Skocz do zawartości

Uta no Prince-sama ♥


Ukeź

Recommended Posts

Dobra, skoro już powstaje tyle wątków tematycznych.. To pora na moich cudownych biszów na których ostatnio fazuję.

Dobra, zacznijmy od tego, że wiem, że anime nie ma prawie że fabuły i jest bezsensu. Ale są bisze. To jest jeden argument który do mnie trafia XD

Właściwie mam teraz nawrot fazy na to z racji, że właśnie wychodzi druga seria~ BISZE ZNÓW W AKCJI.

A teraz ogółem. Jeśli nadal ktoś nie kojarzy o jaką serię się rozchodzi dodam zdjęcie:

aaa.jpg

Także tego. Seria właściwie dla dziewczyn. Typowe shoujo. No powiedzmy, że muzyczne. Wkurzająca główna bohaterka i masa pięknych chłopców. Ale też jest zabawne, przez co zyskało moją sympatię. Komedie są fajne~

Nade wszystko kocham pana dyrektorka ze szkoły 8D

A teraz jeszcze filmik z II sezonu, bo Ukeś ma na niego fazę <3

http://www.youtube.com/watch?v=aSxN0A-EHis

(Mikaze Ai <3)

Znajdzie się choć jedna istota, która chociaż tę serię kojarzy? ;_;

Link do komentarza

No ba, ta piosenka jest przeurocza, przecudna i w ogóle <3 Tylko szkoda, że to dopiero drugi sezon ;_; Ale np. ending z I sezonu jest równie uroczo cudowny x3 II ending też jest boski <3 Polecam ogólnie to zobaczyć jak się za dużo od fabuły nie wymaga, a ma się ochotę na lekką i przyjemną serię z ładnymi panami <3

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

W ramach emisji drugiej serii aż sobie machnę posta :D Anime w którym fabuła nie istnieje. Są natomiast bishoneny! Baa! Bo to jeden! Znaczy się typowa produkcja na podstawie gry otome, gdzie główna bohaterka otoczona jest wianuszkiem ładnych chłopców, z czego każdy pragnie jej na własność. Czasami uda się coś fajnego stworzyc, ale zazwyczaj takie twory kończą tak jak UtaPri czy też Amnesia (ten sam wydawca gry). Muzyka typowo przesłodzona, ale za to jaka zabawna graficznie! Patrząc na moje ulubione Anime, produkcje które mi się podobają, wydaje się być dziwnym, że oglądam tego typu produkcję. Po co? Jedno krótkie słowo. Seiyuu. Cała gama dobrych aktorów dubbingowych. W dodatku śpiewających! Mamoru Miyano (ten sam diaboliczny Kira, czy też Kiba z Wolf's Rain), Suzumura Kenichi (Kamui z X/1999, George z Umineko no Naku Koro ni), Suwabe Junichi (Grimmjow [<3] z Bleach, Aomine Daiki z Kuroko no Basket, a także, uwaga drogie panie - Undertaker z Kuroshita :D). No i pozostaje kwestia znajomej, która stwierdziła, że przypominam jej Camusa. Ciekawe czemu :3

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...