Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
McKeyPL

Magiczna pomoc [shipping]

Recommended Posts

Tytuł brzmi nieco tajemniczo ale występują w nim 3 znane wam dobrze źrebiątka które będą czarować ...

Autor: ja

Korekta: Aniss

Zachęta do pisania dalej:

Ziomisz12

Xyz

i Sliver

Prolog

Rozdział I

jak narazie nie mam pomysłu na rozdział 2 ale jak tylko coś wpadnie to od razu napisze

Skoro wstawiasz coś na forum, to znaczy że chcesz to pokazać ludziom i czekać na ich opinie... nie rozumiem. :derp: Za krótkie żebym ocenił, ale koniecznie musisz poprawić błędy ortograficzne (!!!) i stylistyczne oraz literówki (wiem, czepiam się, oj tam, oj tam). Pokombinuj coś z formatowaniem, bo np. spacje są w nieodpowiednich miejscach. Ogólnie nieestetycznie to wygląda. Aha, zapomniałbym: między kim to będzie shipping? I, PROSZĘ, nie używaj nazwy "Znaczkowa liga" :stare:

Dalej są błędy. Nieokreślonym zamiast nie-określonym. Spike'owi zamiast Spikowi. Błędy interpunkcyjne ofc... W jednym fragmencie jest mowa o Twilight przy czym jest napisane on... dafuq? Muszę rzec, iż korektor słabo się postarał :P I za krótkie to, żeby oceniać.

W jednym fragmencie jest mowa o Twilight przy czym jest napisane on... dafuq?

Tam jest mowa o Spike'u a nie o Twilight

Muszę rzec, iż korektor słabo się postarał :P

Przekarze mu to :)

@Edit:

Wersja OSTATECZNA Prologu

@Edit2

Dodałem 1 rozdział oceniajcie

Rozdział I

Wciąż niezliczona ilość błędów. Ortów na szczęście mało, ale dalej są, np.: zaczoł - właśc. zaczął. Interpunkcyjnych jest cała masa, więc ich nie będę wymieniał

Po drugie pisz nieco dłuższe te rozdziały, bo półtorej strony, to trochę mało.

Zdecydowanie za krótkie (mógłbym to przeczytać w szkole na informatyce a nauczyciel by nie zauważył) ale może coś z tego będzie. Ciekawy pomysł by Sweetie Belle zaczęła się magi uczyć bo jakoś twórcy serialu na to nie wpadli (albo coś przegapiłem bo nie widziałem odcinka w którym Sweetie Belle czaruje ) I muszę powtórzyć pytanie BronyCrypter101 między kim to będzie shipping ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...