Skocz do zawartości

Biegi krótko/długo/żadnodystansowe


Fender

Recommended Posts

Siemanko, takie pytanie do was - lubicie biegać? Jeśli tak, to zapraszam do dzielenia się tym, ile biegacie [jak długo], czy macie jakieś osiągnięcia z tym sportem związane itp. Zacznę, otóż biegać uwielbiam, jest to mój ulubiony sport :rd8: ale jestem wyjątkowo krótkodystansowy [po swoim ukochanym 100m sprincie nie jestem w stanie wysilać się przez następne 10min.], na dzień dzisiejszy w sprincie jestem 4 w Ciechanowie w swojej kategorii wiekowej, zdobyłem również brązowy medal w sztafecie 4x100.

Link do komentarza
  • 1 month later...

Jak to? Nikt nie lubi biegać?

Jeśli chodzi o zawody to do tej pory wstartowałem w półmaratonie, w marcu biorę się za maraton, a w kwietniu spróbuję ugryźć swój pierwszy ultradystans. I właśnie takie biegi są moim priorytetem na reszte życia.

Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Cóż.. dziwne że tutaj jeszcze nie zawitałem, bo w sumie temat pasuje do mnie. Osobiście kiedyś lubiłem biegać, tak dla siebie po prostu a nie na żadnych konkursach/turniejach itp. Dlatego medalu żadnego nie mam. Ogólnie rzecz biorąc bieganie jest spoko, szkoda tylko że teraz mam pewne problemy z serduchem i do takich rzeczy się nie nadaje już  :fluttersad: Niestety czasem tak bywa.

Link do komentarza

Ja lubię biegać, bo ze wszystkich sportów jestem noga, a jedynie z biegów mam najlepsze wyniki w klasie.

Nie uczestniczyłem w żadnym maratonie, zawodach ani nic, ale jeśli muszę gdzieś iść z buta, to biegnę.

Truchtem umiem wytrzymać gdzieś koło godziny.

To samo. Uwielbiam biegi na 100 i 400. Za długodystansowymi nie przepadam, ale ujdą, są lepsze od innych sportów. Grube uda :ming:
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...