Skocz do zawartości

Dream Miracle


Daktyl

Recommended Posts

Na wstęp chciałbym coś powiedzieć :

1.Wolałbym umieścić tu historię TCB,lecz sądze,że nie jest to mile postrzegane na tym forum.

2.Dalsza część tematu zapewne zawiera błędy jak zresztą wszystko . Nic nie jest idealne,więc zachęcam a wręcz oczekuje krytyki swojego nędznego ,,dzieła''

To by było na tyle ... Teraz właściwa część tematu :

Imię : Dream Miracle

Wiek : 24

Rasa : Jednorożec

CM :

100pxtafkal80etcsymbol.png

Wygląd :

Wersja ,,Syf z Pony Creatora'' :

bitmapy.png

v 1.0 :

dreamerz.png

( Po Lewej : Wygląd Obecny Po Prawej : Dawny Wygląd )

Zawód : Psycholog

Talent : Tworzenie Halucynacji,Sennych Wizji,Złudzeń Optycznych itp

Inne umiejętności : Usypianie Magią, Psychologia

Zainteresowania : Sny oraz marzenia innych kucyków, Historia oraz kultura innych ras

Miejsce Urodzenia : Fillydelphia

Miejsce Zamieszkania : Brak stałego miejsca pobytu . Podróżuje po Equestrii oraz innych ,,państwach''

Charakter : Jest nieufna w stosunku do wszystkich nieznajomych.Nie przepada również za towarzystwem ogierów.Lubi samotność.W razie potrzeby nawiązywanie relacji nie sprawia jej większych trudności,lecz nie szuka ,,przyjaciół''. Stara się unikać konfliktów,a jeśli okaże się to niemożliwe - ignorować prowokatora. Ciężko wyprowadzić ją z równowagi.

Z powodu wydarzeń ze swojego życia uznaje miłość jako coś zupełnie niepotrzebnego i stara się jej za wszelką cenę unikać . Nie chce zakładać rodziny,ponieważ obawia się porzucenia lub zdrady .

Historia : Dream urodziła się w mieście Fillydelphia . Jej ojciec był jednorożcem a matka kucem ziemnym. Niestety związek ten nie należał do udanych. Zresztą... jaki związek. Ogier zostawił swoją jednorazową zabawkę odrazu po stosunku,zupełnie nie przejmując się konsekwencjami swojego czynu.

Dzieciństwo nie należało do udanych okresów życia Dream . Rówieśnicy często wyśmiewali się z jej wyglądu,braku ojca oraz tego,że jako jedna z nielicznych nadal nie posiada znaczka. W młodości nie posiadała żadnych przyjaciół. Z powodu szyderstw zamknęła się w sobie i prawie nigdy nie opuszczała swojego domu,jeśli nie było to konieczne.

Przesypiała niemal całe dnie,co po pewnym czasie sprawiło,że zaczęła mieć problemy z odróżnieniem świata realnego od świata marzeń.

Chciała pokazać innym ,,swój'' świat i była zdesperowana by to osiągnąć. Po dosyć długim okresie przygotowań rzuciła zaklęcie na swoją matkę . Klacz ujrzała wtedy kilka fragmentów pochodzących ze snów swojej córki.

Chwilę po użyciu zaklęcia u Dream pojawił się jej znaczek,jednak nie zauważyła tego odrazu,ponieważ była skupiona na obserwowaniu skutków zaklęcia . Gdy efekt przestał działać została o tym poinformowana przez swoją matkę .

Dream próbowała znaleźć jakiekolwiek praktyczne zastosowanie dla swoich zdolności . Jednak przez kilka lat rola jej umiejętności ograniczała się wyłącznie do doraźnej ,,pomocy'' kucykom z depresją lub innymi zaburzeniami.

Niechętnie pomagała innym,ponieważ sama nigdy nie otrzymała od nikogo żadnej pomocy. Uznała jednak,że powinna to robić... Że tego właśnie wymaga jej talent .

