Skocz do zawartości

Lord of the Ponies: Fellowship of the Ponies - Przeniósł Domine


Recommended Posts

Nazwa jest lekko myląca aczkolwiek właśnie o to w tym chodzi. Stworzyłam nowe m6 razem z innymi Pegasis i jednym Bronym z tego forum. Zabawa będzie polegała na podróżowaniu w różne miejsca Equestrii( i nie tylko). Każdy z m6 będzie swoim OC'kiem. Uczestnicy:

Booze Sound(ja :v)

my+oc+color.PNG

Snowy(Losse)

snowy_by_golden_fly-d5m4ums.jpg

Magenta(Magenta :v)

FMxP1kB.jpg

Solar Sky(Phinbella781)

ddsfsfsfs.jpeg

Clopchaser(Cloudchaser)

cloppchaser.png

Angel Wing(Angel Wing :v)

angelwing_by_headcrabik-d5fynjn.png

Sephiroth(Katherine)

sephiroth.PNG

Link do komentarza

Droga Drużyno Kucyków! Szykujcie się, albowiem wyruszamy jutro na przygodę! Skierujemy się do Lasu EverFree by odnaleźć pradawne Elementy Epickości, których znamy dotychczas tylko 6:

Fabolousness, Funniess, Cuteness, Cloppness, Saddiess and Frayest, szóstego dotychczas nie odnaleziono. Gdy będziemy szli w kierunku Lasu Ever3 zajdziemy przy okazji do Mordoru i rzucimy do wnętrza Orodruiny jakąś podkowę którą mam uwiązaną na szyji(jak się ją wrzuci w ognisko to ma fajne napisy). No szykować się, nigdy nie wiadomo czy powrócimy z tej misjsi cali i zdrowi(oczywiście że przeżyjemy, bez nas nie było by tego tematu)!

Link do komentarza

O proszę już jesteśmy

Drużyno, uważajcie na Mantykory, Kokotrisy, Hydry, Skalne Węgoże, Patykowilki i inne dziadostwa. Ah i nie zbliżajcie się do Lustrzanego Jeziora, nie chcemy powtórki tak jak z Pinkie Pie. Oh, zapomniałam powiedzieć że akurat dzisiaj mamy Letnie Święto Słońca i przewiduję pówrót któregoś z Antagonistów.

Link do komentarza

Na najbliższym drzewie po prawej poruszyły się liście. Spomiędzy nich, pewnym siebie krokiem, stąpając po gałęzi, wyszedł zielony pegaz o karmelowej grzywie, i spoglądając na żałośnie wyglądającą drużynę, prychnął pogardliwie.

-Bez przewodnika daleko nie zajdziecie. -rzucił oschle i odwrócił wzrok od bandy nieudaczników -Ten las jest zbyt niebezpieczny dla.. - przez chwilę zastanawiał się nad słowem które nie uraziło by przechodniów -..dla was. Jeżeli ładnie poprosicie, to pomogę wam przeżyć.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...