - Night Heaven

Flutt - Green Flare

Grupa jest skromna, ale jak wiadomo, im nas mniej, tym łatwiej będzie nam przyswoić wiedzę! Zatem nie zrażajcie się niczym, kochani!

Dziękuję za uwagę! Już jutro rozpocznie się pierwszy wykład! Zakładam, że w okolicy godziny 18-tej!

Zapraszam!

A tymczasem... Zapisy do Klasy profesor Twilight Sparkle uważam za ZAMKNIĘTE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...