Skocz do zawartości

(Silver Shield) W poszukiwaniu uczuć...


PumpkinWave

Recommended Posts

(Rock on!:pinkie2:)

Agile Haste, szary pegaz o czarnej grzywie, leżał na łóżku. Nie miał za bardzo co robić, ponieważ nie miał zbyt wielu przyjaciół w Ponyville. Miał ochotę wyjąć z piwnicy beczkę cydru "na czarną godzinę". Był strasznie zdołowany, ponieważ wspomnienia z przeszłości znów zaczęły go męczyć. W jego wypadku było to normalne, lecz gdyby porównać go do przeciętnego kuca, psycholodzy powiedzieli by że jest w stanie depresji endogennej. Niestety, żaden psycholog nie zainteresował się stanem Haste'a, ani sam pogrążony w depresji nie miał zamiaru kontaktować się ze specjalistą. Nie chciał aby ktoś się nad nim litował, przeżył do tej pory na własna rękę i nie potrzebował pomocy, czemu niby miałby to zmieniać?

Jego wewnętrzną walkę, pomiędzy trwaniem w stagnacji na kanapie, a ruszeniem się do piwnicy po beczułkę cydru, przerwało pukanie do drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś różowy kucyk wskoczył do pomieszczenia, wskakując od razu na Haste'a

- Witaj, jestem Pinkie Pie, chciała bym się z tobą zaprzyjaźnić, bo słyszałam, że nie masz zbyt wielu przyjaciół! - gdyby kucyki znały karabiny maszynowe, to właśnie do nich porównywałyby szybkość, z jaka przemawia Pinkie. - A teraz nie ma co tu siedzieć i się smucić! Idziemy do Ponyville zapoznawać cię z nowymi kucykami! Wybacz że nie zajrzałam do ciebie wcześniej, ale miałam całe mnóstwo super-duper fajnych i zajmujących zajęć! Nie chciałam powiedzieć że jesteś nudny, bo na pewno nie jesteś, ale po prostu miałam wiele na głowie! Własnie, nawet nie urządziłam ci przyjęcia powitalnego... - tu lekko się zasmuciła, lecz po chwili odzyskała dobry humor - Wiem! Urządzę ci super Spóźnione Powitalno-Przeprosinowe przyjęcie! I będzie tyle ciekawych zabaw i gier! I będzie konfetti! Lubisz konfetti? Ja po prostu U-W-I-E-L-B-I-A-M! Są takie kolorowe i w ogóle fajowe! Prawie tak jak babeczki! Mam nadzieję że lubisz babeczki? Moje ulubione to te różowe, są w moim kolorze! A czy ty lubisz różowe babeczki? a może wolisz szare? Choć, jeśli takie są, to muszą być nudne. Szary kolor jest nudny. Bez urazy dla ciebie, oczywiście, ty musisz być fajny, po prostu MUSISZ! Nawet pomimo tego że jesteś szary... - Z ust Pinkie cały czas strumieniem wypływały słowa. Nie zwracałeś uwagi na znaczenie pojedynczych z nich. Patrzyłeś po prostu oniemiały, z dwóch powodów. Po pierwsze, kucyk który na tobie stał, przemieszczał się pomiędzy tematami z szybkością samych Wonderbolts, co zresztą można było także zaobserwować w szybkości jej porozumiewania się. Po drugie, ten różowy demon ADHD chciał się z tobą zaprzyjaźnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

- Czemu jesteś tak przestraaasznie sparaliżownay? Nie podoba ci się? A może mnie nie lubisz? albo któregoś z kucyków? - siadła na podłodze, robiąc wielkie oczy. Wyglądała jakby miała się rozpłakać - Czemu nie chcesz zostać moim przyjacielem? Coś złego ci zrobiłam? Jeśli tak to straaaaasznie cię przepraszam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa trwała jeszcze długo, ty poznałeś wiele miłych kucyków. Zaczynałeś powoli odzyskiwać wiarę w naród Equestriański, a właściwie przestałeś generalizować. Bardzo miło ci się ze wszystkimi rozmawiało, zwłaszcza z tęczowogrzywą klaczą pegaza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...