Skocz do zawartości

Modyfikujemy GTA...


Szarik181

Recommended Posts

Cześć.

Ostatnio zacząłem robić tzn. modyfikować GTA tworząc tekstury ubrań, paintjobów itp. W tym temacie chciałbym wam przedstawić właśnie efekt mojej pracy i właśnie do tego będę je wrzucał (jeśli będą problemy, to usunę temat). Proszę:

Ubrania

gtasa2013033116401276.png

gtasa2013033116401569.png

gtasa2013033117002621.png

gtasa2013033013570270.png

gtasa2013033013571680.png

Paintjoby

gtasa2013033118121568.png

gtasa2013033118121983.png

Na razie tyle co zrobiłem. Kto wie, może kiedyś stworzę paczkę modów MLP do San Andreas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Świetne, naprawdę świetne. Kurde, przypominają się czasu kiedy siedziało się przy pc non stop i grało się w San Andreas :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah nie ma to jak strzelać i mordować w gta postacią w koszulce z my little pony xd

Zaraz mordować, a może zbierało się gang (tworzyło fandom) :pip: ?

Kurde' date=' przypominają się czasu kiedy siedziało się przy pc non stop i grało się w San Andreas :D. [/quote']

Albo siedziało i pakowało mody "aż się gra nie sypnie" :ming: Albo dobierało handlingi do driftu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej funu

Grywałem na różnych serwerach, na tych normalniejszych, jak i na tych z cziterami. Kosmiczne jajca były tu i tu :cadance4: Czasem mogłem pokusić się o stwierdzenie, że poziom odpałów w SAMP przekraczał TF`a 2.

W sumie, gdyby powstał forumowy serwer SAMP na admina nadał by się Discord :discord2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Fajny samochód.

 

Jak się modyfikuje GTA San Andreas?

 

Dzięki, ale ja go nie stworzyłem, znalazłem go na jakieś stronie z modami

 

Co do modyfikacji jest kilka programów IMG Tool 2.0, Spark Tool, SAMI (San Andreas Mod Instaler), Alci` Img Tool, Zmodeler, GXT Editor itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie się robi modyfikacje do Civilization 4, też wiele programów trzeba znać, tyle że tamta gra jest modowalna specjalnie.

 

Interesowałeś się grafiką 3D? Blender jest dobry.

 

Co do GTA, chyba kiedyś grałem w to u kuzyna, ale nie instalowałem do niej modów.

 

Kiedy twój mod znajdzie się w fazie BETA testów?

 

Raczej nie za bardzo się interesowałem grafiką 3D. Mój mod jest po testach i wymaga kilka przeróbek, zależy o jakim mówisz, tym co wydałem teraz czy innym? Bo mam trochę tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dawno tutaj nie zaglądałem...

 

A jak nie chcesz nie pisz....

 

edit: Po przeglądzie tematu nadal uznaje, że ja tam bym nie umiał modować GTA na takim poziomie jak ty. (najbardziej mi się podobają samochody.)

 

Więcej nie musisz mi odpowiadać.

 

Będę upierdliwy i odpiszę, gdybym dalej to robił to i tak nie dorastałbym do pięt tym nieco lepszym, najbardziej lubię samochody oryginalne edytowane

np.:

http://www.libertycity.ru/uploads/download/gtasa_othercars/fulls/8po54ue9k0d5begld1p83e5t06/13726023194596_gallery505.jpg

Perennial sedan lub taki

http://www.libertycity.ru/uploads/download/gtasa_othercars/fulls/28j4ti0gskc710ol0jg211kpv4/13715341594711_rrrsrsrrsr.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...