Skocz do zawartości

Zakład Utylizacji Wzroku czyli Fender rysuje


Fender

Recommended Posts

Foremka rysuje, no coś takiego. Rysowałeś z pamięci czy odrysowywałeś? Jeśli to pierwsze, to naprawdę nieźle, jak ja mam coś narysować na sucho, kończy się na dwóch kreskach i kółku imitującym oczy x.x Głowa wydaje mi się trochę spłaszczona, pyszczek zbyt długi. Proporcje chyba dobre, na tym się akurat nie znam, ogólnie jest dobrze, ćwicz, rysuj, dawaj więcej :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Varthy, patrzyłem co 10-15 minut i starałem się pamiętać. Nie umiem rysować, nie bez powodu nazwałem to Zakładem Utylizacji Wzroku. Ale ćwiczyć mogę, dzięki za motywację :) P.S. O Celestio, trzymaj mnie bo powybijam tych którzy mnie Foremką zwą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ładnie, ładnie. Serio Adrian jak będziesz ćwiczyć, to będzie jeszcze lepiej z czasem. Więc.. powodzenia w dalszym rysowaniu ^^. A i nie gadaj głupot że nie masz talentu, bo to nie jest prawda jak dla mnie :lyraaxe: Fakt, pyszczek trochę nie wyszedł ale ogólnie nie jest źle :3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie. Serio Adrian jak będziesz ćwiczyć, to będzie jeszcze lepiej z czasem. Więc.. powodzenia w dalszym rysowaniu ^^. A i nie gadaj głupot że nie masz talentu, bo to nie jest prawda jak dla mnie :lyraaxe:

Fakt, pyszczek trochę nie wyszedł ale ogólnie nie jest źle :3.

Oj Pioter Pioter, pyski nigdy mi nie wychodzą :fluttershy4: Ale może i będzie tego talentu z czasem więcej ujawnione :twilight2:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... proporcje kuleją. Głowa jest przymała, korpus duży, wydaje się być trochę gruba... Ogon i grzywa ładne. Przednim odnóżom dodałbym trochę kształtu, skrzydło wyszło bardzo fajnie, ale musisz je lepiej wpasować w całość i... To chyba tyle. Przede wszystkim jeśli nie specjalizujesz się w rysowaniu dobrze mieć jakiś własny z tym, z którym sprawniej Ci idzie, więc proponuję, żebyś pokombinował trochę z tym. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Ja nie chcę offtopu robić, ale przecież nick jest łatwy do zapamiętania. Więc nie wiem w czym problem jest xD. Dobra wracam do tematu, kiedy teraz coś wstawisz? :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę offtopu robić, ale przecież nick jest łatwy do zapamiętania. Więc nie wiem w czym problem jest xD.

Dobra wracam do tematu, kiedy teraz coś wstawisz? :yay:

:yay: dzięki za wsparcie, wstawię gdy tylko ołówek oraz kartka wpadną w me plugawe łapy profanatora i agitatora w niewłaściwym czasie :aj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...