Skocz do zawartości

Fantasy Liga


solaris

Recommended Posts

Zrobiłem zespół MLP Polska w Fantasy Liga na wp.pl.

Zostało mało czasu do skompletowania składu, dlatego nie będę teraz konsultował wyboru graczy, będzie tu można porozmawiać o Ekstraklasie, zaproponować graczy do wymiany w klubie czy zaproponować zmianę taktyki/zawodnika.

Generalnie gra przebiega mniej więcej tak samo jak Wygraj Ligę na Wyborczej.

Oto skład stworzony przeze mnie (reklamacji nie przyjmuję za wujowych zawodników, był limit do 25mln) xD

26Emu

Link do komentarza

Czas na podsumowanie kolejki. Mogło być gorzej, mogło być lepiej - zgromadziłem 34 punkty.

Oto podsumowanie punktów po 16. kolejce:

28lJA.png

Wg zasad bez kar mogę wymienić dwóch zawodników. Pojawia się pytanie kogo usnąć z typowanych przeze mnie: Tadrowskiego, Akahoshiego, Nakoulmy (naciągnął mięsień, może ale nie musi się pojawić jeszcze w najbliższym spotkaniu), Kosowskiego, Pawełka. Czekam na jakieś podpowiedzi i sugestie kogo mam usunąć ze składu, a kogo mogę wziąć.

Link do komentarza

Trochę z opóźnieniem, ale za ostatnią kolejkę punktacja:

2e6Hf.png

Zdobyłem 26 punktów, łącznie mam już ich 60.
Obecnie zajmowane miejsce w klasyfikacji generalnej to 29.995 na 63.391 startujących.
W klasyfikacji klubowej (Górnika Zabrze) zajmuję 1272 miejsce na 2470 kibiców.

Wymieniłem Kosowskiego i Akahoshiego na Quintanę i Hamalainena.

Link do komentarza

2hChd

W tej kolejce udało się zgarnąć 32 punkty. Łącznie mam już ich 92.

Obecnie zajmowane miejsce w klasyfikacji generalnej to 30.224 na 64.325 startujących.

W klasyfikacji klubowej (Górnika Zabrze) zajmuję 1211 miejsce na 2501 kibiców.

Zastanawiam się kogo wymienić w najbliższej kolejce. Strasznie rozczarowuje mnie Ljuboja, dostał kapitana (punkty mnożone są przez to razy dwa), a punktuje najsłabiej ze wszystkich. Komu powierzyć w takim razie opaskę kapitana? I których dwóch piłkarzy wymienić?

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

2ptfx

Niestety wróciłem późno do domu i nie zdążyłem wymienić zawodników. Okazuje się, że to nawet... dobrze! Zdobyłem 44 punkty, łącznie już 136.

Obecnie zajmowane miejsce w klasyfikacji generalnej to 23.939 na 65.331 startujących.

W klasyfikacji klubowej (Górnika Zabrze) zajmuję 894 miejsce na 2539 kibiców.

Pazio wciąż ma kontuzję, wymieniłem go na Banasia, a Zahorskiego na Saganowskiego. Zobaczymy co pokażą tym razem.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...