Skocz do zawartości

Zapytaj P0NFIR3


Śliwa

Recommended Posts

Ehhh, na Celestię! 'Beat' konieeeeeecznie chce się pokazać i poznać nowe kuce... taka już jego natura :pinkie2:

Hello everypony!

Jak się macie ? ^ ^ Ah dobra... to nie jest pogadanka...

No więc, moje kuce drogie,

Pytajcie o co tylko chcecie,

Odpowiem Wam najlepiej jak mogę

I zrobię to szybciej niż okiem mrugniecie,

Bo choć osoba moja chyba nie jest ciekawa,

To chętnie pogadam z kucami miłymi,

Będzie z tego dobra zabawa,

Więc nie zwlekajcie z pytaniami swymi!

Wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać żeby napisać to wierszem :shiarmor:

No dobra także... czekamy!

**Obecność Blasta oznaczam kolorem

Link do komentarza

Kolejny DJ!

Jaki rodzaj muzyki tworzysz?

House, Hardstyle i podobne :rd12:, pozatym ,,tworzysz" to za dużo powiedziane

Nie widziałam cię jeszcze' date=' a często miksuję z przyjaciółką w klubach w Manehattanie! /Disty[/quote']

Widocznie nie mieliśmy okazji na siebie trafić! Poza tym za konsolą bywam rzadko, a w fachu jestem nowy :flutterblush:

Lubię przerabiać z jednego stylu na drugi, ale nie mieszać :rd9: Słucham każdej muzyki, ale cokolwiek robię tylko z wyżej wspomnianymi.

Głównie tworzę w zaciszu domowym, a że lubię na głośnikach, to sąsiedzi mnie ,,kochają"! Na żywo częściej robię za swego rodzaju prezentera, niżeli miałbym miksować na żywo :fluttershy5:

A jeśli chodzi o moją twórczość to jak dotąd nic nie publikowałem, ale kto wie, może jak dokończę to co robię obecnie, to się pochwalę? :shiarmor:

Ale raczej nie, może jak się podszkolę.

Link do komentarza

Młody, mówiłeś kiedyś, że interesujesz się militariami...

Znasz jakichś wojskowych/gwardzistów?

Wiesz coś może o Equestriańskich Siłach Morskich? Jak o nie próbowałem pytać, strażnik kazał mi wyp... zbierać kopytka i teleportować się jak najdalej.

A jak Tobie się żyje w naszym pięknym, zatłoczonym i niezwykle hałaśliwym Manehattenie? Też "lubisz się" śpieszyć?

Ach i daj znać jak będziesz gdzieś występował w klubie, chętnie posłucham jak dajesz czadu :)

(To nie było pytanie, ale zawsze można je przerobić zmieniając początek na "czy dasz" xD) /Eggnogg

Link do komentarza

Młody, mówiłeś kiedyś, że interesujesz się militariami...

I to jaaaak! Od małego byłem pasjonatem wszystkiego co z tym związane :pinkie2:

Znasz jakichś wojskowych/gwardzistów?

Hmmm! To w końcu moja broszka! :twilight4: Otóż w rodzinie, w której się wychowywałem mój (obecnie ,,przyszywany") wujek był Gwardzistą. Sporo wiem z jego opowiadań, jak wygląda życie żołnierza, zwłaszcza tak wysoko postawionego... Raz nawet byłem z wujkiem w koszarach sił lądowych w Canterlocie! I osobiście spotkałem Shining Armora, jeszcze zanim się ożenił.

AAAAle o życiu prywatnym Księżniczek czy innych konkretnych zadaniach przez wujka i jego kolegów wykonywanych nic nie wiem. Gwardzistów obowiązuje ścisła tajemnica zawodowa :<

Wiesz coś może o Equestriańskich Siłach Morskich? Jak o nie próbowałem pytać, strażnik kazał mi wyp... zbierać kopytka i teleportować się jak najdalej.

Trzeba wiedzieć gdzie szukać, i kogo pytać... Tak jak mówiłem, większość żołnierzy obowiązuje ścisła tajemnica, zwłaszcza, że jeśli pytałeś zwykłego strażnika... on sam najprawdopodobniej nic nie wiedział na ten temat :twilight3:

Sporo czasu przesiedziałem w bibliotekach szukając różnych podręczników/opisów mówiących o historii, jak i współczesnych Wojskach Equestriańskich. Jeśli chodzi o Siły Morskie, ich Baza Główna jest w Baltimare, w Manehattenie stacjonują głównie Siły Lądowe i Gwardia, chociaż ostatnio w porcie Manehatteńskim stacjonował statek ESS Celestia! O nim to już pewnie słyszałeś... Taaak! Największa jednostka morska w caaaaalusieńkiej Equestrii. Boże... ale ze mnie gaduła... na te tematy lepiej mnie nie wypytywać, bo zaczynam gadać, jak jakiś maniak!... chociaż jak chcesz więcej posłuchać, wal śmiało! Hihihi :pinkie2:

A jak Tobie się żyje w naszym pięknym, zatłoczonym i niezwykle hałaśliwym Manehattenie? Też "lubisz się" śpieszyć?

Hm hm... Większość czasu spędzam albo w ,,zaciszu" (ciężko nazwać zaciszem miejsce, gdzie non stop jest głośno) domowym sklejając sobie z nudów jakieś kawałki, albo występując gościnnie w klubach (w żadnym nie pracuję na stałe) lub na weselach jako prezenter. Hm hm hm... Raczej nigdzie mi sie nie spieszy, bo też i nie ma gdzie... Jak tak patrzę przez okno na te tłumy kucyków ganiające po ulicach, i zatłoczone drogi powietrzne - odechciewa mi się wychodzić z domu :lyra3:

Ach i daj znać jak będziesz gdzieś występował w klubie, chętnie posłucham jak dajesz czadu :)

Got it, sir!

Poooozdrawiamy i czekamy na więcej...

... strasznie fajnie się z Wami konwersuje :pinkie2: Uwielbiam poznawać nowe kucyki :rd8:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...