Skocz do zawartości

Kate


Recommended Posts

Wiem że to dość denne ale lubię tworzyć OC i od teraz naprawdę się staram.Wiem że nie każdemu to przypasuje ale może znajdą się i tacy którym się spodoba.:twilight2:

Imię:Kate

Wiek:19

Rasa:pegaz

Płeć:klacz

Znaczek:Ying i Yan(jeśli ktoś nie wie co to jest to ten znak oznacza harmonię)

Charakter:Jest zabawna ale trochę zamknięta w sobie,nie znosi gdy ktoś źle o niej mówi reaguje wtedy złością.Nie zależy jej na wygranych i pieniądzach,woli się cieszyć tym co już ma.

Talenty:Potrafi rozróżniać dobro od zła.np:czy ktoś ma dobre czy złe zamiary.

Historia ogólna postaci:Kate nigdy nie znała swojej rodziny.pewnego dnia po prostu obudziła się na pustyni,nie mając pojęcia co działo się wcześniej.Niedaleko znajdowało się kupieckie miasto które właściwie nazywano po prostu kupieckim miastem.Nikt nie chciał jej do siebie przygarnąć,ogólnie to bano się konsekwencji w końcu nikt nie miał pojęcia kim jest i z kąd jest.By jeść musiała kraść musiała kraść,nikt nie chciał jej też zatrudnić.Była raczej samotnikiem przez co wszyscy uważali ją za dziwadło.Kate pogrążała się w smutku tak długo aż znienawidziła wszystkie kucyki.Jednak z czasem poznała przyjaciela który pomógł jej wyjść z dołka.

Historia zdobycia CM:

Jak już pisałam Kate nienawidziła wszystkich kucyków i pawała do nich szczerą nienawiścią.Pewnego dnia do miasta przybył czarny jednorożec z rudą grzywą i ciemno-niebieskimi oczami.Przedstawił się jako Destiny.Próbował się z nią zaprzyjaźnić ale Kate wciąż powtarzała że wszyscy są na tyle okrutni że nie będzie a nich marnować czasu.Destiny próbował jeszcze kilka razy ale pegaz i tak wolał być samotny.Kilka dni później gdy Kate próbowała ukraść coś z bazaru przyłapano ją i wtrącono więzienia.Gdyż kary w tamtym mieście były surowe.Pegaz był wściekły i na siebie i na wszystkich innych,szczerze wierzyła iż wszyscy cieszą się zw w końcu nie muszą jej oglądać.Jednak ku jej zdziwieniu Destiny ukradł strażnikom klucz i ją wypuścił.Od tego czasu zaprzyjaźnili się na stałe.A Kate nauczyła się że można odróżnić kucyki dobre od złych i z tąd wziął się jej znaczek.

post-3645-13662250329564_thumb.png

Link do komentarza

Coraz lepiej Ci idzie z tymi OCkami

Plusy

+"I really like her mane!" naprawdę pomysłowa grzywa.

+bardzo fajne kolorki

+kucyk który kradnie! (co prawda żeby przeżyć, ale i tak)

+nie jest niepokonana, w końcu złapali ją strażnicy

+ciekawy talent (bo chodzi o to, że potrafi przejrzeć czyjeś zamiary, tak?)

+pomimo amnezji, ciekawa historia, pustynia

a teraz trochę wad

- "skąd" nie "z kąd" przepraszam, ale ten błąd strasznie mnie męczy

- amnezja

- trochę mało kucykowe imię

- jak dla mnie, mimo wszystko, kupieckie miasto, nie powinno się nazywać "kupieckie miasto"

I jeszcze raz, naprawdę podoba mi się taka grzywa. Strasznie fajna!

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...