inka2001

Brony
 • Content count

  639
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About inka2001

 • Rank
  Pomocnica Cadence/ Forumowa kawka
 • Birthday 12/20/2001

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  47108445

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Crystal Empire
 • Zainteresowania
  Jazda konna, pływanie
 • Ulubiona postać
  Księżniczka Cadence. To najładniejsza najśliczniejsza, najmilsza i najbardziej zabawna klacz w całej Equestri.
 1. Co by tu napisać? Odpowiedzi przemyślane, podoba mi się charakter tych odpowiedzi. Po prostu cud, miód i orzeszki.
 2. - Mogłeś mi powiedzieć. - Powiedziałam i lekko się uśmiechnęłam. Chuck zawsze potrafił mnie przekonać. - Chodź biegać. - Powiedziałam.
 3. Ruszyłam w swoją stronę.
 4. Rozglądałam się do okoła siebie.
 5. Jest to dzień, w którym wszystkie kucyki spędzają czas razem. Nie ma żadnych kłótni i sprzeczek, a miłość i harmonia panują w Królestwie. Śpiewany jest w tym dniu hymn Equestrii i Kryształowego Królestwa, a sama księżniczka i jej mąż tak jak każdy kucyk starają się spędzić ten dzień mile i romantycznie. W restauracjach kucyki zamawiają kanapki w kształcie serca, na którym rozsmarowane jest kryształowe masło, sałata i rzodkiewka w kształcie tym samym co kanapki.Cyrk przyjeżdża co roku, aby pokazać śmieszne sceny miłosne, a także dramaty związane z miłością. Każde źrebie bierze udział w rysowaniu kryształowego serca, a najlepsze dostaje maskotkę, naszyjnik z sercem, a także zestaw zabawek z kryształowego królestwa. Każdy ma szansę wygrać. Każdy ze swoją parą może zaśpiewać na scenie i poczuć się jak wielscy wokaliści i swoi najwięksi idole. Para, która zaśpiewa najlepiej wygrywa bilet na koncert swojego idola, a sam jedzie w trasę i śpiewa. Potem może zostać kimś sławnym.
 6. Xyz ma rację! A teraz nasza droga Twilight! Co by robiła waszym zdaniem? Babcia Smith - Sprzedaż szarlotek i jabłeczników. Bon Bon - Prowadzenie sklepu z cukierkami. Big Macintosh - Praca na budowie.
 7. - Ale mi zrobiłeś przestrach. - Odpowiedziałam ze złością, patrząc na niego. - Wiesz jak się przestraszyłam? Myślałam że coś ci się stał! - Wycedziłam z siebie i urażona wróciłam na tor.
 8. - Jasne. - Odparłam z uśmiechem.
 9. - Po to, żebyś się pytała! - Krzyknęłam ze złością.
 10. Westchnęłam. powlokłam się z powrotem do pokoju.
 11. Ruffian przeraziła się.
 12. Nigdy mi się nie udaje.
 13. - Eeee... To długa historia. Może ją kiedyś opowiem. - Powiedziałam szybko. Co miałam powiedzieć? Że uratowałam podmieńca?
 14. - Jesteś wredna i nigdy nie byłam twoją przyjaciółką! - Krzyknęłam ze złością.
 15. Mam kilka pomysłów na dyskusję: - Czy Cadence mogła by zmienić Sombre na lepsze? - Czy naszą różową księżniczką można nazwać " Boginią Miłości"? - Dyskusja o Imperium: Czy waszym zdaniem jest ono jednym z najlepszych miast rozrywkowych? Zabawy: - Wymyśl hymn kryształowego królestwa - Ułóż treści stron historii Imperium - Dyscypliny Olimpijskie. Tyle