Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Nightmare

Brony
 • Content Count

  1889
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Great and Powerful Reputation

About Nightmare

 • Rank
  Ktoś mnie pamięta? ;w; Ta od Chrysalis.
 • Birthday 10/30/1999

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Zadupie Polszy
 • Zainteresowania
  Dużooooooooooo :3
 • Ulubiona postać
  Derp :v

Recent Profile Visitors

40244 profile views
 1. Nightmare

  Tak właściwie to szukam, bo kiedyś czytałam i nie pamiętam nazwy. Fanfic z shipem Twilight x Luna, w którym rozdziały były pisane w spoilerach, a Fluttershy była krewną Chrysalis, o ile dobrze pamiętam~
 2. Tak przypadkiem mi się to odkopało i damn, na serduszku ciepło po tych miłych słówkach pod moimi starymi wypocinami :'3 może kiedyś jak czas będę miała, to do tego wrócę lub napiszę od nowa, bo mam flashbacki z wietnamu z mojego starego pisania.
 3. powiem bo mogę: w najbliższej przyszłości zrobię stream z rysania arta transformacji Marble Pie w krokodyla :v 

 4. Dalej praktykują chamskie reklamy :v
  Trixie + rekin + gore = enjoy
  https://derpibooru.org/1627466

 5. _comm__the_bravest_by_najti-dbrzd2j.png

  1. Socks Chaser

   Socks Chaser

   Lol.

    

   Ostatnio jak byłam na Derpibooru to ten obrazek widziałam, nawet link sobie zapisałam, ale nie skojarzyłam że to twój obrazek. :P Fajny zbieg okoliczności.

  2. Nightmare

   Nightmare

   lul :'D good to know

 6. znikam i pojawiam się jak kryśka na pasach

 7. Nightmare

  Teraz dopiero się zalogowałam po kolejnej długiej nieobecności :'D Cóż, mam to do siebie, że lubię tworzyć "mary sue" ale dorabiać im historię czy umiejętności, dzięki którym już takie over powered nie są :'D (na przykład mam undertalowego ocka z mocą niszczenia duszy każdego, kogo zobaczy. Dosłownie. Ale jest ślepa :') ) Za dużo alicornów na tym świecie A dzięku ^^ cóż, lubię włazić w ciało postaci i pisać. Powinnam wrócić do pisania po polishu, bo na razie siedzę non stop w eng. No i ogólnie wrócić do pisania o poni, to była fajna zabawa. cóż, przecież nie mogła sobie wyczarować, rogu nie ma :'D (komentarz do arta jest kompletnie niepotrzebny, bo art był z czasów gdy byłam bezmyślnym debilem, to była kalka arta z Rainbow Factory :') może kiedyś machnę Light jakiegoś porządnego, prawdziwego arta z racji, że już się trochę rysować poduczyłam) A dziękuję, dobrze słyszeć ^^ aktualnie mam jeszcze 3 inne poni ocki, z czego jedna kompletnie normalna, pozostałe bez historii :'D Odpowiadając na pytania: 1. Na boczku ma plamę krwi, której sama nie zmywa, bo myśli, że może jej talentem jest zabijanie. Tego mimo wszystko nie chce, jej tylko zależy na "światełkach", więc woli żyć w niewiedzy niż z nożem na boku. 2. A nie wiem. Może jest gdzieś tam inne poni, które również widzi światło uciekające z poni po ich śmierci, ale lepiej się z tym kryje? Kto wie, może tak, może nie :') 3. Poza jej własną historią, nope :'P Może kiedyś bym jej coś pisnęła gdyby wpadł mi pomysł i czas. Za ocenkę dziękuję, nawet jeśli poni ma już tysiąc lat :'3
 8. O przedwieczna mistrzyni Chrysalisowania! Podczas twej nieobecności dział Chrysalis został zamknięty a na forum rozplęgł się Thorax! :flutterbad:

  Co mamy robić?

  1. Nightmare

   Nightmare

   Gdzie jest Celka? *pokazuje dział*

   Gdzie jest Thorax? *pokazuje dział*

   A gdzie jest Chrysalis? *pokazuje serduszko*

    

   Krysia zawsze z nami, never forgetti <3

  2. Ger

   Ger

   Never forget <3

 9. prawdopodobnie wkrótce ubiję interes życia ;w; yay!

 10. Nightmare

  bo nigdy sobie takiego tematu nie zrobiłam,a dużo luda mnie nie zna xD
 11. Nightmare

  Witam witam :3
×
×
 • Create New...