Skocz do zawartości

Jakiego wykonania Polskiego czy Angielskiego podoba ci się dany utwór w Sezonie II


rajder300

Recommended Posts

Witam was założyłem ten temat z czystej ciekawości i chciałbym poruszyć z wami piosenki wykonania Polskiego i Angielskiego otóż są lepsze utwory w danym języku prezentuję dobra koniec paplania podam wam moją opinię:

1.Find a Pet (pl)

2.Becoming Popular (pl/eng) tutaj dosłownie mnie zatkało obie wersje są piękne zarówno Polska i Angielska więc myślę,że pozwolicie zostawić tutaj pół na pół

3.Hearth's Warming Eve song (eng)

4.Baby Cakes song (eng)

5.The Flim Flam Brothers Song (pl)

6.The Perfect Stallion (pl) tutaj minimalnie bardziej podobał mi się nasz ojczysty język od

7.Smile Smile Smile (eng) tutaj zdecydowanie lepiej wypadł język angielski niż Polski

8.BBBFF (pl/eng) wiedziałem,że do tego dojdzie jedna z najlepszych piosenek a ja nie wiem w którym języku mi się podoba aaaaaaaaaa jak będę wiedział poprawie wątek

9.This Day Aria (eng) piosenka przy której sie popłakałem głównie prze końcówką ale do rzeczy piosenka bardzo ładna tłumaczenie niezłe ale orginał został mi w sercu

10.Love is Bloom (eng/pl) druga piosenka przy której sie popłakałem nie wiem która wersja podoba mi się bardziej.

I oto koniec piosenek z II Sezonu,dajcie swoja opinię jeśli wam podoba się coś bardziej.:twilight2:

Nie używamy BBCode w postach. Upominam o to po raz pierwszy.

~Tisosek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

:cadancespin:

1.Find a Pet (eng)
2.Becoming Popular (pl/eng)
5.The Flim Flam Brothers Song (pl)
6.The Perfect Stallion (pl\eng) .... tak szczerze... JAPOŃSKA NAJLEPSZA XD
7.Smile Smile Smile (eng) tutaj zdecydowanie lepiej wypadł język angielski niż Polski
8.BBBFF (pl/eng)
9.This Day Aria (eng\pl)
10.Love is Bloom (eng/pl)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...