Jump to content

Losse

Brony
 • Posts

  86
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Losse

 • Birthday 09/19/1998

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Dzika pipidówa

Recent Profile Visitors

30172 profile views

Losse's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

7

Reputation

 1. hej szukam cie

   

 2. 1. Przejmuję się słowami innych ludzi, czasem na tyle mocno że gdy je słyszę to mam ochotę się pochlastać. Ale obiecałam że więcej sobie tego nie zrobię, po tym jak pocięłam się przez takie coś w maju 2016 roku. I bardzo tego żałuję. 2. Jestem na dobrej drodze żeby przestać być 90-kilogramową leniwą świnią, ale mam bardzo dużo wody w organiźmie i problem z jej spadkiem. Pomimo tego schudłam już 10 kilo. 3. W następnym roku matura, a ja poryczałam się na polskim gdy nauczycielka przeprowadzała coś w rodzaju próbnej matury ustnej. 4. Znacznie pogorszyła się moja znajomość języka angielskiego, a z tym właśnie wiązałam swoją przyszłość. 5. Stwierdziłam że gdy będę dokładnie już wiedziała że nic mi w życiu nie wyjdzie to popełnię samobójstwo.
 3. Cześć, to znowu ja.
 4. Życie pędzi dla mnie zbyt szybko. Gdy wszyscy co chcą robić w życiu, ja niestety nie wiem. Straszne uczucie. Boję się że z czasem nie dogonię go i że będę musiała podjąć się najbardziej tchórzliwego wyjścia w całym swoim życiu.

  1. Show previous comments  4 more
  2. WilczeK

   WilczeK

   Może mało to poprawne, ale nie jesteś jedyna. Tak naprawdę jest wielu ludzi, którzy nie wiedzą co ze sobą zrobić. A reszta ma jakiś tam plan, ale udaje się tak naprawdę niewielu. Albo zmienia im się on jeszcze kilka razy. Więc nawet jakbyś go miała to nie za wiele by znaczyło. 

    

   No chyba że jesteś strasznie uparta.  

  3. Losse

   Losse

   Pod pewnymi negatywnymi względami można powiedzieć że jestem cholernie uparta.

  4. WilczeK

   WilczeK

   No to masz o tyle łatwiej od innych, więc może nie jest aż tak źle? 

 5. Dziękuję wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób pomogły mi przy moim problemie w temacie "Wyżal się" <3 Dzięki za pomoc <3

  1. Mates

   Mates

   Mi nie masz za co dziękować. Miałaś dzwonić/pisać. Ciągle czekam ^^

   Pozdro, Mates :D

 6. @The Silver Co z rodzicami? Są po prostu normalnymi rodzicami, nie mają żadnych że się tak wyrażę "złych nałogów", przez które jakoś psychicznie bym cierpiała (no chyba że sporadyczne palenie przez nich papierosów się liczy). Tylko że jest jeden problem o którym przez całe życie nie myślałam, a mianowicie to że nie znam swojego prawdziwego ojca, jeśli zrozumiecie o co mi chodzi, ale myślę że to jakoś nieszczególnie na mnie wpływa. @Ylthin Mam zamiar iść na studia związane z językami obcymi, to jest jedyne do czego się w miarę nadaję.
 7. @Celly Zaczęłam już powoli tracić nadzieję na to że teraz będę chodzić do specjalisty, ale i tak zastanawiam się czy jeszcze raz porozmawiać z moją mamą, jednak nie wiem jak jej to wytłumaczyć żeby nie wyjść na idiotkę. Zdaje mi się, że w moim domu istnieje pewna maksyma, której trzymają się wszyscy dorośli, a brzmi ona "Nie mamy, nie mieliśmy, ani nie będziemy mieli takich problemów, więc czemu nasze dziecko ma je posiadać?"
 8. Wiem że nie jest to jakiś problem na skalę poruszanych tutaj, ale na prawdę mnie on przerasta i myślę że nie będzie niektórym to przeszkadzało. Zachowajcie negatywne komentarze dla siebie, proszę.
  1. Yagso

   Yagso

   Chciałem się pośmiać a tu taki grzyb, bo policja po mnie jedzie.

 9. Stwierdzam ze bylabym szczesliwa gdyby nie niektore kwestie szkolne D:

 10. Czy ktokolwiek kiedykolwiek czytał książkę pod tytułem "Czarodzieje mogą wszystko?" D:

 11. Fajnie jest być wyższym od pewnego współczesnego Imperatora z Eurazji.

  1. Vanadiss

   Vanadiss

   186cm? :^)

  2. Losse

   Losse

   Jeśli chodzi o mnie to mam 172, hihi.

 12. Moje zmienne "humory" doprowadzają mnie do szału. Agrrrr, mam dość.

×
×
 • Create New...