Skocz do zawartości

Mój pierwszy tenminimix na CDJ 100.


Divine

Recommended Posts

Cześć. 2 tygodnie temu wrzuciłem takie coś na yt, ale jakoś wcześniej tu tego nie wstawiałem. Zapraszam do słuchania i krytykowania, bo najbardziej mi na tym zależy.

Jako iż jestem fanem kucyków jak wszyscy tu na forum to w następnym miksie postaram się to udowodnić miksując jakiegoś pony mjuzik. Możecie coś zaproponować w komentarzach. Nie obrażę się. :fluttershy4:

Za każdą opinię poleci plus.

Zapraszam także do zaglądnięcia i zalajkowania fanpage, oraz subskrybowania kanału. :)

Link do komentarza

Co prawda to nie mój styl muzyki, ale powiem tak. Jest moc! A o to chodzi w setach.

W okolicach 4 min coś ci tam chrupnęło. -detal

W okolicach 6:54 troszkę coś nie wyszło - detal

9:42 - :yay:

Zbyt szybkie spowolnienie (sam lubię powoli zmniejszać tempo jednocześnie powoli ściszając i zakończyć szybkim przewinięciem do tyłu z jednoczesnym szybkim wyciszeniem do zera)

Przejścia? Nie mam zarzutów i zazdroszczę. :flutterblush:

A sprzęt... Pionieer... ech. :cadanceawesome:

Utwory kucykowe?

Link do komentarza
Jak na początek jest super :twilight4: Jedyne do czego mogę się czepnąć to końcóweczka. Utwór sobie gra' date='a tu nagle: bach! i koniec. Trochę wolniej go "spowalniaj" ;)[/quote']

To spowolnienie wynikło z tego, iż sama nazwa mówi - jest to tenminimix. Nie mogłem przedłużyć do dropa, więc tak właśnie zakończyłem. Dlaczego tak szybko? Dlatego, że jak pisałem wyżej musiałem zmieścić się w 10 minutach. :)

Co do 4 min - No cóż wadliwa piosenka, bo sprzęt nie ma z tym nic wspólnego. Na PC jest to samo. Zauważyłem dopiero po mixie.

Co do 6 min - Nie wiem co tam mogło nie wyjść jak jedna piosenka leciała, a przejście wchodziło dopiero w 7:20. ;D

(tzn. kick z tamtej piosenki jeszcze leci ;d)

Z tymi kucykowymi utworami to chodziło mi o coś takiego z pierdol :yay: ciem.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...