Skocz do zawartości

Zapytaj Galaktykę


Recommended Posts

Witajcie! Tu możecie zapytać mnie , Galaktykę.Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej i obiecuję zrobić to szczerze!

ctfenRd.png?1

PROŚBY!

- Proszę nie pisać na żaden inny temat , jak na ten który jest do tego przeznaczony.

- Nie toleruję układania historyjek i wysyłania listów np. Droga Galaktyko.....

- Bardzo proszę o niespamowanie!

Jeśli te prośby zostaną spełnione będę bardzo wdzięczna:)

Zgoda od Arjena

Link do komentarza

Droga panno Galaktyko, której niebieskie włosy mienią się jak nieboskłon w gwieździstą noc. Której fioletowa grzywa rzuca mroczny, ale i tajemniczy cień na twoje spowite uśmiechem usta. A złociste artefakty, którymi są twoje przepiękne szmaragdowe bransolety rozświetlają mroki nocy.

Musiałem =3

Mam parę pytań:

-Jakbyś opisała swój idealny dzień

-Co lubisz robić?

-Jaki jest twój supertalent?

Link do komentarza

Droga panno Galaktyko, której niebieskie włosy mienią się jak nieboskłon w gwieździstą noc. Której fioletowa grzywa rzuca mroczny, ale i tajemniczy cień na twoje spowite uśmiechem usta. A złociste artefakty, którymi są twoje przepiękne szmaragdowe bransolety rozświetlają mroki nocy.

Musiałem =3

Mam parę pytań:

-Jakbyś opisała swój idealny dzień

-Co lubisz robić?

-Jaki jest twój supertalent?

Mój idealny dzień? No to tak.... Wstaję o 10:00( zwykle muszę o 6:00, wiadomo, jak w szkole).Potem wyjscie na podwórko i zabawa z przyjaciółmi. Następnie studiowanie u księżniczki Celestii (tzw. luzna lekcja), powrót do domu, kolacja( najlepiej pizza z koniczynom) i pójście spać w miękkim łożu, wyścielonym puchem z kwiatów fluffy.

2.Lubię spędzać czas z przyjaciółmi i studiować magię, a także scigać się z wiatrem.

3.Mój supertalent to wyczarowywanie ciepła miłości.

Link do komentarza
  • 1 month later...

mam parę pytań, otóż:

1 Grzywa sama ci się tak układa czy ją czeszesz?

2 Nie jesteś smutna że twoi rodzice cie opuścili? Myślisz o tym czasem?

3 Pamiętasz czasy gdy twoi rodzice jeszcze byli przy tobie?

1. Nie, czeszę ją.

2. Tak, ale myślę sobie, że to nie ich wina.

3. Tak trochę ale pamiętam.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...