Jump to content

Pan E

Brony
 • Posts

  307
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

Informacje profilowe

 • Gender
  Steven Magnet

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Pan E's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

33

Reputation

 1. Och, nie potrzebuję chwały, przekaż ją jakiejś fundacji charytatywnej w moim imieniu, jakiejś pomagającej dzieciom z rakiem odbytu, lubię dzieci z rakiem odbytu. Tym niemniej dziękuję, że mnie doceniasz.
 2. Wąs prawie-dziewiczy z mej twarzy krzyczy
 3. Co tu się wyprawia? Gdzie normalne sb ja się pytam? Wchodzę na forum pierwszy raz od pół roku, i nawet tradycyjnego sbecjowego odpału nie uświadczę? Co się stało z shoutboxem?
 4. Poniaki kochane, cóż to za fala boleści i, nawet nie werteryzmu, a beznadziejnej wiary we własne przegraństwo? Najbardziej komiczne są komentarze 15-16 latków, pod jednym zbiorczym tytułem "już zawsze będę sam/a" (ale "a" tylko czasem), pojawia się czasem harde "i dobrze mi z tym", mające wskazywać na niezłomny charakter autora, nie gnący się nawet przed widmem wiecznej samotności. A komentarz Wygrywa wiadro internetów Znajdźcie w sobie trochę optymizmu, albo realizmu choćby. Samotność nie jest straszna, wieczna też nie będzie, szukajcie a znajdziecie, no i weźcie się trochę za siebie przy okazji. A co do wszystkich którzy są "head over heels in love", ze swoją jedyną bratnią duszą to, mam złą wiadomość, nie ma żadnych jedynych. Poza tym optymizm i trochę automotywacji sprawiaja, że człowiek bardziej się podoba innym, więc nie smutajcie już Powodzenia.
 5. Dla mnie najbardziej wkurzające są takie tematy, rozgrzebywanie tematu po raz 908987 i hejty na r34... Taka jest, niezbyt wysoka moim zdaniem, cena za ( ograniczoną ale jednak) wolność słowa w internecie i chcąc nie chcąc musimy ją zapłacić. Temat był przerabiany jak, już wcześniej powiedziałem, tysiące razy, nie róbmy tego po raz kolejny. A jeżeli naprawdę musisz to wymyśl coś odkrywczego i skieruj naszą uwagę na jakiś niezauważony przez nas dotychczas poważny problem fandomu, zamiast wylewać swoje żale na zuych clopperów.
 6. To w końcu srebro, gold czy platyna? Poziomem się te ligi trochę różnią. Ja byłem w goldzie ale mam za sobą sporą przerwę spowodowaną potężnym wk******m na system dobierania przeciwników który podsyłał mi diamentowych graczy.
 7. Pan E

  Another

  Klimat zdecydowanie był najmocniejszą stroną tego anime, duszny i ciężki, przygniótł mnie do fotela i nie pozwolił wstać przez całe 12 odcinków. Wszystkie "lokacje" (mogę to tak nazwać, prawda?) były świetnie zaprojektowane i epatowały charakterystycznym dla serii mrokiem, szczególnie zasługujący na wielką pochwałę zawałogenny sklep z lalkami. Wielką zaletą serialu jest rezygnacja ze "screamerów", jebutnych potworów wyskakujących widzowi prosto w twarz, i innych tego typu kiczowatych chwytów, na rzecz klimatu. Jak dla mnie 10/10.
 8. Co do księdza Natanka i jemu podobnych czy młodej gwiazdy Sławomira Kostrzewy to zastanawia mnie co motywuje ich do odgrywania podobnych szopek. Powody mogą być dwa, oczywiście poza chęcią zbłaźnienia nie jest to ich cel ale osiągnęli to z pewnością. Po pierwsze, chęć zdobycia pięcominutowej sławy, sławę można zdobyć na dwa sposoby, robiąc coś ważnego, wartego zapamiętania lub wręcz przeciwnie, robiąc z siebie błazna na oczach całego narodu, zgadnijcie jaką drogę wybrali nasi panowie. Po drugie, całkiem możliwe, że święcie wierzą w wygadywane przez siebie wierutne bzdury, zastanawiam się jak wygląda świat dla takiego człowieka, świat w którym szatan czai się nawet w płatkach śniadaniowych. Tak czy inaczej ich "niezbite dowody" i "jedyne najprawdziwsze prawdy" można sobie o kant dupy potłuc.
 9. Tak jak powiedziała Sabina, człowiek jest zwierzęciem wszystkożernym, więc diety składające się wyłącznie z mięsa lub wyłącznie z roślin nie są dla człowieka zdrowe. Mówcie co chcecie wegetarianie ale potrzebujemy białka i tłuszczu zwierzęcego do prawidłowego funkcjonowania. Gdybyśmy byli roślinożercami mielibyśmy wielokomorowy żołądek albo o wiele dłuższe jelito cienkie + bakterie służące do trawienia celulozy w przewodzie pokarmowym. Bez tego nie można być stuprocentowym roślinożercą, a to że mamy ciut dłuższy przewód pokarmowy niż drapieżniki i możemy trawić NIEKTÓRE rośliny o niczym nie świadczy.
 10. Pan E

  Witam :3

  Witam 1 Lubisz anime? 2 Lubisz fantastykę? 3 Krasnoludy, elfy, ludzie czy niziołki? 4 Jak oceniasz imię ( i nazwisko) - Rajmund Ebberchard? PS. wiem, że ostatnie pytanie jest dziwne ale po prostu odpowiedz, chcę wiedzieć.
 11. Shining bloom, the fabulous manticore destined to love bunnies Shining bloom, wspaniała mantykora której przeznaczeniem jest kochanie króliczków (Wutt?!)
 12. Witam na forum i z racji tego iż, (how is that even possible?!) zabrakło Octavii, ja musze Cię zapytać: 1. Lubisz anime? 2. Yuri czy yaoi? <pytania o kraje nordyckie sobie daruję bo to nie w moim stylu>
 13. Ja osobiście nie mam nic do osób homoseksualnych, o ile oczywiście nie afiszują się z tym (chodzi mi o osławione parady równości) Co do sprawy adopcji dzieci to, jestem przeciwny nie chodzi nawet o kwestię wychowania jako takiego, bo jeżeli rodzice potrafią poradzić sobie z wychowaniem dziecka to nie ma problemu, ale o to iż : Po 1 tak na prawdę nie wiemy jak wychowanie przez pary homoseksualne wpływa na dzieci a wyniki "badań" są różne i często sprzeczne, a na dzieciach nie powinno się eksperymentować. Po 2 dziecko wychowane przez parę homoseksualną na pewno nie będzie miało łatwego życia zwłaszcza w środowiskach konserwatywnych ("patrzcie to syn tych pedałów!") spójrzmy prawdzie w oczy, polskie społeczeństwo nie zaakceptuje takich ludzi.
 14. Schiza, psychoza, magia, miniaturowe urojone wróżki i wiele, wiele innych. Słowem "Pan Lodowego Ogrodu" Dawno nie czytałem czegoś tak... Genialnego! 10/10
 15. Jesteś ładna, czy AŻ TAK? Moim zdaniem tak. Ale to tylko moja subiektywna opinia ;P (coby za słodko nie było )
×
×
 • Create New...