Nauczyła się skrywać swoją niechęć i pogardę do innych głęboko we wnętrzu siebie.W wieku 17 lat zaczęła farbować sierść oraz grzywę na bardziej ,,przyjazne'' od szarości kolory . Zaczęła również poznawać bardziej zaawansowane metody pomocy kucykom z ,,problemami'' pozwalające na pozbycie się ,,dolegliwości'' zamiast na chwilową poprawę samopoczucia pacjenta .

Gdy uznała,że jej umiejętności są wystarczające opuściła rodzinne miasto i udała się w inne regiony Equestrii co jakiś czas wracając do już odwiedzonych miast i wiosek . W tym okresie zainteresowała się również rasami innymi niż kuce . W chwilach wolnych od pracy zajmuje się właśnie poznawaniem kultury innych stworzeń ...

Link do komentarza

No cóż, przyznam, że historyjka przykuła moją uwagę, i jest dobra, OC najbardziej mi się podoba, bo jest dobrze zrobiony w szczególności znaczek, jednak wracając do historii mogłabyś ją trochę ubarwnić w jakieś przełomowe wydarzenie lub coś takiego. Moja ocena jak na razie to 8/10 bo historia jak już mówiłem: dodaj jakieś zadziwiające wydarzenie. Ogółem podoba mi się ;)

Link do komentarza

Po pierwsze najpierw pisałeś że to ojciec był jednorożcem a matka zwykłym kucykiem.Ale już kilka słów potem zamieniłeś kolejność.Nie chcę być nie miła czy coś ale historyjka jakoś mi się nie podobała.Zbyt smutna jak na mój gust.Za to zakończenie było ok.Głównie dlatego że jakoś się podniosła z tego dołka.

Link do komentarza
Po pierwsze najpierw pisałeś że to ojciec był jednorożcem a matka zwykłym kucykiem.Ale już kilka słów potem zamieniłeś kolejność.

Powiedz proszę gdzie ... Nie widzę nigdzie czegoś takiego . W żadnym momencie nie wspominałem aby o używaniu magii przez matkę . Zresztą nie byłoby to możliwe,ponieważ tak jak napisałem - była kucem ziemnym a nie jednorożcem.

Co do tego,że nie podobała Ci się historia . Rozumiem . Każdy ma prawo mieć własną opinię . Tak samo jak ja nie lubię oc alicornów oraz historii gore to ktoś inny może nie przepadać za ,,smutnymi'' historiami. Chociaż osobiścię nie uważam,żeby ta była jakoś przesadnie smutna ... Nikt nie umarł ani nic w tym stylu .

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Więc, postać ogólnie nawet mi się podoba. Fajnie wygląda, ładne ma kolory itp. Historia również zła nie była, ale jak dla mnie troszkę za smutna, na szczęście zakończenie było lepsze. Ogólnie rzecz biorąc to źle nie jest, gratuluję =).

Link do komentarza

100pxtafkal80etcsymbol.png

CM niezbyt w stylu MLP

kopiadreammiraclle.png

Złe ułożenie CM względem reszty ciała

Dream urodziła się w mieście Fillydelphia . Jej ojciec był jednorożcem a matka kucem ziemnym. Niestety związek ten nie należał do udanych. Zresztą... jaki związek. Ogier zostawił swoją jednorazową zabawkę odrazu po stosunku' date='zupełnie nie przejmując się konsekwencjami swojego czynu. [/quote']

A gdzie potwierdzenie ojcostwa? :rainderp:

Niech założy bloga na Onecie i tam się wyżali.

Link do komentarza
Ale fakt' date=' że to OCek TCB mocno mnie przeraża i odstrasza... [/quote']

Doskonale wiem o tym,jak jest potrzegany Fandom The Conversion Bureau na tym forum . Właśnie dlatego nie zamieściłem historii w realiach TCB . Jednak nie ma żadnych podstaw aby się obawiać TCB, chyba że uznajesz kilka osób,które ,,podpadły'' za cały Fandom tego rodzaju FF .

Umm po co w ogóle to wyszczególniłaś ?

Być może masz rację .

Tak.Tutaj też masz rację . To trzeba zedytować .

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...