Skocz do zawartości

Magiczna pomoc [shipping]


McKeyPL

Recommended Posts

Skoro wstawiasz coś na forum, to znaczy że chcesz to pokazać ludziom i czekać na ich opinie... nie rozumiem. :derp: Za krótkie żebym ocenił, ale koniecznie musisz poprawić błędy ortograficzne (!!!) i stylistyczne oraz literówki (wiem, czepiam się, oj tam, oj tam). Pokombinuj coś z formatowaniem, bo np. spacje są w nieodpowiednich miejscach. Ogólnie nieestetycznie to wygląda. Aha, zapomniałbym: między kim to będzie shipping? I, PROSZĘ, nie używaj nazwy "Znaczkowa liga" :stare:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej są błędy. Nieokreślonym zamiast nie-określonym. Spike'owi zamiast Spikowi. Błędy interpunkcyjne ofc... W jednym fragmencie jest mowa o Twilight przy czym jest napisane on... dafuq? Muszę rzec, iż korektor słabo się postarał :P I za krótkie to, żeby oceniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż niezliczona ilość błędów. Ortów na szczęście mało, ale dalej są, np.: zaczoł - właśc. zaczął. Interpunkcyjnych jest cała masa, więc ich nie będę wymieniał

Po drugie pisz nieco dłuższe te rozdziały, bo półtorej strony, to trochę mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Zdecydowanie za krótkie (mógłbym to przeczytać w szkole na informatyce a nauczyciel by nie zauważył) ale może coś z tego będzie. Ciekawy pomysł by Sweetie Belle zaczęła się magi uczyć bo jakoś twórcy serialu na to nie wpadli (albo coś przegapiłem bo nie widziałem odcinka w którym Sweetie Belle czaruje ) I muszę powtórzyć pytanie BronyCrypter101 między kim to będzie shipping ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...