Skocz do zawartości

Red Sea


Dakelin

Recommended Posts

66630_523252267717451_879305369_n.jpg

Imię: Red Sea

Płeć: Ogier

Znaczek: Książki

Specjalna zdolność: Szybka nauka zaklęć

Miejsce zamieszkania: Canterlot

Miejsce urodzenia: Manehattan

Rodzina:

Ojciec: Amadius

Matka: Rasbbery Juice

Wiek: 18

Zawód: Student Uniwersytetu Wyższej Magii w Canterlocie/ Prywatny nauczyciel magii

Hobby: Gra na pianinie, pisanie opowiadań i listów do kuzynów oraz nauka anatomi kucyków

Charakter: Jestem nieśmiały, często bujam w obłokach (wyobraźnią) oraz jestem wesoły. Staram się zaprzyjaźniać z kim tylko można. Zawsze pomocny i pozytywnie nastawiony do pracy. Nigdy nie byłem bałaganiarzem.

Historia znaczka:

Gdy byłem młody w szkole podstawowej pani dała do nauczenia zaklęcie na szóstkę. Jako że się dobrze uczyłem zgłosiłem się na ochotnika. Moja klasa zawsze się ze mnie śmiała. Tym razem też się ze mnie śmiali. W domu często powtarzałem zaklęcie. Bardzo szybko się go nauczyłem. Nagle mam do mnie zawołała:

- Red, zobacz na swój bok!

Obejrzałem się i zobaczyłem tam trzy książki leżące jedna na drugiej.

Historia:

Urodziłem się w Manehattanie. Jako że moja grzywa była niebiesko-czerwona rodzice nazwali mnie Red Sea. Moi rodzice mieli dobrze płatną pracę więc byłem rozpieszczany. Nigdy nie byłem bardzo szczęśliwy, z tego że się ze mnie śmiali jako że dobrze się uczę. Często wybierałem się do kuzyna, gdyż tylko z nim rozmawiałem na spokojnie. 2 lata temu otrzymałem stypendium żebym mógł się uczyć na uniwersytecie Canterlockim. Wtedy poczułem się naprawdę wolny od jakichkolwiek wyzwisk i dokuczających mi kucyków. Wiedziałem że tam uczą się najlepsi i ja do tych najlepszych należę. Obecnie bardzo tęsknię za Manehattanem. Poza tym bardzo często czytam książki historyczne i naukowe. Teraz akurat mam mało nauki więc mogę przyjść do was i nauczać was.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...