Skocz do zawartości

Zapytaj Flippyn'a


Flippyn

Recommended Posts

Jeśli macie jakiekolwiek pytania to z chęcią odpowiem XD

Może powiem coś o sobie Hmmm...
Jestem fanem Mlp, ale to jest raczej oczywiste XD
Interesuje sie militariam i II wojna światową, ciągle rozszerzam swoją wiedzę na ten temat i jeśli moge pomóc w czymś z tym związanym to chętnie. Znam się co nieco na materiałach wybuchowych itp. Gram w weekendy w Wot jak mam czas no i chyba ogółem tyle. Na pytania jak już pisałem chętnie odpowiadam.
Moje OC nie zostało przeze mnie wymyślone do końca bo był to raczej jeden z moich snów z wiązanych z Mlp.

W pytaniu prosiłbym podać czy pytanie jest kierowane do mnie ( czy mnie jako użytkownika)

~Domine

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Hmm.. kolor trudno wybrać między mocną czerwienią, a roślinną zielenią.

Ulubiony czołg to Tygrysek, jak dla mnie to najlepsza maszynka jaką zrobiono.

Słodycze, a szczególnie ciasta lubie, ale nie mogę jeść za dużo bo muszę trzymać formę :bonbon2:

Muzyka, muzyka, jedna z moich ulubionych piosenek jest w sygnie, a na co dzień słucham metalu, ale bardzo lubie słuchać rzeczy typu:

Tu był link do gore.~Cuddly doggy

ale nie moge ich słuchać za często bo nie wiem czemu ale mam ochotę zabić siebie albo kogoś :crazytwi:

np. wczoraj

Link do komentarza
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Parę pytań ode mnie:

 

1. Lubisz fajerwerki, ketchup, i różne fajne odgłosy?(you know what I mean :YhZzy: )

2. Masz swoją drugą połówkę?

3. Robisz coś co nie zależy od twojej woli?

4. Czujesz się czasem samotny i niezrozumiany?

5. Co robisz w wolnym czasie?

O.o ktoś tu jest ...

1.Fajerwerki i petardy robię często sam i tak lubię , ale ketchup nigdy nie słuchałem

2.Ta kwestia jest dla mnie ciężka i nie nie mam  :OTE2F:  ze względu na mój charakter i upodobania bo raczej niewielu klaczom się to podoba :(

3.Czasami się to zdarza ,ale rzadko, tylko kiedy wydarzy się coś złego lub ktoś mnie zaczepi, albo przypomnę sobie coś strasznego.

4.Samotny i nierozumiany jak dobrze ja rozumiałem to pojęcie, teraz jest trochę lepiej, ale nadal wiele kucyków jest do mnie wrogo nastawionych.

5.Co robię buduję jeden z pomysłów mego świętej pamięci drucha, maszynę tę nazwał samolotem o nazwie P-39 Airacobra

Sorry, że tak długo nie odpowiadałem, ale byłem w krainie podmieńców..

O, Flippuś misio mój :3

Lubisz zabijać z nudów inne kucyki? c:

Teraz zauważyłam, ze chodzi o użytkownika, nie o OC, ale co z tego, przyjmij, że te pytanie jest do Ciebie xD

Dotyczy obydwu, a na przyszłość by nie było niedomówień... coś zrobięXD

Czy lubię zabijać kucyki? Nie.... nie kucyki, to kiedy dowiadujesz się, że kogoś zabiłeś lub prawie zabiłeś to straszne uczucie( jaki ja: naprawdę prawie kogoś zabiłem  :aj: )

Natomiast do podmieńców nie mam żadnych skrupułów :crazytwi:

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...