Jump to content

Piter009

Brony
 • Posts

  106
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Piter009 last won the day on July 22 2013

Piter009 had the most liked content!

3 Followers

About Piter009

 • Birthday 10/26/1998

Kontakt

 • Skype
  piters009

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Ruda Śląska
 • Zainteresowania
  Kucyki gry i książki. Oprócz tego, denerwowanie gimbusów.
 • Ulubiona postać
  Fluttershy is best pony. Celestia is best princess.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Piter009's Achievements

Słodki kucyk

Słodki kucyk (3/17)

6

Reputation

 1. Pogrzeb Tadeusza Mazowieckiego. I nawet niebo płacze.

 2. Czemu ja zaczynam mysleć nad swoim nędznym życiem i dostaje motywacji do działania jak jest druga w nocy ;_;

  1. izy97

   izy97

   u mnie często jest podobnie...

  2. FlutterGuy

   FlutterGuy

   jak każdy prawie

 3. Weterani TFa mogą poczuć się tak staro ;_;
 4. Czemu motywacje do działania dostaje dopiero wtedy, kiedy powinienem już dawno spać...

 5. Trzeba przyznać wiele racji. Ale podobnie sobie wyobrażam Europe. Najbardziej zniszczona część planety, gdzie przetrwanie jest trudniejsze niż gdziekolwiek indziej. Pierwszy świat upada i to z głośnym hukiem. Jedynym i to trzeba przyznać, ze dość wielkim, byłoby właśnie odcięcie się od tradycji. Brakowałoby Valut-tec. Chociaż, możliwy byłby scenariusz, że grupa Amerykanów (może nawet i Enklawa) dotarła statkiem lub lataczami do Ameryki. W F2 w San Francisco była grupa ludzi, którzy chcieli tankowcem z Ameryki i szukać krainy, która ponoć nie została dotknięta wojną. Mieli oni tankowiec czy coś, dokładnie nie pamięta. Czyli prędzej czy później Amerykanie odkryją Europe Napaliłem się też na tę Europe z jeszcze jednego powodu. W Fallout 3 można spotkać chińskich generałów. Jak u diabła oni przeżyli i znaleźli się w Ameryce? Azja wygląda podobnie jak Ameryka? Rosja też byłaby ciekawa, ale pewnie od razu ludzie skojarzyliby to sobie z serią Metro.
 6. Faktycznie, coś o tym było Zresztą, nie wiemy nic o F4, łącznie z tym, kiedy będzie rozgrywać się akcja. Może stać się wszystko, tamtejsze tereny mogą już zdążyć się odbudować, wyswobodzić z uścisku RNK, wywołać wojnę domową itp. Co do Stołecznych Pustkowi, to żeby uniknąć akcji z Déjà vu, pewnie wylądowalibyśmy tam ze sto lat później, kiedy wszyscy już i tak nie żyją niezależnie od tego, czy zostali zamordowani przez gracza, czy nie. A Teksas byłby bardzo ciekawy. EDIT: Dodam jeszcze, że o Europie przecież nic nie wiadomo, według wielu, cały kontynent został zniszczony. Przydałoby się jakieś wyjaśnienie, czy coś tam jednak przeżyło.
 7. Jak myślicie, gdzie będzie się rozgrywać akcja nowego Fallouta? Jako że nie było o nim jeszcze ani jednej oficjalnej wzmianki, pozostaje nam tylko zgadywać. Sam osobiście spotkałem się z trzema dość ciekawymi teoriami: - Los Angeles. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobna, ze względu na jej położenie w Ameryce. Leży w stanie Kalifornia, więc NCR na pewno tam dotrze, a do tego miasta prowadzi dobrze nam już znana autostrada nr 15! Dokładnie ta sama, której dość spory kawał musimy przejść w Fallout NV! - Powrót do poprzedniczki NV, Fallouta 3 i chodzi oczywiście o Stołeczne Pustkowia. Ruiny Stolicy i takie tam. Może Enklawa znowu zaatakuje, dotrze tam NCR albo powstanie coś w rodzaju frakcji fanatyków Starego Świata? Na terenie zniszczonego Waszyngtonu coś takiego mogłoby się wydarzyć. Brzmi trochę jak odpicowana Enklawa, ale gdyby wykorzystać motywy z DLC Lonesome Road, to byłoby nawet ciekawe. - Oraz opcja prawdopodobnie najmniej realna, ale bardzo ciekawa. Europa! Ciekawiło was, czy stary kontynent przetrwał Wielką Wojnę? Ja osobiście chciałbym wiedzieć, a jeszcze bardziej pozwiedzać jej napromieniowane ruiny. Widziałem też kiedyś screen z pancerzem wspomaganym z doczepionymi skrzydłami husarskimi. Pewnie to był zwykły fejk, ale pomysł bardzo ciekawy. Bo kto uwierzy, że po tym wszystkim przez co przeszli Polacy, wybije ich jakaś denna bombka atomowa? A gdzie waszym zdaniem będzie się rozgrywać następna część naszej ulubionej postapokalibi?
 8. Całkowicie się zgadzam. Może i ci wszyscy wyżej postawieni w Legionie to bydlaki zepsute do szpiku kości, ale jednak każdy ma bardzo ciekawą historię życia.
 9. Te uczucie, kiedy po treningu musisz pić coca-cole, bo nic innego do picia nie zostało.

 10. O czym będzie ten film? Historia tej zapuszkowanej maszyny do zabijania?
 11. MOM PLEASE
  1. Dolritto

   Dolritto

   Na dobry początek zainwestuj w dużą zamkniętą przestrzeń. :)

  1. Show previous comments  3 more
  2. Servant Saber
  3. Dolritto

   Dolritto

   A, no tak. Nie używam google chrom.

  4. Piter009

   Piter009

   Na mozilli też działa. Przy okazji dobry sposób na sprawdzenie kto jest nerdem. Mój znajomy zaczął się tym jarać, że wszystkie statystyki dokładnie pokazane.

 12. Straszny rozmach jest na tą rocznicę Powstania Warszawskiego. Strasznie się ciesze, w końcu jestem patriotą, tylko mam też niezły ból dupy, że o Powstaniu Śląskim to nikt nigdy nie mówi...

  1. Show previous comments  1 more
  2. Piter009

   Piter009

   U mnie były tylko jakieś obchody o których wiele dowiedziało się po fakcie, ale głównie chodzi mi o to, że nie ma tego za bardzo nigdzie nagłośnionego. Polska chyba próbuje zignorować region, który wiele razy uratował jej budżet.

  3. Arashel Jajir

   Arashel Jajir

   Ja mieszkam niedaleko niegdysiejszego hotelu Lomnitz, może dlatego.

  4. Arashel Jajir

   Arashel Jajir

   A Polska od zawsze ignoruje Śląsk, który ratował ją wiele razy.

×
×
 • Create New...