Skocz do zawartości

GreenBolt


Recommended Posts

 

Imie: GreenBolt

Wiek: 20

Pleć: Ogier

Rasa: Pegaz

Znaczek: Zielony piorun

Talent: Tworzenie Burz 

Pochodzenie: Cloudsdale

Zamieszkanie: Cloudsdale

Lubi: Szarlotki,spać na chmurach 

Nie lubi: Wysokich temperatur, żyć na ziemi

Charakter: Miły, przyjacielski i pomocny

Krótka Historia: Urodził się w Cloudsdale, Swój znaczek uzyskał kiedy miał 10 lat podczas zabawy z kolegami. Pracuje w Fabryce pogody, na oddziale tęcz.

post-3393-0-90938200-1367503324_thumb.pn

post-3393-0-85395300-1367503335_thumb.pn

post-3393-0-40818900-1367503476_thumb.pn

post-3393-0-12315000-1367503482_thumb.pn

Link do komentarza
Napisano (edytowany)

no dobra widze ze lubicie tu jechac po ludziach,

Chciałem wrzucić coś na początek, chociaż by i obrazek, historie napisze jak dostane klawiature,

a co do wygladu kucyka to mi sie podoba wiec wypier.....

aha i co do wielkości to zdjęcia są wrzuconw w High resolution.

PS. na niemieckim forum wszystkim się podobało, polacy zawsze będą polakami. I pamiętaj o tym ze mój kucyk pracuje w Rainbow factory, a z ludzi tez da się robić spektrum. Więc uważaj na przyszłość co o kim piszesz.

Edytowano przez GreenBolt
Link do komentarza

Pohamuj nieco, kolego, a nie się od razu ciskasz o byle uwagę i odgrażasz Rainbow Factory (mwahaha lol*). Na krytykę trzeba być zawsze gotowym, taka jest konsekwencja publikowania czegoś w szerszym gronie - ktoś może wytknąć ci wady twojego projektu.

I niestety, ale Carrion ma rację. Twój OCet wpisuje się w schemat: "jak NIE robić postaci". Chodzi tu w zasadzie o wszystko: wygląd, brak osobowości, CM (przemalowany znaczek RD? a można prosić o więcej oryginalności?)...

*Przepraszam, ale jak widzę ludzi, którzy grożą forumowym strangerom przez sieć, to automatycznie odpala mi się tryb Wrednej Piczy. Nothin' personal, y'know.

Link do komentarza

no dobra widze ze lubicie tu jechac po ludziach,

Chciałem wrzucić coś na początek, chociaż by i obrazek, historie napisze jak dostane klawiature,

a co do wygladu kucyka to mi sie podoba wiec wypier.....

aha i co do wielkości to zdjęcia są wrzuconw w High resolution.

PS. na niemieckim forum wszystkim się podobało, polacy zawsze będą polakami. I pamiętaj o tym ze mój kucyk pracuje w Rainbow factory, a z ludzi tez da się robić spektrum. Więc uważaj na przyszłość co o kim piszesz.

 

Człowieku tutaj nawet nie ma po czym jechać, OC się wstawia jak jest gotowe

Ale zaczynamy

- cytując poprzednika wygląd jest tragiczny, próbujesz sponifikować Darth Vadera (chociaż sądząc po kopiących po oczach zielonych wykończeniach raczej banelinga) ? nie mówiąc już o tym że takich OC są tysiące i zdjęcia w HD tego nie zmienią

- kompletne pustki tam gdzie powinna być historia

- charakter streszczony w 3 słowach

- brak historii zdobycia CM (wiesz 3 słowa się nie liczą)

- "Znaczek : Zielony piorun" daltonizm łapie ? on jest zielono-czarny tak do wiadomości

- nie ma to jak 3 metrowy kuc

 

Nie wiem co to za "niemieckie forum" i nie chce wiedziec skoro mają tam taki poziom, ale tutaj musisz trzymać się przynajmniej minimalnego poziomu.

Link do komentarza

Tak. Tobie się podoba.

Moje pierwsze rysunki kuców też mi się bardzo podobały, dziś aż się boję na swoje dA wchodzić.

OC jest kiepski, handluj z tym. I naucz się samokrytycyzmu, zanim ktoś naprawdę da ci w kość.

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

A więc:
Sprawdź najpierw zasady dodawania OC , tam jest adekwatny obrazek. (Nie żebym na niego zwróciła uwagę podczas robienia OC, mój nawet nie jest kucykiem)
Przedłuż historię, i to jak najszybciej.

Link do komentarza

Lepszym pomysłem byłoby zapisanie np. w pliku *.doc na komputerze danych OC, stopniowe rozpisywanie i uzupełnianie, a następnie szybkie sprawdzenie ukończonej postaci i publikacja gotowych informacji na forum zamiast wrzucenia na szybko i byle jak nieukończonej postaci...

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...